• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Novy IS

Started by Johny Bravo, 19.01.2009, 23:54:20

« predchdzajce - alie »

mishelka

to o com je tato tema? je uz nejaky novy IS? ci co? :D sorry ze nesledujem, nechce sa mi citat 4 strany... ah:
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

ApokalypS

hej.. je skusobna verzia.. najdes na info2.tuke.sk
ale o tom nieje tato debata.. t0Mi sa snazi urazat opacne pohlavie.. :D (cize aj teba)
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

ropman

bolo nacase, sak ten sucasny is to je hanba celej skoly, to som doteraz nepochopil jak nieco take mohli nasadit na realne pouzitie... ja som myslel ze cgi sa pouzivalo tak pred 15timi rokmi...
i ked neviem nic o tom novom bo som ho zatial nevidel, ale horsi byt nemoze.

!Cica!

Quote from: woody on  21.01.2009, 18:22:06
zatial ten system vyzera uplne v pohode ..... hlavne ked ho porovnam s tym co maju na UPJS ... podla mna neexistuje nic zlozitejsie ako to co maju oni :D
no...ten ich je fakt brutal....kazda nova podzlozka v novom okne...a ked sa doprihlasujes na skusky, potom zatvaras okna aspon 10 minut =)

Smokie

Quote from: woody on  21.01.2009, 18:22:06
zatial ten system vyzera uplne v pohode ..... hlavne ked ho porovnam s tym co maju na UPJS ... podla mna neexistuje nic zlozitejsie ako to co maju oni :D
Second that! :D
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

ApokalypS

Quote from: !Cica! on  25.01.2009, 04:34:23
no...ten ich je fakt brutal....kazda nova podzlozka v novom okne...a ked sa doprihlasujes na skusky, potom zatvaras okna aspon 10 minut =)
das odhlasit v tom hlavnom a automaticky tie vsetky podokna zavrie..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Aniy

teraz nič proti FF ja ju používam ale šak toľko okien ti zabije RAMku poriadne teda :)


t0Mi

Quote from: Aniy on  25.01.2009, 16:02:27
teraz nič proti FF ja ju používam ale šak toľko okien ti zabije RAMku poriadne teda :)

Firefox je ona... ? :j_undecided:

kOsTi

asi myslel ze Mozilla :)

btw neni to liska ale panda cervena :P http://en.wikipedia.org/wiki/Red_Panda
:trestac:


JCube

az na to ze to je nespravna interpretacia
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Aniy

Quote from: t0Mi on  26.01.2009, 03:28:57
Quote from: Aniy on  25.01.2009, 16:02:27
teraz nič proti FF ja ju používam ale šak toľko okien ti zabije RAMku poriadne teda :)

Firefox je ona... ? :j_undecided:
nj tá líška XD a hej viem, že to nie je líška akože :)


ApokalypS

a nieje to jedno, co to je?
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

radix


t0Mi

Aham a preco si myslis ze je to ta liska a nie ten lisiak ? ( Aj ked je to panda sice ;D ;D )

zeratul

FF zaberie furt rovnako vela ramky, ppc vela :h_grin:
Mali by davat aj nejake poukazky na kupu FF RAM, aby si mal dostatok miesta aj pre ine apliakcie
imidz je na nic :) pouzivaj WIN :D

Agamemnon

od včera je MAIS v ostrej prevádzke, hehe :D som zvedavý, kedy to padne prvý krát :) kedy začína skúškové? :D
All code is crap.

42

Johny Bravo

Quote from: Agamemnon on  08.04.2009, 01:01:34
od včera je MAIS v ostrej prevádzke, hehe :D som zvedavý, kedy to padne prvý krát :) kedy začína skúškové? :D
asi tak hehe.. ale vraj na to maju novy HW nie?

ApokalypS

som rad, ze aspon stary IS este nechali.. :)
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

supersayan

QuoteZ poverenia prorektora pre pedagogiku TUKE oznamujem, že zajtra t.j. 28.4.2009 v čase 10,00-10,15 sa uskutoční test (FEI, SjF) na preverenie hromadného prístupu užívateľov do ostrej verzie systému MAIS v reálnych podmienkach.

Na základe toho žiadam:

- všetkých vyučujúcich, ktorí majú v tom čase - 28.4.2009 v čase 10,00-10,15 vyučovanie pri počítačoch, aby v danom čase prerušili vyučovanie a zorganovali prihlásenie všetkých prítomných študentov do ostrej verzie systému a ich aktívnu prácu v ňom po dobu 15 minút (odhlásenie, prihlásenie, kontrola osobných udajov, ...),
- všetkých doktorandov, aby sa v tom čase prihlásili do systému, *ako študenti* a aktívne v ňom pracovali,
- prístup všetkých študentov (FEI, SjF) je tiež vítaný,
- po skončení testu nahlásiť skúsenosť (napr. počet prihlásených študentov, doba odozvy, ...) na is.mais@tuke.sk so subjektom pošty - Test záťaže FEI.

Vopred ďakujem za ústretovosť a spoluprácu.

S pozdravom

Iveta Zolotová
ProdP

http://www.intrak.sk/index.php?modul=oznamy#250cf8b51c773f3f8dc8b4be867a9a02

a vsetci povinne prihlasit sa na MAIS ci to vydrzi, alebo sa zachova ako stary IS  ;D ;D ;D
the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana:

Ing. nemtom

ta dost skoro dali vediet
brix will be shat

mishelka

Toten maaaaaais, to je taka hovadinaa, jak mraky!!  :ringsmiley: :ringsmiley: :ringsmiley: ta najprv mi zmizne rozvrh, ze neviem co kedy mam.. :ringsmiley: :ringsmiley: :ringsmiley: potom sa mi tam objavi, aj to shit prazdny... :ringsmiley: :ringsmiley: :ringsmiley: ta to co je? :03: hovada prasive lenive :whacko: :ohmigod: :whacko:, mali spravit prenos databazy z IS Studenta do MAIS, ta ani to nevedia spravit, resp. sa im nechce, bo su lenivi jak svine!!!  :03: :03: :ohmygod: :ohmygod: :ohmygod: am am am
to mali dat do obehu az ked to bude hotove a ne teraz, pred skuskami!! nechcem ani pomysliet na to, co to bude pocas skuskoveho bu bu bu bu bu
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

kOsTi

pekna feature systemu je ze na termine na skusku nevidis kolko je ludi prihlasenych az ked sa nanho prihlasis tak v prehlade je nieco co vyzera ako pocet prihlasenych studentov...
:trestac:

buhehe

podla mna je to poradie, kedy si sa prihlasil.....lebo na zajtra bvi by sme potom boli 2

kOsTi

super... totalne uzitocna informacia toto
:trestac: