• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

new studijny poriadok

Started by Frodooo, 02.02.2008, 02:16:09

« predchdzajce - alie »

DeeL

Quote from: stricky on  29.04.2008, 16:00:47
a ja poctivy student...
sak ja nevravim, ze neeee :D ... chapes za 3.rocnik si zaplatis skole peniazky, ale skusky pokial budes mat tak si za vodou ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

stricky

jou, 15 litrov napriklad kvoli jednemu predmetu..

pUf

mozme byt radi, ze cele studium (bez nejakych opakovani) je zadarmo  :dancing:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

ywetka

Quote from: stricky on  29.04.2008, 16:04:23
jou, 15 litrov napriklad kvoli jednemu predmetu..

15 litrov neni tak vela :D moja chladnicka stala 18 a stale to neviem prekusnut  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

DeeL

Quote from: pUf on  29.04.2008, 16:05:48
mozme byt radi, ze cele studium (bez nejakych opakovani) je zadarmo  :dancing:
heeeej... to teda hej... a tiez ze sa neodtinaju prsty za kazdy najdeny tahak :D



Quote from: ywetka on  29.04.2008, 16:06:46
Quote from: stricky on  29.04.2008, 16:04:23
jou, 15 litrov napriklad kvoli jednemu predmetu..

15 litrov neni tak vela :D moja chladnicka stala 18 a stale to neviem prekusnut  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
no tak chladnicky su drahe, ale co za to robia... to len tak nenahradis ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

stricky

Quote from: ywetka on  29.04.2008, 16:06:46
Quote from: stricky on  29.04.2008, 16:04:23
jou, 15 litrov napriklad kvoli jednemu predmetu..

15 litrov neni tak vela :D moja chladnicka stala 18 a stale to neviem prekusnut  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:

len na to nemusis zmykat rodicov

ApokalypS

Quote from: ywetka on  29.04.2008, 15:55:49
Quote from: pUf on  29.04.2008, 15:48:15
im ide asi prave o to.. aby taki vecni studenti prestali studovat, alebo co ja viem...

hej urcite o to... ved teraz je napr. v piataku typek, co mal dvakrat vystup a nastup a aj ja som mala takych spoluziakov... a vsetci mali totalne na haku, skolu chceli dorobit len za to, aby po statniciach mohli namalovat na chodnik svoje meno a vysmievat sa typu "nic som sa na tej skole neucil a som Ing. jak vy! ha ha ha"  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: a aby doma urobili oslavu promocii a rodicia sa mohli pysit, ze maju v rodine inziniera  ap
takych pripadov je pozehnaneeeee...   :puf:
netusim o com im ide.. ale tak toto je privela aj na mna..
ywetka a ja tu nie som preto aby som sa pred niekym chvalil, ze mam titul
na tejto skole som uz treti rok a teraz toto..
ano som druhak, ano dokaslal som nieco.. ale preco nemozem pokracovat dalej??

a zase sa zopakujem
Quote from: ApokalypS on  28.04.2008, 23:41:23
..ale to s tym nemozeme nic robit??..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

nighthunter

Quote from: ywetka on  29.04.2008, 15:55:49
Quote from: pUf on  29.04.2008, 15:48:15
im ide asi prave o to.. aby taki vecni studenti prestali studovat, alebo co ja viem...

hej urcite o to... ved teraz je napr. v piataku typek, co mal dvakrat vystup a nastup a aj ja som mala takych spoluziakov... a vsetci mali totalne na haku, skolu chceli dorobit len za to, aby po statniciach mohli namalovat na chodnik svoje meno a vysmievat sa typu "nic som sa na tej skole neucil a som Ing. jak vy! ha ha ha"  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: a aby doma urobili oslavu promocii a rodicia sa mohli pysit, ze maju v rodine inziniera  ap
takych pripadov je pozehnaneeeee...   :puf:
btw ake potom najdu uplatnenie ?
totizto u nas ked flakas skolu, tak napr v bankach  mas najprv doskolovacie kurzy, kde ta vlastne vsetko potrebne naucia
ale si neviem predstavit FEIkara, co pride do IT firmy a nevie napisat ani riadok kodu
ci taki potom koncia v T-Systems ?
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

hrmill

Quote from: ApokalypS on  28.04.2008, 23:41:23
..ale to s tym nemozeme nic robit??..

asi nie (mozno nejaky strajk  :emot-dance:) ale aj mna to caka ze som skoncil, zbadam co mi napisu zo studijneho  :03:
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

mishelka

Quote from: DeeL on  29.04.2008, 16:07:05
Quote from: pUf on  29.04.2008, 16:05:48
mozme byt radi, ze cele studium (bez nejakych opakovani) je zadarmo  :dancing:
heeeej... to teda hej... a tiez ze sa neodtinaju prsty za kazdy najdeny tahak :D
nieeee!!!! :D
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

