• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

MDŽ MDŽ som z teba na-dr-ž

Started by hrmill, 08.03.2008, 16:10:29

« predchdzajce - alie »

nighthunter

Quote from: Pusta on  11.03.2008, 04:32:34
a myslis ze este stale mam mat nejaky dovod vas osobne spoznat po tomto?
jasna vec !!!
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

kOsTi

ahh ahhh... co sa vlastne deje? :D
:trestac:

Pusta

#127
nic ..ako vzdy su na mna zly a potom sa cuduju ked som naje**na :huh2:

edit by pusta : zly - hunter moze ist do riti ked sa nevie inak vyjadrit preco je na mna zlyyyyyyyyyy


JCube

jj chyba je vzdy len v nas... :P
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Ing.Veduci

Quote from: Pusta on  11.03.2008, 04:37:57
nic ..ako vzdy su na mna zli a potom sa cuduju ked som naje**na :huh2:

zlI - mnozne cislo
zli som mal v povodnej verzii postu, ale sa mi to slovo takto nepaci .. zly je klasika
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

mishelka

#130
Quote from: kOsTi on  10.03.2008, 03:27:20
a ty si kde bola cely cas? :)
ta mi bolo povedané že som závislá na fóre tak dokazujem opak :emot-LMAO: a čo, som ti chýbala? :emot-prettywink:
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

stricky

Quote from: Pusta on  11.03.2008, 04:37:57
nic ..ako vzdy su na mna zly a potom sa cuduju ked som naje**na :huh2:

edit by pusta : zly - hunter moze ist do riti ked sa nevie inak vyjadrit preco je na mna zlyyyyyyyyyy

lebo vcera sme ta chceli vidiet... a si zdrhla

Pusta

neviem ale nik mi o nicom nepovedal a keby mi dakto daco povedal thak mu vysvetlim ze moja matka bola vcera koli mne do 19:00 v robote lebo cakala na mna kedy konecne pridem ...taze asi len tazko by som jej vysvetlovala ze som sla na jedno pivko s chlapcami z fora  bu


stricky

:-D ale musis uznat ze to dobre znie- bola som s chlapcami na pivku

Pusta

tha...ci uz znie alebo nie...je to jedno  bn


Ing.Veduci

Quote from: Pusta on  11.03.2008, 15:10:46
neviem ale nik mi o nicom nepovedal a keby mi dakto daco povedal thak mu vysvetlim ze moja matka bola vcera koli mne do 19:00 v robote lebo cakala na mna kedy konecne pridem ...taze asi len tazko by som jej vysvetlovala ze som sla na jedno pivko s chlapcami z fora  bu

tak si mohla ist a chlapcami a s matkou na pifko :P
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

Pusta



nighthunter

Quote from: Pusta on  11.03.2008, 04:37:57
nic ..ako vzdy su na mna zly a potom sa cuduju ked som naje**na :huh2:

edit by pusta : zly - hunter moze ist do riti ked sa nevie inak vyjadrit preco je na mna zlyyyyyyyyyy
ako sa mam vyjadrit na co ?

ja nesom zly na nikoho (zatial)
ale dajte mi k tomu dovod a uvidite
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

stricky


nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

kOsTi

Medzinarodny den ŽŽŽžžžžžžžžžUŠA!!!
:trestac:

nighthunter

vidim ze chlapi na fore su zaspati, tak zase raz ja musim dojst a obnovit tuto temu !!!

TENTO PRISPEVOK VENUJEM SPECIALNE VSETKYM NASIM KRASNYM ZENAM NA FORE: /uvedene v lubovolnonm poradi, nieze sa neiktora urazite  ze je pred tou a tou alebo za tou a tou alebo ak nedajboze na niekoho zabudnem/

ywetka, mishela, Pusta, LuCka, petrushka, eminkaa, Taňka, Evica - to su asi najhlavnejsie,

neda mi samozrejme spomenut aj nezne stvorenia ktore len "pricuchli k foru" ale ked tu videli nas chlapov, radsej sa lakli a uz ich tu niet, konkretne zuzku/candy, jillian, a ostatne ktore tu maju par postov

VSETKO NAJLEPSIE K MDZ MILE DAMY
budte na nas dobre, starajte sa o  nas hyckajte ... .... ..

bonus na zaver: "Oni si myslia, že keď maju GULE medzi nohami, tak sú bohovia celého sveta. Možu mať aj 5 vysokých škôl, ale rozum nikdy nedostanú.(možno sú aj výnimky, ale tých treba hladať s lupou). Pretože keď nebude niečo po ich tak sú hnusný, arogantný a keď niečo dodrbú oni, to je jednočo napr. nejaka oprava niečoho tak je všetko OK.
Niekedy si myslím, že sú na svete, len aby narobili deti a žili si svoj štastný život naďalej. Oni nemusia nič: nemaju krámy, nemusia variť, upratovať, žehliť pretože to za nich spraví sprosta manželka a dokonca maju aj vyššie platy ako je to aj u nas v praci, len preto, že sú chlapy. A to by tam moholy aj celý deň presedieť."
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

kOsTi

zas sa pchas do riti... resp v tomto pripade do .... :puf:
:trestac:

Pusta

Hunto a to ti nevadilo ze si postol text s tolkymi chybami?  :puf:


ywetka

~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

nighthunter

Quote from: Pusta on  09.03.2009, 01:46:53
Hunto a to ti nevadilo ze si postol text s tolkymi chybami?  :puf:
text je v povodnom zneni

ked budes pisat diplomovku naucis sa ze co je citovane nema sa menit
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Havran

chlapi na fore nesu zaspati, len im to mozno je jedno :P

EDIT: omg to je smajl
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

Ing.Veduci

Quote from: nighthunter on  09.03.2009, 03:54:09
Quote from: Pusta on  09.03.2009, 01:46:53
Hunto a to ti nevadilo ze si postol text s tolkymi chybami?  :puf:
text je v povodnom zneni

ked budes pisat diplomovku naucis sa ze co je citovane nema sa menit

ja mam napisanu este len bakalarku, ale viem, ze sa maju robit citacie, ked sa cerpa z inych zdrojov ;P
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

Pusta

thak drahy hunto kedze 90% mojich zdrojov je po anglicky tak to neopisujem s anglickymi chybami do mojej bc. prace  :puf:


Dragoon17

 LOL... vy uz aj MDŽ zaspamujete  :462: