• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

NAJLAHSIA FAKULTA NA TUKE

Started by harlequin, 29.01.2010, 01:04:13

« predchdzajce - alie »

harlequin

Zdravim, ktora je najlahsia fakulta na TUKE a aky odbor ?
Som príliš plachý na to, aby som dokázal vyjadriť svoje sexuálne potreby. Teda s výnimkou keď telefonujem s niekym koho vôbec nepoznám.
Garry Shandling

cheMicka


stricky


Ing. nemtom

brix will be shat

nighthunter

skus vysoku skolu bezpecnostneho manazmentu
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

semestralny.inzinier

nechapem co budu mat z VSBM.. ved z nej vyjdu i tak hlupi, 5rokov zabitych resp predlzena mladost a s tym titulom sa mozno uplatnia v statnej sprave kde sa hraju na tituly
   Skoda - simply never


nighthunter

Quote from: semestralny.inzinier on  29.01.2010, 02:46:41
nechapem co budu mat z VSBM.. ved z nej vyjdu i tak hlupi, 5rokov zabitych resp predlzena mladost a s tym titulom sa mozno uplatnia v statnej sprave kde sa hraju na tituly
bude z nej mat titul a to je asi jedine o co mu ide
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

hrmill

Quote from: cheMicka on  29.01.2010, 01:14:22
BERG a odbor - to mas jedno

lucka budem protestovat netvrdim ze je to dajak ohromne tazke oproti, FEI je to je pravda ale pokial ta nieco nebavi tak bude tazke sa to naucit aj tu su vseliake kktske predmety
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

cheMicka

nj pravda, ale povedzme si narovinu, ze na berg sa da najlachsie prejst.. (a btw. ja nesom z fei) :D

Ing. nemtom

brix will be shat

ywetka

#11
Quote from: harlequin on  29.01.2010, 01:04:13
Zdravim, ktora je najlahsia fakulta na TUKE a aky odbor ?

mam znameho na BERGu, odbor Priemyselna logistika a je stvrtak, podla mna ma IQ hojdacieho kona a sam tvrdi, ze sa od zaciatku vysky ani raz neucil (o com vobec nepochybujem).

PS: aby som ta motivovala, tak predtym chodil na nejaku ucnovku dakde na rusnakoch a po maximalnom uceni to bol schopny vytiahnut az na trojky, na bani sice nema nejaky uzasny priemer, ale ani najhorsi, je normalny priemerny student.
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

cheMicka

Quote from: ywetka on  29.01.2010, 05:40:15
Quote from: harlequin on  29.01.2010, 01:04:13
Zdravim, ktora je najlahsia fakulta na TUKE a aky odbor ?

mam znameho na BERGu, odbor Priemyselna logistika a je stvrtak, podla mna ma IQ hojdacieho kona a sam tvrdi, ze sa od zaciatku vysky ani raz neucil (o com vobec nepochybujem).
:D

t0Mi


Havran

Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

t0Mi

z teba prehovorila skusenost :D

nighthunter

Quote from: ywetka on  29.01.2010, 05:40:15
Quote from: harlequin on  29.01.2010, 01:04:13
Zdravim, ktora je najlahsia fakulta na TUKE a aky odbor ?

mam znameho na BERGu, odbor Priemyselna logistika a je stvrtak, podla mna ma IQ hojdacieho kona a sam tvrdi, ze sa od zaciatku vysky ani raz neucil (o com vobec nepochybujem).

PS: aby som ta motivovala, tak predtym chodil na nejaku ucnovku dakde na rusnakoch a po maximalnom uceni to bol schopny vytiahnut az na trojky, na bani sice nema nejaky uzasny priemer, ale ani najhorsi, je normalny priemerny student.
to je ten BF-ov bratranec ?
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

psicho

Quote from: semestralny.inzinier on  29.01.2010, 02:46:41
nechapem co budu mat z VSBM.. ved z nej vyjdu i tak hlupi, 5rokov zabitych resp predlzena mladost a s tym titulom sa mozno uplatnia v statnej sprave kde sa hraju na tituly

pozicia v statnej sprave je velmi lukrativna ! nakolko ak sa vysplhas vyssie tak mozes sa dost velmi slusne nabalit

inak ten titul ma asi taku istu hodnotu ako tvoj titul z FEI :) taze tak ....
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

mishelka

BERG... ludia prechadzaju zadara.. kamoska je na cestovnom ruchu a akoze bakalarka bola uzasna... v piatom rocniku je sice najnovsie aj matika, ale da sa zvladnut...
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

James144

Quote from: ywetka on  29.01.2010, 05:40:15
Quote from: harlequin on  29.01.2010, 01:04:13
Zdravim, ktora je najlahsia fakulta na TUKE a aky odbor ?

mam znameho na BERGu, odbor Priemyselna logistika a je stvrtak, podla mna ma IQ hojdacieho kona a sam tvrdi, ze sa od zaciatku vysky ani raz neucil (o com vobec nepochybujem).

PS: aby som ta motivovala, tak predtym chodil na nejaku ucnovku dakde na rusnakoch a po maximalnom uceni to bol schopny vytiahnut az na trojky, na bani sice nema nejaky uzasny priemer, ale ani najhorsi, je normalny priemerny student.

:D naštve :D

Pusta

moja kamoska je 2. na BERGu....a cely tento zimny semester bola na erazme v Spanielsku...potom v prisla na 2 tyzdne v zime a urobila väcsinu skusok z Bergu lavou zadnou aj napriek tomu ze tu cely semester nebola :D (ale ona zas neni hlupa no :) )


timwood

vzdy je to o tom, ci sa ti chce alebo nechce ucit. ak nechce, tak bude tazke aj BERG :) ..ak sa ti chce ucit, tak bude pre teba lahke aj FEI :)

Ing. nemtom

kto ta tak skaredo oklamal ze na FEI sa treba ucit? podla mna na BERG sa treba ovela viac ucit, k FEI treba mat len vztah
brix will be shat

timwood

otazka potom je, co kto povazuje za ucenie..

ApokalypS

to je individualne u kazdeho zvlast
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/