• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

na IS mozme hodnotit skolu || checknite si to

Started by Ing. nemtom, 06.02.2007, 17:45:06

« predchdzajce - alie »

Ing. nemtom

take daco mi tu uz chybalo, hned sa idem vyblaznit  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:

edit:  je to napicu lebo sa tam neda pisat, ale predpokladam ze to spravia, aspon daco bude na IS dobre
brix will be shat

Pusta

vidno ze IS asi casto nezapinas alebo ti asi vecinu casu nefunguje  :emot-LMAO:



Ing. nemtom

ta toto bude urcite nove lebo vcera to tam nebolo a vsimol by som si lebo ma to teraz udrelo do oci
brix will be shat

Pusta

thak potom ja budem asi vestica  :emot-LMAO: ja som si to vsimla hned ja som dostala svoje TH cislo a sla kuk IS..
abo thak dajak  :lookaround: uz nepametam presne


Ing. nemtom

hm, mozno na vasej fakulte to uz fungovalo, hoci podla mna IS je len jeden (to znie jak jedno z bozich prikazani :D:DD:D:D:D:D:D:D )
brix will be shat

Pusta



Ing. nemtom

tak to netusim, daco s kradnutim a killovanim tam je, a asi ze susedovu manzelku nepojebes abo take daco, neviem
brix will be shat

Pusta

no to viem...ale ak by si to mal na IS pretransformovat?...ako napr.. nikdy nepozries na IS konto svojho blizneho alebo tak?  :trestac:


Ing. nemtom

jj, nehackujes kamosov IS, hoci podla mna IS je najzabezpecenejsi program na tuke, lebo donho sa este ani ten nedostane kto by mal
brix will be shat

Pusta



woody

mne sa len jedna vec paci .... je to anonymne ale v menu mas polozku ze odhlasit  :emot-LMAO: :emot-LMAO: taakze asi az take anonymne to zase nebude :P

nighthunter

na EkF to nefunguje
resp funguje ale je to neaktivne
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

DeeL

a to je zasa taka pekna blbost... sak tam naschval ziadnu anketu nedali... len mas akoze moznost hodnotit, ale v skutocnosti nemas...

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Raleon

Quote from: woody on  06.02.2007, 18:24:54
mne sa len jedna vec paci .... je to anonymne ale v menu mas polozku ze odhlasit  :emot-LMAO: :emot-LMAO: taakze asi az take anonymne to zase nebude :P
S tou anonymitou :
Neviem ci to ozaj je anonymne,bo ked klikanim na ten odkaz sa vam posle aj nejake identifikacne cislo (pozrite zdrojak stranky IS,kde je to tlacitko - kto sa v tom vyzna vsimne si  ;) )
teda bud to take anonymne neje, abo je to len koli jedinecnosti hlasu....

Ja som to vsimol uz rano, ale kedze to nefunguje este plne, tak som to rychlo zabudol...


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

connar

no jo kde su tie ankety? ked uz daco updatuje na stranke, tak by to malo uz mat aj nejaku tu podobu ankety... jojjjj nepoucitelna FEIka
aka taste / ambient nujazz / vukow syndycate

milanko

hh....tak som zvedavy ci to spustia... asi nevedia do coho idu....
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Ing. nemtom

brix will be shat

petrushka

uz som aj ohodonotila globalne hodnotenie :) len skoda ze som nemohla odpovedat na otazky tykajuce sa prednasok lebo som na ne nechodila lol :D
Mommy says I'm a special person no matter what the other kids say...

wlade

Ja som sa vyburil na Operacnych systemoch lebo mi ani za svet nedali zapocet.  :whacko:

Som este mlady na nicenie si zivota FATkou a UNIXom  :ohmigod:
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

JCube

ja som hodnotil ZIM a drahu Meggie....  :whacko: :huh2:
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Ing. nemtom

ja len tolko ze fyziku som pekne podla seba zhodnotil :) a aj OS
brix will be shat