• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

odkial ste?

Started by nighthunter, 08.02.2008, 03:59:42

« predchdzajce - alie »

kOsTi

hmm ja som bol 2 mesiace v jednom ceskom meste ze: Rosice.... tam vonku po 18 nebol nikto.... a ani cez den ste nikdy nevideli 3 alebo 4 pokope... proste som sa skoro az bal :D
:trestac:

Havran

Quote from: ywetka on  12.02.2008, 05:27:42
Quote from: kOsTi on  12.02.2008, 05:25:14
Quote from: milanko on  12.02.2008, 05:22:06
ked ti tolko chybaju zaskoc si na L9

ani tam ist nemusim... v podstate v KE nenajdes 100m2 kde by sa aspon jeden nenachadzal :)

u nas na sidlisku THC ich zasa tak velmi nie je, iba v jednej oblasti sa najdu, ale 100m2 sa urcite ciste najde (aj ked bohvie kolko maju THC dokopy), beriem ale ze tam patri aj les a asi aj krematorium :D

mozno dakde 100m2 okolo letiska ;)
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

kamelot

aj pri letisku su, sak kukuricu kradnu :D

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

Pusta

ja som zas bola v Mladej Boleslavi v CR a tam uz o 17:00 boli zavrete vsetky obchody(to bolo v case ked tam este neboli velke nakupne centra) a dokonca sa tam nenasla ani poriadna krcma otvorene dlhsie nez do 21:00  :baaa:


puq

Quote from: Pusta on  12.02.2008, 07:07:56
ja som zas bola v Mladej Boleslavi v CR a tam uz o 17:00 boli zavrete vsetky obchody(to bolo v case ked tam este neboli velke nakupne centra) a dokonca sa tam nenasla ani poriadna krcma otvorene dlhsie nez do 21:00  :baaa:
a jak fajne im bolo :D a teraz tu v piatok vecer o 22:00 po meste behaju spite 13tky a podobne...

Pusta

hmm ja neviem ci v tom meste vobec nejake deti boli  :D vsak ja som tam nikdy ziveho cloveka poriadne nevidela  :emot-LMAO:


Havran

Quote
a jak fajne im bolo :D a teraz tu v piatok vecer o 22:00 po meste behaju spite 13tky a podobne...
a volaju ta na flasku ;), mam rad Kosice :)
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

puq

Quote from: Havran on  12.02.2008, 07:19:47
Quote
a jak fajne im bolo :D a teraz tu v piatok vecer o 22:00 po meste behaju spite 13tky a podobne...
a volaju ta na flasku ;), mam rad Kosice :)


keby si nenapisal flasku tak by som si o tebe myslel zle veci.... :) a ja som hovoril konkretne o presove, ale plati to pre cele slovensko :D

JCube

skuste medzilaborce... :D to je tiez koniec sveta... ;)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

buhehe

sladkovicovo je diera....ale ciastocne to zachranuje erotic salon vo vincovom lese ci jak sa to tam vola...

mrkvy

Oneee, trochu OT, ale rad by som vniesol trochu svetla do tejto temy.. :P 10x10=100, cize stvorec o velkosti 10x10m ma obsah 100m2, takze si nemyslim, ze by to bol az taky problem najst.. ;) Aaa cigani ziju aj v ZA, ale len na okraji mesta.. Ale uz som ich videl par aj v meste... A pri intrakoch mame homeless-akov, ti si zvyknu pristavit cloveka so slovami: Mlady pan, nemali by ste minutku.. :) A este na margo tohoto mesta, ano je postavene blbo, lebo je postavene do kruhu.. :) pozrite si mapu.. V KE je hlavna a rovnobeznne, alebo kolmo na nu su dalsie ulice.. Zilina je par sustrednych kruznic okolo namestia a par sidlisk mimo.. :) Tot asi vsetko.. :P Som sa ale rozpisal.. :D sorry.. :)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

kOsTi

mne sa nejak nepaci styl takej "jednej hlavnej" a potom uz nic... nejake trapne bocne.... mne sa viac paci nieco ako je BA... tam nie je ziadna "hlavna" ale viac takych ulic ktore sa tvaria ako hlavne... a tak je to lepsie... zaujimavejsie :)
:trestac:

ywetka

Quote from: kOsTi on  14.02.2008, 14:38:47
mne sa nejak nepaci styl takej "jednej hlavnej" a potom uz nic... nejake trapne bocne.... mne sa viac paci nieco ako je BA... tam nie je ziadna "hlavna" ale viac takych ulic ktore sa tvaria ako hlavne... a tak je to lepsie... zaujimavejsie :)

si hrozny lokalpatriot... hanba!  :hammer: :emot-shakehead:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Pusta

noo presne...mne sa nahodou paci nasa hlavna... jedine v KE, Presove a v SABINOVE je centrum stareho mesta usporiadane podla "vretenoviteho stylu" co je raritou na Slovensku  ao


fanfo

mozno trochu pozde, ale som z Rožňavy (ku strickemu dohodim aj kamenom na balkon  bq)


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

puq

Quote from: fanfo on  14.02.2008, 17:05:03
mozno trochu pozde, ale som z Rožňavy (ku strickemu dohodim aj kamenom na balkon  bq)

aj rucnym granatom?? :D :D

fanfo

Quote from: puq on  14.02.2008, 17:21:07
Quote from: fanfo on  14.02.2008, 17:05:03
mozno trochu pozde, ale som z Rožňavy (ku strickemu dohodim aj kamenom na balkon  bq)

aj rucnym granatom?? :D :D

dalo by sa aj tymto, ale nie som si isty, ci by som dohodil  ah:


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

mrkvy

sak sa posnaz ne?! :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

fanfo

Quote from: mrkvy on  14.02.2008, 19:20:13
sak sa posnaz ne?! :D

zabi strickeho -> zabijes spam  :D


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

kOsTi

Quote from: Pusta on  14.02.2008, 16:24:42
noo presne...mne sa nahodou paci nasa hlavna... jedine v KE, Presove a v SABINOVE je centrum stareho mesta usporiadane podla "vretenoviteho stylu" co je raritou na Slovensku  ao

to neznamena ze sa mi to musi pacit :P

a btw: je to aj v Martine :P
:trestac:

fanfo

nechaj ju, pusta chcela zamachrovat  :emot-LMAO:


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

nighthunter

no.... ked sa pozries na caju, ktore vyzera "vretenovito" tak sa ti nepaci :)
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

nighthunter



ide o to ze ulica sa "rozdeluje"  (konkretne je v tom ovale dom a divadlo a kaplnka" co sa podoba na vreteno


10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

buhehe

teda z tych obrazkov to je vidiet paradne tu podobu...
aj v spisskej je nieco podobne ale tam nie je pesia zona