• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

NEMAM SLOV

Started by psicho, 11.02.2007, 04:18:43

« predchdzajce - alie »

Ing. nemtom

no boli uz, ale ne az tak ako na tej fotke vidno, a velmi zriedka to prehnaju, takze preto nesom zvyknuty na takto opite zeny, a ty si zvyknuta? zvykate sa s kamoskami sejmout ?
brix will be shat

Mamtrmixm

Quote from: connar on  13.02.2007, 19:52:22
Quote from: psicho on  13.02.2007, 19:46:24
Quote from: Mamtrmixm on  13.02.2007, 19:13:41
...koniec koncov.... na velkosti nezalezi...

CI ANO???

hovadina jak traky, take do ruky su najlepsie...

jasne ze zaleziii , cim vacsie cicky tym lepsi sex


.... tak som sice mal na mysli nieco ine ale neva  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
(\__/)
(O.o )
(> < ) aj bunny hra airsoft!

Zuzka

mne nepripada taka opita ...kus sa rozsantila to sa kazdemu mozeme stat hehe :-D
mozno chcela byt kus sexy tak si vzala take tricko aby mala odhalene brusko :-) .... a ked sa doma obliekala tak si zabudla nasadit dioptricke okuliare, tak preto si nevsimla ze jak vyzera...hmmm

a ja nepijem velmi...

Ing. nemtom

ta podla toho xichtu nelen kus sa rozsantila :D ale tesim sa ze nepijes velmi, dufam ze na dalsej takej fotke co sa tu dostane nebudes ty  :j_grin:
brix will be shat

connar

pivo vymysleli muzi pre muzov... neviem preco by sa tejto cinnosti mali oddavat aj krehke stvorenia ako zeny... nepasuje vam to... ku vam ide kavicka... neopicte sa po nas... sme muzi a muzmi zostaneme... vy ste zeny a tiez nimi zostante... opytajte sa hociktoreho muza ci by chcel za zenu daku alkoholicku...mame jasno?
aka taste / ambient nujazz / vukow syndycate

milanko

ach boze tolko tu riesite tu fotku :D

no ohladom toho alkoholu, tak nepristane to holke ked je velmi opita, ale samozrejme ani nam to na krase nepridava, ale je to uz na zvazeni kazdeho z nas kde a kedy sa chceme opit a samozrejme kde sa to hodi a kde nie....

a k tym vyjadreniam o tucnote a tak podobne, no nie je kazdy taky ze ma idealnu postavu, a mozno prave kvoli takymto reciam sa prave snazia schovavat a hanbia sa za seba....

kazdy sme nejaky, a samozrejme kazdemu sa paci nieco ine, no pred hodnotenim sa najprv kazdy pozrite na seba a zamyslite sa nad sebou...

kua sa citim ako keby som v kostole kazal :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Ing. nemtom

ale pekna rec, a presne tak to je ako si to povedal, mam ta rad :emot-LMAO: :thumbsup: :smirk:
brix will be shat

milanko

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

JCube

milanko: amen :D

inac plne suhlasim s tebou... ;)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Ing. nemtom

milanko je oddnes nas duchovny vodca, ako clovek s najvacsim poctom postov (v tomto momente) si privlastnujem pravo vymenovat ho, takze ak sa niekto bude s milankom priecit, caka ho tazky zivot
brix will be shat

milanko

:D velmi pekne dakujem nemtom... ale ja sa hlasim ked tak ku poradcom skor... necitim sa byt vodcom ...

kazdy je si sam svojim vodcom ... :D dalsie kazanie :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

JCube

milanko ty mas nejaku tibetsku vychovu... :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

milanko

ked myslis... :) mna vychovali tatko s mamkou .... neviem o tom ze by boli z tibetu....ale jeden nikdy nevie
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Ing. nemtom

vidis, zas, skromne odmietol a zas nas dacomu priucil, je to rodeny duchovny vodca, dalajlama je pri tebe lentilka
brix will be shat

milanko

:D no uz dost pani... lebo sa budem cervenat....

idem si uvarit cajicek a s kludom v mysli a srdci si ho srkat.... pokoj vam vsetkym....
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Ing. nemtom

srkat:D:D:D:D:D:D:D:D:D som precital ze strkat:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
brix will be shat

milanko

:D no vies... kazdy podla svojej chuti... ja ho rad srkam... ty ? :D:D:D:D:D:D:D:D
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Ing. nemtom

ja caj bars nemusim, ale sprite si zvyknem strkat, hlavne velku 2l flasu  :lol9: :lol9: :lol9: :lol9: :lol9: :lol9: :lol9:
brix will be shat

JCube

cajicek? :D tibetsky... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

milanko

aaaaaaaaaaaaaaa :D ved ja odtial neodidem .... silne je tu puto co nas drzi pokope, druzna sila je tu velka....
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

psicho

Looool ale ja by som chcel dajaku poriadnu fetacku za zenu :D :D :D :D Aspon by mi kupovala zltunke a malbysom zadarmo :D :D :D :D
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

DeeL

ludia, ale vam to ide pekne :) ... dajme si spolu cajicek :)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

JCube

rovno bude forumovica v cajovni.... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

DeeL

s vodnou fajkou? :)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)