• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Paintball

Started by nighthunter, 06.04.2008, 18:41:05

« predchdzajce - alie »

fanfo

Quote from: radix on  06.09.2008, 14:53:55
v MT paintball zapozicka zbran 350,- gulicka 2,-

kolko z tej sumy mas? sak to je aka drahota. pre ostatnych: http://www.paintballkosice.sk/


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

nighthunter

som pisal ze chceeme skusit AIRSOFT!!!!!
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

fanfo

Quote from: nighthunter on  08.09.2008, 21:53:52
som pisal ze chceeme skusit AIRSOFT!!!!!

ja viem ja som reagoval na na radixov post :P


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

nighthunter

Airsoft:
200,- SK paušálne požičovné obsahujúce zbraň a ochrannú masku, 0,20 SK airsoftová gulička (predávané po baleniach).
Požičovňa obsahuje manuálne zbrane firmy Tokyo Marui a ochranné masky Uvex. Všetky výrobky v našej požičovni patria vo svete k špičke airsoftovej výstroje vo svojej triede. V prípade záujmu o požičanie zbraní z inej kategórie, kontaktujte ihrisko.
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Havran

inac toten paintball vobec neni az taky pain, co sme to boli hrat ta nam dali take oblecenie ze nohavice (latka zhruba pevne ako riflovina) aj kosela taka ista, dostal som to do chrbta, hrude ruky a vobec to nebolelo, ale zase ked to fasnete do krku jak kamos ta neviem

Airsoft stipe celkom dost ked to dostanes z blizka do holeho stehna, ale ked uz mas volnejsie oblecenie tak to stlmi skoro uplne, cize najlepsie je to hrat v dacom obtiahnutom abo len tricko a kratasi :)
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

nighthunter

takze s kym mozem ratat ?

zatial sme styria, este mozno 4 by mohli prist

poziciavaju na skusku aj elektricke zbrane
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Ing. nemtom

brix will be shat

fanfo

pre nemtoma paralyzer, pre ostatnych elektricke = poloautomaty (nie je nutne po kazdom vystrele natiahnut manualne zbran ;))


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

DeeL

Quote from: fanfo on  10.09.2008, 03:39:45
pre nemtoma paralyzer, pre ostatnych elektricke = poloautomaty (nie je nutne po kazdom vystrele natiahnut manualne zbran ;))
a ved vy na to nemate asistentov? alebo aspon maleho skriatka?

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Pusta

preco si to dal ako img?  :puf:


nighthunter

zeby to tu nestrasilo >D
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Ing. nemtom

ked tak budes stat pocas hry zastrelia ta, si mal dajake ganxta foto spravit
brix will be shat

Havran

to mas mechanicku abo na plyn abo elektricku ?
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

nighthunter

ake je ganxta foto ?
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

nighthunter

Quote from: Havran on  03.10.2008, 01:19:43
to mas mechanicku abo na plyn abo elektricku ?
mechanicka
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

JCube

hm kolko stala?
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

ropman

odporucam hrat s elektrickymi zbranami, zazitok je neporovnatelny (podla mna lepsie ako paintball)... poziciavanie manualiek to je ako nic moc, to si mozte rovno kupit...