• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

MS 09

Started by nighthunter, 27.04.2009, 00:10:31

« predchdzajce - alie »

kOsTi

na net prenikli tajne strategie muzstva z MS09 priamo od Filca


:trestac:

puq

podla mna skor hrali na kokot ale ten sa tazsie kresli :D :D

nighthunter

dnes im v sporte dali lukac s golonkom !!!
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

JCube

v ktorom? kuknem z archivu :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Smokie

Filc vcera vravel, ze sme na urovni Bieloruska... Bielorusko teraz hraje s CR a prvy gol dostali az v DRUHEJ tretine... :ohmigod: :ohmygod:
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

Dragoon17

#105

Luk1

Cestou domov lietadlom premýšľa Bartečko: "Ako sa je teraz ukážem ľuďom na oči?" A tak zašiel za kapitánom lietadla, či by mu nepožičal náhradnú uniformu - na prezlečenie. A tak vystúpi v Bratislave z lietadla v kapitánskej uniforme, nikto ho nepoznáva, iba jedna stará zhrbená baba príde k nemu a hovorí : "Tak čo Bartečko, si myslíš, že kapitán ako kapitán?" A Bartečko hovorí: "Baba, ako si ma spoznala?" A baba: "Aká baba, ja som Filc."

Za slovensky narod bije mi srdce v hrudi.

ApokalypS

cakas iny scenar?
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

puq

ja cakam iny scenar :) lebo na MS 2011 oblecu dres jozo golonka, vinco lukac, igor liga, bratia stastni :D peto bondra a dalsi a ziskame titul :D :D

t0Mi

"Od 1. júla 2008 sa stal trénerom Ján Filc. Slovenské mužstvo zdolalo v príprave na MS 2009 Česko v dvojzápase 4:1 a 5:1 a Nórsko 5:1 a 5:2"

while(bondra==true && šatan==true && palffy==true)
{
  slovensko.hokej = true;
}
try
{
  slovensko.hokej = false;
}
catch(majstrovstvaSvkException e)
{
  // Too afraid to implement this
}

ApokalypS

ze sa ti chcelo t0Mi.. :emot-LMAO:
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

puq

tOMi dajaku kktinu si napisal :) mne to nedava zmysel :)

ApokalypS

hrame s Normi a cuduj sa svete, vyhravame 2:0
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

kOsTi

Quote from: puq on  04.05.2009, 22:38:45
tOMi dajaku kktinu si napisal :) mne to nedava zmysel :)

este je len druhak nechaj ho :D
:trestac:

puq

okey :D necham ho :h_lipsrsealed:

t0Mi

puq-> ak sa nepodari nastavit slovensko.hokej na false, vytvori sa vynimka... zeby..

puq

#116
tak vynimky nefunguju :D

staci ti jednoducho algoritmus:

if(Široky.instanceOf(SZLH))
     slovenskyHokej.changeStatus("Je v pici");

ApokalypS

no tak ho oprav.. ;)
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Ing. nemtom

Quote from: t0Mi on  04.05.2009, 22:44:37
puq-> ak sa nepodari nastavit slovensko.hokej na false, vytvori sa vynimka... zeby..

ty studujes info? :D
brix will be shat

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

puq

to su kurwi ti cesi...vyjebanci...nech podochnu do rana kokoti jedni...komentare slovenskych fanusikov a preco su pisane po cesky? co ti kokoti nerozumeju po slovensky? jebat ich skodoradostnych kokotov

JCube

jj nerozumeju :) pre nich je slovencina nieco take ako polstina pre nas :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Ing. nemtom

Quote from: puq on  05.05.2009, 01:56:23
to su kurwi ti cesi...vyjebanci...nech podochnu do rana kokoti jedni...komentare slovenskych fanusikov a preco su pisane po cesky? co ti kokoti nerozumeju po slovensky? jebat ich skodoradostnych kokotov

true
brix will be shat

Smokie

Quote from: JCube on  05.05.2009, 01:19:42
http://deniksport.blesk.cz/clanek/stripky/72805/slovensko-debakl-i-od-vlastnich-fanousku.html
No neviem ci vacsina tych "komentarov" nie je vymyslena... Toto ozaj znie skor ako skodoradostny Cech, nez sklamany Slovak..
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

JCube

to je fuk...staci si precitat hokej.sk a vtipnych komentarov mas dost :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"