• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Mikulaš

Started by nighthunter, 05.12.2008, 13:40:50

« predchdzajce - alie »

nighthunter

Hou hou hou  mile deti forumacke

dufam ze ste po cely rok dobre boli neplechu nerobili a pocuvali. A ze ste sa na vsetky zapocty a skusky poctivo pripravili (BEZ tahakov), ze ste chodili na prezencky a pocuvali (tzn nehrali bombermana).

kedze zajtra tu nebudem, posielam celemu foru mikulassky darcek uz teraz

kazdy si tam najde uz to svoje



dodatok pre starsich
http://ecx.images-amazon.com/images/I/41ShJTzW13L._SS500_.jpg
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

hrmill

 :D dakujeme dedusko
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

joker


stricky


Ing.Veduci

Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

Pusta

 bq jeeeej ujo "Dedmaroz"  dakujeeem velmi pekne.....a ja som bola ceeeeelyyy rok velmi velmi velmi dobra  :puf:


ywetka

dakujeeeem :). ale ja chcem toto:


najlepsie cukriky na svete, zial dostatelne len vo Finsku... ked tam niekto pojde, nech na mna mysli aspon 5 balickami!  :puf:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

kOsTi

fusekele si nechaj... ja berem ten dodatok...
:trestac:

JCube

Quote from: Bc.Veduci on  05.12.2008, 16:41:24
hunto dostava:

z dovodu celosvetovej krizy dostane hunter namiesto uhlia po papuli
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

ApokalypS

80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

JCube

tak ked sa tanka navlecie do takeho mikulasskeho preco nie? :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

ywetka

myslim, ze dobru bombu vie dat hocijaka caja tak, aby kvalitne sadla, tak nechajte tanku teraz pekne vylezat... kludne ju v tomto mozem zastupit, keby bolo najhorsie  :puf: ci vari niekto pochybuje, ze na to nemam skills? :D  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Ing.Veduci

Quote from: ywetka on  05.12.2008, 17:19:05
myslim, ze dobru bombu vie dat hocijaka caja tak, aby kvalitne sadla, tak nechajte tanku teraz pekne vylezat... kludne ju v tomto mozem zastupit, keby bolo najhorsie  :puf: ci vari niekto pochybuje, ze na to nemam skills? :D  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
neverime a chceme vidiet na huntovi :)
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

Raleon

Ja chcem cukooooor!  :P


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

nighthunter

:)

ale okuliare si mozem dat predtym dole hej ?
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

kOsTi

radsej hej musel by si menit asi aj ram ne len skla :D
:trestac:

altlavista

Quote from: ywetka on  05.12.2008, 16:57:04
dakujeeeem :). ale ja chcem toto:


najlepsie cukriky na svete, zial dostatelne len vo Finsku... ked tam niekto pojde, nech na mna mysli aspon 5 balickami!  :puf:

waaaa.. tam je oneee to sladke drievko? :D ci ako sa to vola?

ywetka

jasne, pelendrek sa to tiez vola (ale cesky lekorice) :D fini ani nemaju cukriky ci sladkosti, do ktorych tuto prisadu nepchaju, u nich je to fakt asi narodna prisada :D
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

joker

#18
Quote from: ywetka on  05.12.2008, 18:14:06
jasne, pelendrek sa to tiez vola (ale cesky lekorice) :D fini ani nemaju cukriky ci sladkosti, do ktorych tuto prisadu nepchaju, u nich je to fakt asi narodna prisada :D

pokial viem, u nas to tiez bolo isty cas dostat... ale teraz uz pomeneje ( alebo aspon nieco takeho stylu ) ... a tusim naposledy to doniesla sestra z Prahy

EdIT:


ywetka

Quote from: joker on  05.12.2008, 18:55:06
Quote from: ywetka on  05.12.2008, 18:14:06
jasne, pelendrek sa to tiez vola (ale cesky lekorice) :D fini ani nemaju cukriky ci sladkosti, do ktorych tuto prisadu nepchaju, u nich je to fakt asi narodna prisada :D

pokial viem, u nas to tiez bolo isty cas dostat... ale teraz uz pomeneje ( alebo aspon nieco takeho stylu ) ... a tusim naposledy to doniesla sestra z Prahy



hej, hej, este stale dostat aj u nas... ale to sa neda ani porovnat s tymi finskymi, chutia o dost inak, pricom ani nespomeniem, ze v tych "mojich" je viacero druhov cukrikov  :emot-drool:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

pUf

moe zas len priberat zo sladkosti budem.. a sak ja mam 22 a pol roka zajtra :D  :h_azn:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

puq

Quote from: pUf on  05.12.2008, 19:18:40
moe zas len priberat zo sladkosti budem.. a sak ja mam 22 a pol roka zajtra :D  :h_azn:

a co? ha? moj psik ma v nedelu 15 rokov ta co? kto je vacsi macher? :D :D

wirer

ehmm, môj brat má v nedeľu 19...takže .....  :beer1:   :pusta:

pUf

ale ja som hviezda.. moe.. kto je este hviezda? haaa nikto.. som hviezda stoky.. 22 apol ruleeeeez! :P
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

cheMicka

aj vam vsetkym pekneho mikulasa prajem. aby ste mali sladkosti aj za mna

Quote from: pUf on  06.12.2008, 07:39:24
ale ja som hviezda.. moe.. kto je este hviezda? haaa nikto.. som hviezda stoky.. 22 apol ruleeeeez! :P
ja mam o jeden den presne 20 rokov a jeden mesiac :P :D