• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

mensi prieskum

Started by Johny Bravo, 15.01.2007, 02:08:01

« predchdzajce - alie »

do ktoreho rocnika chodis?

1. rocnik
35 (29.9%)
2. rocnik
46 (39.3%)
3. rocnik
24 (20.5%)
4. rocnik
4 (3.4%)
5. rocnik
0 (0%)
som profak/doktorand :)
3 (2.6%)
medzirocnik
5 (4.3%)

Total Members Voted: 113

stricky

Quote from: DeeL on  12.02.2007, 02:04:52
ale na ten prvy radsej nesaha casto bo barz zapraseny...


este je v krabicke s alobalom..... ale zaruka uz minuly rok padla....

mrkvy

To co myslis je celofan, ale tha neva.. ;) :D :D :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

pUf

no mne sa nezdal ten prvy zapraseny ;D
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

mrkvy

Tha ani mne, ale tha ja som sa sustredil na tu holku co stala za mnou... :) Ani neviem kto to bol, ale tha neva... Som bol vyhappeny, ze som zrobil... ;)  :emot-dance:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

Quote from: mrkvy on  12.02.2007, 06:47:10
Tha ani mne, ale tha ja som sa sustredil na tu holku co stala za mnou... :) Ani neviem kto to bol, ale tha neva... Som bol vyhappeny, ze som zrobil... ;)  :emot-dance:



:hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:

Mamtrmixm

odbocim s5 k teme......

....jak sa tak pozeram, z medzirocniku su tu len 2...


...mam pocit ze ich po tomto semestri pribudne...
(\__/)
(O.o )
(> < ) aj bunny hra airsoft!

DEMON

pridate sa do mojej sukromnej skupiny? :emot-LMAO:
http://anime.quickbb.net/index.htm - nove forum o anime
http://www.gabrielknight4campaign.com/gb/guestbook.php - lebo nie len Willyho treba zachranit

mrkvy

Este by tam bolo pridat take ze: coskoro byvaly student... :D Potom by som poprosil o vratenie uz daneho hlasu a moznost tento hlas znovu udelit... :hammer: :hammer: :hammer:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

Quote from: mrkvy on  14.02.2007, 06:22:39
Este by tam bolo pridat take ze: coskoro byvaly student... :D Potom by som poprosil o vratenie uz daneho hlasu a moznost tento hlas znovu udelit... :hammer: :hammer: :hammer:

tak to by som potom poprosil aj ja.....
a tiez by mohlo byt, ze kolko rokov som uz na skole.... :D

pUf

alebo kolkokrat som zacal skolu.. poznam ludi co aj 3 krat  :laugh: a ze 2 krat do tej istej rieky nevstupis...  :j_grin:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

bartok.l


JCube

ale hej uz je to tu tretikrat... :D v poho...:D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kOsTi

omg... no uz si dnes treti s tym :D
:trestac:

JCube

ten tancujuci dudas je horsi ako virus... :D je vsade... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kOsTi

daj si cim skor ten linux... aby si mal 100%-nu istotu ze ked sa rano zobudis ti nebude tancovat na ploche...
:trestac:

JCube

lol...ano...pravda... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

pUf

ja nikdy nepochopim preco kazdy riesi dudasa.. najhorsie co sa moze stat je dostat ho na cvika.. a moze sa stat: pochopis elektro  :laugh: , nepochopis ale ziskas zapocet, neziskas zapocet ani nepochopis :laugh: a nakoniec elektro je iba o prikladoch:P

podla mna hrozba cislo 1 na FEIke je the most legendary hudak a to z tychto dovodov:

1, treba sa ucit teoriu
2, teoria je hrozna
3, su s nim az 3 predmety
4, predmety su hrozne vsetky 3
5, zapocet podla mna nie je problem ziskat a to je na tom to zakerne
6, ked ti opravuje hudak a mas povedzme 59bodov co je pekne E, moze sa este velmi lahko stat ze odides s FX
7, 6. bod je dost skaredy

ale je pravda ze soj opravovali mladistvi a dufam ze na pt to nebude inak kedze je to tiez hromadny..  :lookaround:

no co som tym chcel povedat? sam neviem..  :laugh:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

JCube

ja suhlasim ze dudy neni hrozny...hrozny je len pre tych co na to dlabu oblukom odtaaalto az hentam do pice a sa cuduju ze nic nevedia ked do toho ani nekuknu...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Gaspacho

No ale musite uznat ze prednasky ma odveci...polovicu casu ho rit pocut a rit vidiet bo si tam mrmle do tabule a posledne veci co pocujem su furt "eniting anklír?". A rovnak by sa mohol drzat oficialnych skript ne tych jeho radoby bludov, ktore vysli v naklade 3 kusov z toho 2 ma on a jednym dakde v bufete podopieraju stol aby sa im nekyval. Ale na cvika je v pohode treba uznat... lahky zapocet a na opravak dava to iste co i cez semester.

Dragon

No v prvom semestry boli Dudyho prednasky OK si myslim. mal som s nim aj cvika a v pohode to bolo. Ale prednasky v druhom sem. boli dost odveci. A k tomu este to jeho stare znacenie , radsej som si maloval do zosita DragonForce :D
Ale aj tak na mna Dudash zanechal dobry dojem. Hlavne po tom co som ho videl tancovat :D
SONATA ARCTICA       14.11.2009 Cassosport Hall - Košice 

JCube

jj tie prednasky v druhom semestri boli fakt take nezazivne a len som tam cucal do toho ako puq :D ale cvika so spaldonovou mi to vynahradili...ale zase v prvom semestri som nemal nejake problemy s elektrom na to ze som to videl prvykrat...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Dragon

jasne so spaldonovou sa dalo. sice prvu zapoctovku som dal na 4/10 ale druhu na 10/10 takze staci zmenit "musim" za "chcem" a da sa.
a ja som mal elektro aj na priemyslovke , ibaze silnoprud   ;) 
SONATA ARCTICA       14.11.2009 Cassosport Hall - Košice 

Final_Destructer

Ja som dajaku zmenu v Dudyho prednaskach medzi semestrami ani nevidel... Stale som mal z toho pocit, ze poznam inu rec a abecedu ako on...  Inak po jeho prednaskach som zacal pochybovat o tom, ze vobec zvladnem vymenit ziarovku...
Wanna get destructed?

mishelka

tha ako Dudi na prednáškach jedno a Tomčíková na cvikách druhé.. Ta som nevedela čo je dobre čo zle a nakoniec z toho vyšlo že Dudi používal storočné označenia.. Tha ako trošičku zjednotiť by to neuškodilo ne.. Tomčíkovej odo mňa ide veľká VĎAKA za pomoc pri ele :hug:
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

psicho

ja kvoli tomcikovej som musel ist na opravnu z ele2 taze nic jej nedakujem :P
read my blog> www.codemazing.com <read my blog