• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Odcudzenie ISIC

Started by dafo, 27.09.2008, 04:27:15

« predchdzajce - alie »

dafo

Prosim čo robiť ked mi ukradli penazenku s ISIC (bol dobre nabity) občiansky aj vodičak som uz zablokoval aj kreditku ale e ISIC neviem ostane mi tam kredit alebo ako to je ??? Za skoru odpoved dakujem

Agamemnon

na uvt by som toto šiel riešiť... oni majú na starosti isic-i...

btw... to je odcudzenie...
All code is crap.

42

DeeL

ja som tiez cital, ze ci ti niekto odsudil ISIC :D

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

dafo

kde je pls to uvt .... resp co je to? ...... a neviete ci mi tam kredit ostane ?? diki

Agamemnon

Quote from: dafo on  27.09.2008, 05:00:16
kde je pls to uvt .... resp co je to? ...... a neviete ci mi tam kredit ostane ?? diki

úvt je ústav výp. techniky... budova medzi zp-čkami a intrakmi na boženke...
a kredit ti asi neostane, ak ti dajú novú kartu (čo asi urobia), lebo ten je na čipe na karte, by som povedal... plus myslím, že si budeš musieť zaplatiť novú ešte
All code is crap.

42

DeeL

kredit co sa tyka cestovneho na MHD a SAD je podla vsetkeho na karte... kredit na obedy je v centralnom systeme a NIE na karte ... tolko moje informacie vyplyvajuce z pozorovani a zdravych usudkov

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Evica

Quote from: Agamemnon on  27.09.2008, 05:02:56
Quote from: dafo on  27.09.2008, 05:00:16
kde je pls to uvt .... resp co je to? ...... a neviete ci mi tam kredit ostane ?? diki

úvt je ústav výp. techniky... budova medzi zp-čkami a intrakmi na boženke...
a kredit ti asi neostane, ak ti dajú novú kartu (čo asi urobia), lebo ten je na čipe na karte, by som povedal... plus myslím, že si budeš musieť zaplatiť novú ešte

zabudol si povedat, ze je to taka modra budova

milanko

a ze ked vojde dnu tak vpravo
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Evica

take sklenene dvere... a vchod je z ulice bozeny nemcovej. a samozrejme, nie je tam nikde tabulka, ze UVT.. iba dnu