• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

new studijny poriadok

Started by Frodooo, 02.02.2008, 02:16:09

« predchdzajce - alie »

Frodooo

viete nieco o tom ze ma byt v novom studijnom poriadku zahrnuta tak vec ze opakujucemu studentovi budu pouznavane iba predmety z ktorych dostal dotycny znamky A, B, C...

stricky

ani nie... tak ale pocul som uz aj take nieco ze vsetky prednasky budu povinne... tak neviem, popytam sa

hrmill

ta no nieco som o tom pocul ale neviem ci je to tak teda dufam ze to tak nebude bo ak hej tak sme v pici  :03:
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

Ing. nemtom

lol ta mne by nic neuznali:D
brix will be shat

hrmill

Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

stricky

mne co sa dalo uznat to mi uznali do 1. rocnika skoro vsetko a do druhako toho vela nie je, estetika a IT... secko Becka :D

Frodooo

no ja budem musiet teraz riesit vystup/nastup a ak toto by preslo tak som f macke....

hrmill

Frodooo ja som na tom nejako podobne len chcem zbuchat Fyzu 1 a bude pohoda len neviem ako je to do toho medzirocnika ale to sa informujem na studijnom ked to bude realne
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

Havran

Quote from: stricky on  02.02.2008, 02:18:12
ani nie... tak ale pocul som uz aj take nieco ze vsetky prednasky budu povinne... tak neviem, popytam sa


WTF ? sak to by sme boli jedina skola na SK co by take mala
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

kOsTi

ved sme aj jedina co ma Hudaka... preco nie aj take nieco? :)
:trestac:

kane77

zatial ma to velmi netrapi (uznavanie predmetov), povinne prednasky snad neschvalia sak to je  :whacko: zatial som chodil len velmi velmi malo na prednasky (jedine na UI som chodil kedze Sincak tvrdil ze podla terajsieho studijneho poriadku su prednasky povinne... :/ )
A: Because it messes up the order in which people normally read text.
Q: Why is top-posting such a bad thing?
A: Top-posting.
Q: What is the most annoying thing in e-mail?

ywetka

no ja som o tom este nic nepocula, ale je to mozne, lebo sa maju robit nejake zmeny... a navyse v cechach je take nieco beznou praxou - to s tym uznavanim iba niektorych skusok na zaklade vysledkov (myslim, ze na karlovke tak maju, kamoska na matfyze sa na to stazovala)... osobne s tym velmi nesuhlasim, pozriem sa na to z ucitelskej strany - zasa budu preplnene cvika, prilis vela studentov, ktori nemaju kde sediet, nemaju vlastny comp, je hardcore s nimi vobec pisat (nieto klikat) testy a tesim sa na to mnozstvo terminov na preberanie zadani a skusok...  bu
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

ywetka

Quote from: eminkaa on  02.02.2008, 18:45:11
povinne prednasky su podla mna dost dobra haluz, lebo odkontrolovat to kvantum ludi sa neda a ked je tam niekto z donutenia, tak robi hluk a prednaska tak straca efekt... navyse tetky, co maju docinenia s robenim rozvrhu, len same sebe pracu narobia, lebo prekryvanie cvik a prednasok je beznou zalezitostou, a tak sa rozvrh bude musiet prepracovat tak, aby k takemu niecomu nemohlo dojst, taze glupocina podla mojho nazoru... ale sak pozistujem daco, ne? :emot-prettywink:

pozistuj, pozistuj... zaujima ma to dost..  :j_wink: :emot-prettywink:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

psicho

chcel som tu daco napisat ale vzhladom nato ze [CENZORED] tak radsej to necham [C E N Z O R E D]^10 :D
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

