• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

new studijny poriadok

Started by Frodooo, 02.02.2008, 02:16:09

« predchdzajce - alie »

hrmill

Quote from: ApokalypS on  03.02.2008, 22:02:07
Quote from: hrmill on  03.02.2008, 21:59:59
a ked chce ist clovek do medzirocnika to sa tiez bere ako vystup/nastup alebo ako to je neviete niekto ??
no v medzirocniku som a niecoho takeho sa nemusis obavat

ta neviem ako to je bo kamos nemal dostatok kred. v prvaku a daval vystup/nastup aby mohol ist do medzirocnika ale mozno iba trepem tak  bn
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

ApokalypS

Quote from: hrmill on  03.02.2008, 22:04:27
ta neviem ako to je bo kamos nemal dostatok kred. v prvaku a daval vystup/nastup aby mohol ist do medzirocnika ale mozno iba trepem tak  bn
tak to pravdepodobne nesiel do medzirocnika, ale znova do prvaku
sam neviem.. tento nas skolsky system je skvely, ak nemas problemy teda robis skusky a postupujes rocnik za rocnikom az po statnice.. ci jak sa to vola.. (tak daleko som sa zatial nedostal)
akonahle sa vyskytnu problemy, cely system ti je nanic
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

stricky

takze teraz ked niekto z tretieho rocnika robi vystup nastup, tak je mozne ze pri tolkych Eckach co ma za prvy a druhy rocnika ze ostane napr. v prvom rocniku alebo max druhom lebo musi dorabat tie skusky kde dostal E popripade D??? :D ta to riadna chujovina... nie ze by ta dali rovno do tretieho ale mozno ostanes v prvaku...

ywetka

Quote from: eminkaa on  03.02.2008, 22:29:06
vystup/nastup znamena, ze od septembra chces znovu nastupit ako prvak, akurat si nechas pouznavat predmety, aby si nemusel vsetky skusky odznova robit...
medzirocnik, to je take, ked tolko predmetov opakujes, ze nemas kredity na postup do dalsieho rocnika

s tym neuznavanim skusok, ak mas Ecko mi to pride kusok pritiahnute za vlasy, lebo v podstate oni nemusia ti tu skusku uznat, ak sa tak rozhodnu.. na druhej strane, mozno sa takto chcu iba vyvarovat lajdakov, ktori robia skusky, aby bolo a ked nevyjde, ta vystup/nastup, nevidia v tom ziaden problem..
ale ked sa zamyslim, ze skola chce prijat co najviac ludi, bo peňeži, tak takto o poniektorych iba pride...

ale mohli by zaviest nieco take napriklad, ze ... ak dostanes E, bude platne 2 roky, D 3 roky, C 4, B 5 a A 6 rokov... alebo take nieco, nie ako je to teraz, ze 5 rokov na vsetko... to by sa ale muselo vztahovat celoplosne na vsetky skoly, cize nejakeho zakona a nie studijneho poriadku...

a uz zasa som zacala nahlas uvazovat, som hrozna :emot-drunk:

ne nahodou pekne uvahy su to... je fajn vidiet niekedy aj nieco nie out of topic  :j_lipsrsealed: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

nighthunter

tenj studijny novy poriadok

je to mozne si niekde online pozriet ?

lebo nikde som tu nevidel link
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

psicho

pici tote vedenie tej skoly to skade maju peniaze na drogy ??? boha vsak oni kolko musia fetovat ze ich take napada ? more v kuse musia byt mimo
taketo veci mozu napadnut len obycajneho pikera more comu preteka cezspodek.
Nemaju co robit ta celi den fetuju , a potom sfetovany prijimaju rozhodnutia a potom to tak vyzera :D :D :D :D OMG nech idu na odvikacku 
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

stricky

mne sere ze nepozyvaju... aspon zo slusnosti..

kamelot

psicho to naschval robis tolko gramatickych chyb? :j_cheesy:

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

Ing. nemtom

obavam sa ze ee, pSiCho je tru zastancom pis ako pocujes
brix will be shat

hrmill

Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

nighthunter

ten studijny novy poriadok

je to mozne si niekde online pozriet ?

lebo nikde som tu nevidel link
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

kOsTi

:trestac:

Ing. nemtom

som rad ze nie len mne sa zda:)
brix will be shat

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

hrmill

Quote from: nighthunter on  04.02.2008, 05:45:58
ten studijny novy poriadok

je to mozne si niekde online pozriet ?

lebo nikde som tu nevidel link

ja viem tak ze sa to este iba pripravuje tak este to nikde nieje oficialne napisane ako to bude ___ vlastne to este nikde nieje napisane
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

nighthunter

:)
takze 3 strany sa bavime onicim (v onicom)
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

psicho

smetu najvacsi sefkovia mozeme si to dovolit , chapes ze chapem ?
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

nighthunter

chapem ze chapes

uff veta bez gramatickej chyby, co sa stalo ?
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Ing. nemtom

malo pismen i/y tam bolo
brix will be shat

kOsTi

:trestac:

mrkvy

Takze predsa nic.. :D Skoda, uz som zacinal otvarat sampanske, ale dva take uspechy, za den, to by nebolo mozne.. :P
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

kamelot

Quote from: kOsTi on  04.02.2008, 06:27:33
"smetu" :)

no ciste teoreticky mohol zabudnut na medzernik :D ale podla doterajsich postov malo pravdepodobna varianta :j_cheesy:

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

maTo

inak ked nezrobim existencku ta asik ani do leta nejdem ci? sumarizuju az na konci?

Raleon

Joj, kua, nech nam uz daju pokoj zo vsetkeho noveho...
to uz clovek aj nechtiac stane pesimistou,
vsak.
1986 - vsetko sa ftedy zacalo (alebo blizko toho roku) (Bill Cherno)
my mame 9. rocnik ako prve (..), novy system maturit, novy system VS (rozdelenie BC/ING) ani na vojnu sme nemali ist ( :) )
mame novu menu (ejro), nam enchcu uz dat 91-ku benzin, aj benzin je drahsi, aj chleba.. globalne oteplovanie , ..

co este pride?


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

stricky

novy studijny poriadok? ale mam pocit ze to schvalia aj s platenim skolneho pre FEI, ak to este nahodou nebolo...