• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

nova doska

Started by padre, 04.10.2010, 17:35:32

« predchdzajce - alie »

padre

pocul som ze vraj sa da vybavit nova doska na stol na izbu ako sa to da vybavit? caz koho?

dEVIANT

Ja sa pripájam, cez koho by sa dala vybaviť nová chladnička, keď máme starú, starú, veľmi starúú...minule spolubývajúcemu spravila kocky ladu v mlieku :D ...
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

padre

neda sa vam vypnut mraznicka?

Safyia

Quote from: dEVIANT on  04.10.2010, 17:38:37
Ja sa pripájam, cez koho by sa dala vybaviť nová chladnička, keď máme starú, starú, veľmi starúú...minule spolubývajúcemu spravila kocky ladu v mlieku :D ...
ved tam je to kolecko na nastavovanie teploty ne? Tak to zniz :D

dEVIANT

Quote from: Safyia on  04.10.2010, 17:51:51
Quote from: dEVIANT on  04.10.2010, 17:38:37
Ja sa pripájam, cez koho by sa dala vybaviť nová chladnička, keď máme starú, starú, veľmi starúú...minule spolubývajúcemu spravila kocky ladu v mlieku :D ...
ved tam je to kolecko na nastavovanie teploty ne? Tak to zniz :D

Potom tam zas kvapka voda z mrazáku, keďže tie dvierka sú také, aké sú :D
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

padre

tak to prv rozmraz a uz nebude kvapkat :D

radix

Quote from: padre on  04.10.2010, 17:35:32
pocul som ze vraj sa da vybavit nova doska na stol na izbu ako sa to da vybavit? caz koho?
stolar

padre

Quote from: radix on  04.10.2010, 18:22:32
Quote from: padre on  04.10.2010, 17:35:32
pocul som ze vraj sa da vybavit nova doska na stol na izbu ako sa to da vybavit? caz koho?
stolar

a toho kde najdem ak sa nieco take nachadze na intrakoch?

radix

na vratnici mas knihy na opravy...

dEVIANT

Jj tam píšem od začiatku roka každý týždeň, že máme v piči dvere...a zatial nebol ani raz :D ... A keď si pozrieš pravú stranu kde má písať opravené veci...tak je tam furt prázdno :D
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

Safyia

Quote from: padre on  04.10.2010, 18:22:00
tak to prv rozmraz a uz nebude kvapkat :D
ja som uz nechtiac rozmrazila :D A asi nepomohlo...

padre

bol som sa spytat a povedali mi ze az ked vystierkujem izbu, ze mi daju aj koberec novy aj nvm co...tha ich j.bem

dEVIANT

Quote from: padre on  04.10.2010, 19:19:22
bol som sa spytat a povedali mi ze az ked vystierkujem izbu, ze mi daju aj koberec novy aj nvm co...tha ich j.bem

Poď irc, mám otázky :D
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

genie

#13
deviant, my sme dostali novu chladnicku stylom, kupila sa flaska, isli sme za dedom, ktory ma na starosti neviemco a chladnicku nam vymenil  :D
"Any fool can use a computer.  Many do."

dEVIANT

Quote from: genie on  04.10.2010, 19:38:45
deviant, my sme dostali novu chladnicku stylom, kupila sa flaska, isli sme za dedom, ktory ma na starosti neviemco a chladnicku nam vymenil >D

Ukazaj prstom za ktorým :D
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

genie

spytam sa spolubyvajucich.
"Any fool can use a computer.  Many do."

padre

Quote from: genie on  04.10.2010, 19:38:45
deviant, my sme dostali novu chladnicku stylom, kupila sa flaska, isli sme za dedom, ktory ma na starosti neviemco a chladnicku nam vymenil  :D

ma na starosti aj dosky a aj koberce? :)

radix

dosku mozete poriesit aj tak super speci, ze si date obrus

TradeMark

Chladnicku nevymenia dokial neprestane fungovat, aspon u nas (J5) maju take maniere. Nam nesli poriadne zavriet dvere a aj tak ich trebalo ukecavat, ale nakoniec nam dali novu. Co sa tyka dosky na stol, na toto sme mali stastie lebo nas zastavila teta na chodbe ci nechceme - ja reku ze hej tak nam ju dali.
Pičoch jest veľo, ale nalivačoch malo!