Frodooo

Quote from: eminkaa on  03.02.2008, 02:29:52
no, zevraj toto s tymi prednaskami by malo byt tak, ze vyucujuci si sam jednoznacne urci, ze ci maju byt povinne alebo nie (co v podstate bolo aj doteraz), no a  zvysok snad sa mi podari zistit neskor :emot-prettywink:

no skus zistit aj ten zvysok lebo to s tym uznavanim predmetov z toho mi beha mraz po chrbte....to by ma odstavili zo studia a nemienil by som z 3. rocnika opat pokracovat ako prvak... bu

kamelot

no povinne prednasky by boli naozaj totalne zcestne a odveci... ked si predstavim ze na niecom takom ako bolo napriklad ZEI by som mal sediet rano o osmej tak neviem neviem :D

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

ApokalypS

ja viem, ze vas viac zaujima ta druha cast a to povinne prednasky.. ale skusenosti ma presvedcili, ze to nebude az take realne.. kym odkontroluju vsetkych tak to moze trvat a ak by bola pisomna prezencka, tak je mozne hocikoho dopisat...
mna viac zaujima to uznavanie predmetov... pretoze som pohorel na zakladoch informatiky a caka ma vystup/nastup
mila teta na studijnom mi povedala tolko, ze hrozi, ze mi neuznaju skusky, z ktorych som mal E
a bolo ich dost... a ked som cital toto, ze nemusia uznat ani D.. tak to je moj koniec.. :(
nie som filatelista.. beriem taku znamku aka pride.. a poväcsinou to bolo D a E
takze ak sa da, zistit nieco blizsie tak to sem napiste.. ja sa budem snazit tiez..
skocim na studijne popytat sa viac a uvidime
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

hrmill

Apokalypso ja viem zetial tak ze to este nieje schvalene a ak to schvalia tak ratam ze dost ludi pojde zo skoly het   bu vratane mna  :nervous:
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

kOsTi

aj keby mali take nieco uznat, co je ale velmi nepravdepodobne, tak ako bolo pisane ide len o opakujucich student nie?
:trestac:

Frodooo

Quote from: ApokalypS on  03.02.2008, 18:12:47
ja viem, ze vas viac zaujima ta druha cast a to povinne prednasky.. ale skusenosti ma presvedcili, ze to nebude az take realne.. kym odkontroluju vsetkych tak to moze trvat a ak by bola pisomna prezencka, tak je mozne hocikoho dopisat...
mna viac zaujima to uznavanie predmetov... pretoze som pohorel na zakladoch informatiky a caka ma vystup/nastup
mila teta na studijnom mi povedala tolko, ze hrozi, ze mi neuznaju skusky, z ktorych som mal E
a bolo ich dost... a ked som cital toto, ze nemusia uznat ani D.. tak to je moj koniec.. :(
nie som filatelista.. beriem taku znamku aka pride.. a poväcsinou to bolo D a E
takze ak sa da, zistit nieco blizsie tak to sem napiste.. ja sa budem snazit tiez..
skocim na studijne popytat sa viac a uvidime

sme v podobnej situacii ja som tiez nespravil ZI a ak by nas mali koli tomu takto odstavit zo studia tak to by bolo velmo nepekne...

ApokalypS

Quote from: kOsTi on  03.02.2008, 19:49:37
aj keby mali take nieco uznat, co je ale velmi nepravdepodobne, tak ako bolo pisane ide len o opakujucich student nie?
a co si myslis, koho by sa to malo tykat?
ved ak pokracujes normalne v studiu, tak nemam za potrebu uznavat skusku
len ak ho prerusis.. alebo zmenis odbor.. popripade vystup/nastup
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

kOsTi

a vy sa chystate na nieco take? :) ja len pre to...
:trestac:

hrmill

a ked chce ist clovek do medzirocnika to sa tiez bere ako vystup/nastup alebo ako to je neviete niekto ??
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

ApokalypS

Quote from: kOsTi on  03.02.2008, 21:59:33
a vy sa chystate na nieco take? :) ja len pre to...
no vdaka nemenovanemu hudakovi a koreckovi nemam inu moznost
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

ApokalypS

Quote from: hrmill on  03.02.2008, 21:59:59
a ked chce ist clovek do medzirocnika to sa tiez bere ako vystup/nastup alebo ako to je neviete niekto ??
no v medzirocniku som a niecoho takeho sa nemusis obavat
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/