• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Matematicky priklad

Started by malypali, 03.03.2007, 18:12:46

« predchdzajce - alie »

DeeL

mne to tiez z kontextu celkom pekne vyplynulo, ze co to je... ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

stricky

sa dohodnime tu a teraz ze "chata" ostane chata a chat - "cat" bo sa potom zamoceme a to bude konec sveta, programatori sa nepochopia.....  :huh2:

DeeL

no ako ja mam taky zvyk, ze anglicke slova aj ked pisem v slovenskych obmenach tak to davam potom cez pomlcku, ze napriklad hore zmienene by som napisal ako

na chat-e ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Ing. nemtom

Quote from: DeeL on  04.03.2007, 21:30:44
no ako ja mam taky zvyk, ze anglicke slova aj ked pisem v slovenskych obmenach tak to davam potom cez pomlcku, ze napriklad hore zmienene by som napisal ako

na chat-e ;)

jj presne, keby tak bolo tak mi je hned jasne
brix will be shat

nighthunter

cat je
Quote from: stricky on  04.03.2007, 21:22:46
sa dohodnime tu a teraz ze "chata" ostane chata a chat - "cat" bo sa potom zamoceme a to bude konec sveta, programatori sa nepochopia.....  :huh2:
cat je mačka
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Pusta

jaaaaaaaaaaaaaaaj takze sme dospeli k hlavnemu problemu mojho nedorozumenia... kedze nas malypali vysklonoval "chat" ako slovenske slovo ...takze predsa len nie som ja blazon ale vy ste lietadla  :emot-dance:


mrkvy

nie nie nie... Hovori sa ja som blazon a Ty si lietadlo... :D Takze lietadlo si Ty a nie my.. ;) yop? :) :P
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

altlavista

nie nie hovori sa vsetci su slnko len ja som hviezda :)

JCube

nje nje nje...najlepsie je byt ticho a pocuvat... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kOsTi

Ked som vcera bol tak som akoze vybral ale som este vtedy nevedel ze bude mat styri. Cize to potom zobral a hrncek odrazu vysiel... to nikto akoze nevedel ze sa da takto nebyt a aj letiet ked niesu.... vam poviem ze som robil a nesiel zaroven, to by som si teda nemohol nikdy vycitat potom ani.

hmm...
:trestac:

JCube

Quote from: kOsTi on  05.03.2007, 04:08:52
Ked som vcera bol tak som akoze vybral ale som este vtedy nevedel ze bude mat styri. Cize to potom zobral a hrncek odrazu vysiel... to nikto akoze nevedel ze sa da takto nebyt a aj letiet ked niesu.... vam poviem ze som robil a nesiel zaroven, to by som si teda nemohol nikdy vycitat potom ani.

hmm...
??? ??? ??? nechces to skompilovat do normalnej podoby? ja nerozumela reci tveho kmene... :P
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kOsTi

vies ono keby aj chcel tak sa neda naraz liezt aj potom dvanast... aiiiiii?
:trestac:

DeeL

ok ... chlapci mame tu cloveka suceho na presun k medikom ... oni sa uz postaraju ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

kOsTi

:trestac:

stricky

wtf??????,, ale som aj ja za

altlavista

och chudak kosti, ten zaciatok semestra nanho dolahol az teraz :)