ApokalypS

Quote from: hrmill on  29.04.2008, 16:57:19
asi nie (mozno nejaky strajk  :emot-dance:) ale aj mna to caka ze som skoncil, zbadam co mi napisu zo studijneho  :03:
strajk.. to je napad.. zase budeme v telke..
ale naposledy to prd pomohlo.. takze dpc
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

stricky

dpc ta pojdeme vsetci spolu

ApokalypS

Quote from: stricky on  29.04.2008, 17:41:22
dpc ta pojdeme vsetci spolu
ale predtym im to tu poriadne osladime.. ja neodidem len tak..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

stricky


ApokalypS

zatial ma nic nenapada.. som v totalnej disharmonii z toho dokumentu..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

kOsTi

treba ho vytlacit a ist ritualne upalit... mozno ze duchovia z podsvetia potom pomozu :)
:trestac:

hrmill

sak ja som niekde pisal pome radsej upalit dekana
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

Frodooo

tam este je sanca v tom bode 4. Uznanie predmetu sa povolí pri existencii zreteľa hodného dôvodu...si myslim ze oni chcu sa zbavit ludi co permanentne robia vystup/nastup kazdy rok a hadam to budu posudzovat tak ze ked si napr. tretiak a stalo sa ti to prvykrat tak hadam este pouznavaju...no neviem iba dumam ale tak treba za tym ist bo podmienky sa takto v strede studia nemenia...sak dobre nech to urobia tak ze to bude platit pre prvakov...ale nie ze toto vyvesia na stranku feiky 28.4.08 ked uz skoro ziadna skola neumoznuje prijatia prihlasok iba tuke...toto sa proste nerobi...uz si tu zacinam pripadat ako v kocurkove

ApokalypS

Quote from: Frodooo on  29.04.2008, 18:29:12
...uz si tu zacinam pripadat ako v kocurkove
zacinas.. sak toto je kocurkovo, ale kocurkovo^2..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

stricky


Bacik

#145
 :j_shocked: ..fakt super, som v stvrtom rocniku, ktory nedokoncim (mam za leto nahrabat 50 kreditov - hold trosku som to pojebal v tretom, a teraz sa to so mnou taha).. tak som predpokladal ze si dam vystup - nastup, pouznavaju mi skusky aspon za 1., 2. roccnik, pojdem namiesto 5.teh do 3.tieho, spravim si bakalara a budem happy.. no a tak jak vidim, ta holy kokot  :hammer: ..chcel som si len posrate 3 pismenka odniest, ked ne tri, aspon 2.. ale teraz mozem 4 roky jebania sa hodit za hlavu a ist do pice  :ringsmiley: ..ako aj tak ma uz skola nezaujimala, a nechcem ani v buducnosti robit nic v IT (chcem robit on-line investovanie, ktoremu sa uz venujem 2. rok), ale teraz som fakt koli hlupemu rozhodnutiu jednotlivca, (a iste, aj svojmu pristupu v 3. rocniku) stratil cele 4 roky len tak.. nikto sa nikdy nebude pozerat ze som sa dostal do 4. rocnika, cize 8 semestrov som sa tu jebal, semester do diplomovky, kazdy bude iba vidiet, ze ukoncene vzdelanie - stredoskolske  :) ..no nic.. keby dakto vedel co sas Tym da robit, piste cim skor..

A este, ja viem, ze kazdy koho sa toto tyka si za to moze aj trosku vlastnou vinou, ale to nic nemeni na tom, ze pravidla by sa nemali menit za behu.. a uz vonkoncom nie koncom semestra..

OK, tak ja sa idem dalej ucit na pisomku (z predmetu ktory uz na picu robim, lebo mi ho aj tak nikto v buducnosti neuzna  :j_huh:)
..hmm, a daju sa uznat predmety z tuke fei aj na nejakej inej skole? ..ako sak existuju prestupy, ne, tak preco by sa nemalo dat..?

stricky

ano, daju sa uznat aj na inej skole- vid Mrkvy

libra

Quote from: Frodooo on  29.04.2008, 18:29:12
tam este je sanca v tom bode 4. Uznanie predmetu sa povolí pri existencii zreteľa hodného dôvodu...si myslim ze oni chcu sa zbavit ludi co permanentne robia vystup/nastup kazdy rok a hadam to budu posudzovat tak ze ked si napr. tretiak a stalo sa ti to prvykrat tak hadam este pouznavaju...no neviem iba dumam ale tak treba za tym ist bo podmienky sa takto v strede studia nemenia...sak dobre nech to urobia tak ze to bude platit pre prvakov...ale nie ze toto vyvesia na stranku feiky 28.4.08 ked uz skoro ziadna skola neumoznuje prijatia prihlasok iba tuke...toto sa proste nerobi...uz si tu zacinam pripadat ako v kocurkove
Nechcem vam kazit naladu, ale ja som to pochopil tak, ze ani A a B ti nemusia uznat, teda uznaju ti iba A a B, a aj to len vtedy, ak na to mas "zretela hodny dovod" ... Takze netreba vymyslat, ale ucit sa...
Jedina vec, co nie je fer na tomto, ze to dali pocas semestra... ale v podstate sa to tyka az nasledujuceho semestra,takze...

JiLLiAn

mam otazku....to plati len pre fei-karov?

ApokalypS

yop.. ak to iny dekan na inej fakulte nema v plane schvalit tiez..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/