• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

new studijny poriadok

Started by Frodooo, 02.02.2008, 02:16:09

« predchdzajce - alie »

puq

hmm jak hovorite ze v tretom rocniku v zime sa dosere nejaky predmet ze nebude skuska, a ani v lete sa nebude dat zrobit.........to ako sa neda opakovat len 3.rocnik? alebo sa da ale uznaju sa z neho predmety len z ktorych bolo A alebo B? alebo ako tomu mam chapat hmmm :)

timwood

netreba to vidiet zase tak hrozivo. ked ste uz v tretom rocniku, dost vas toho naucili, programovanie Vas bavi, tak ked vas vykopnu najdete si aj tak pracu a mozte urobit aj tak dobru karieru

stricky

ta sice to je riadni odzub - aj teta na zaciatku roka- predmety(skusky) sa uznavaju do siestich rokov- a teraz to je ten mensi problem, ze "len" do 6

radix

som jediny kto tej strickyho vete nechape? ???

kamelot

Quote from: radix on  29.04.2008, 02:40:23
som jediny kto tej strickyho vete nechape? ???

asi hej :puf:

vysvetlim: myslel ze teraz je vacsi problem ze sa uznavaju len A,B a nie to ze do 6 rokov...

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

buhehe

ani ja nexapem ale nevadi hlavne ze nam chuti

stricky

som rad, ze niekto tu dokaze dedukovat aj tak neskoro podvecer, respect

radix

ja som zas rad ze to niekto dokaze prepisat ako clovek v tychto vecernych hodinach :)

nighthunter

stricky sa vracia k pisaniu postov sposobom, ktoremu nikto nechape
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

kOsTi

ja sa zas len cudujem ze to kolo toho studijneho poriadku su asi 4 temy ci kolko :) (ani jednu som necital bo mf) :)
:trestac:

nighthunter

ja som pre zmenu checkol http://www.ekf.tuke.sk/ ci aj u nas nebude razia :)
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

ApokalypS

Quote from: ApokalypS on  28.04.2008, 23:41:23
akoze trosku blba otazka.. ale to s tym nemozeme nic robit??
ja to tu nechcem zabalit..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

pholie

No jebem ja taky system! To snad nemyslia vazne toto bu

Ja aj zaplatim to skolne aj 100/sk za predmet, co tam pise len neh mi uznaju aj Ecka.

ajked:
"predmety zapisane v osobnych studijnych planoch"
takze snad sa to tyka len nejakych par ludi, ktori maly vyskladany vlastny studijny plan, a nie ten "standardny" ako mame vacsina.

No nic, zajtra studijne, budem kus mudrejsi.

valec

len tak ma napadlo, ze to tu vsetci pisete do "O nicom". Hoci to o nicom vobec nie je... ide o dost   :j_wink:

supersayan

inak by ma zaujimalo ze ci ked pridem za profakom (o rok ak sa teraz nepodari uspesne skoncit 1.rocnik a dam vystup/nastup a na studijnom mi nic neuznaju) a budem na neho smutne pozerat ak: po pripadne sa hodim o zem bu, ze ci by mi on nemohol uznat aj horsiu znamku (napr E :))z daneho predmetu samozrejme, (myslim ze na pani Tomcikovu a prof. Pietrikovu by to zabralo  :j_wink:, hmmm ale co ostatny?  bn)
the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana:

mishelka

ja nechápem o čo v tom poriadku ide... ???
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

stricky

si zoberte ze ked nebodaj pojdem aj do tretiaku tak si chcem dat uznat DM za E51, a ked nie, ta tretikrat to uz budem robit? To si myslia ze mna to este bude bavit?

pUf

im ide asi prave o to.. aby taki vecni studenti prestali studovat, alebo co ja viem...
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

kOsTi

:trestac:

stricky


pUf

it's not funnyh. he will kill us.
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

ywetka

Quote from: pUf on  29.04.2008, 15:48:15
im ide asi prave o to.. aby taki vecni studenti prestali studovat, alebo co ja viem...

hej urcite o to... ved teraz je napr. v piataku typek, co mal dvakrat vystup a nastup a aj ja som mala takych spoluziakov... a vsetci mali totalne na haku, skolu chceli dorobit len za to, aby po statniciach mohli namalovat na chodnik svoje meno a vysmievat sa typu "nic som sa na tej skole neucil a som Ing. jak vy! ha ha ha"  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: a aby doma urobili oslavu promocii a rodicia sa mohli pysit, ze maju v rodine inziniera  ap
takych pripadov je pozehnaneeeee...   :puf:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

kOsTi

cize tak lahko sa da prejst skola? pohodaa :P
:trestac:

DeeL

Quote from: ywetka on  29.04.2008, 15:55:49
Quote from: pUf on  29.04.2008, 15:48:15
im ide asi prave o to.. aby taki vecni studenti prestali studovat, alebo co ja viem...

hej urcite o to... ved teraz je napr. v piataku typek, co mal dvakrat vystup a nastup a aj ja som mala takych spoluziakov... a vsetci mali totalne na haku, skolu chceli dorobit len za to, aby po statniciach mohli namalovat na chodnik svoje meno a vysmievat sa typu "nic som sa na tej skole neucil a som Ing. jak vy! ha ha ha"  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: a aby doma urobili oslavu promocii a rodicia sa mohli pysit, ze maju v rodine inziniera  ap
takych pripadov je pozehnaneeeee...   :puf:
heeeej... takych posleme do teplych krajin... arghhh

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

stricky

a ja poctivy student...