• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Matematicky priklad

Started by malypali, 03.03.2007, 18:12:46

« predchdzajce - alie »

malypali

Nieco z mojej mailovej schranky  :P

Programator Pista sa na "chate" zoznamil s 16-rocnou Zuzkou a
poprosil ju o jej fotku. Pretoze Zuzka pozna len format BMP, jej
fotka ma 16MB. Programator Pista je k**t a ma dial-up pripojenie
56kb/s, pricom mu pada spojenie kazdych dvadsat minut a opakovane
vytacanie mu zaberie 5 minut. Pretoze je este k tomu setrivy k**t,
pripojenie ma limitovane od 18.00 do 8.00 a cez vikendy.

otazka:
Kolko rokov bude mat Zuzka, kym programator Pista stiahne jej fotku?

altlavista

loool velmi pekny priklad len sa mi nechce to pocitat :D :D

JCube

dufam ze ma programator Pista aspon 40 rokov... :P inac to nemoze stahovat dlho... takze neviem preco sa tam bavime o rokoch...:P
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

JCube

#3
podla mna to bude stahovat 39+5 minut... :D za idealnych podmienok s dobrym softom a flasou piva... :D

dufam ze som sa nepomylil... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Raleon

minimalne 45min mu to bude trvat. Takze ak to zacne stahovat presne v polnoci, den v pred Zuzkin narodenin, tak bude mat ona 17 rokov....
inac 16  :D

Som dobry, ne ?  :naughty1:


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

mrkvy

sikulka.. :) Blahozelam.. :P Inak nemate co robit?? :D :D :D ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

mrkvy

sry... potom som sa nic nepytal... :laugh: :laugh: :laugh:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

to takto vyzera student, ktoreho nedokaze skola uplne vycerpat....  :drink:

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pusta

otazka znie : Preco si Pista pytal jej fotku a nie telefonne cislo ? ved vie ako vyzera  :trestac:


JCube

najprv si Pista opyta fotku a ked zisti ze sa nezlakne ked ju zbada tak si opyta cislo nie? logika... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

stricky

Quote from: JCube on  04.03.2007, 06:14:01
najprv si Pista opyta fotku a ked zisti ze sa nezlakne ked ju zbada tak si opyta cislo nie? logika... :D


mozno si uz nepamatal jej face.... sak jedna noc...... :drink:

JCube

Pista asi rad sokove terapie - rano sa zobudi a whoa kto to vedla mna lezi... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Ing. nemtom

Quote from: Pusta on  04.03.2007, 05:50:54
otazka znie : Preco si Pista pytal jej fotku a nie telefonne cislo ? ved vie ako vyzera  :trestac:

pista si chce lestit bambus a zuzka ho asi vzrusuje
brix will be shat

JCube

Quote from: nemtom on  04.03.2007, 16:33:50
Quote from: Pusta on  04.03.2007, 05:50:54
otazka znie : Preco si Pista pytal jej fotku a nie telefonne cislo ? ved vie ako vyzera  :trestac:

pista si chce lestit bambus a zuzka ho asi vzrusuje

jasne...zeny su pre srabov co si to nevedia urobit poriadne... :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :whacko: :ohmigod:
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

mrkvy

Quote from: Pusta on  04.03.2007, 05:50:54
otazka znie : Preco si Pista pytal jej fotku a nie telefonne cislo ? ved vie ako vyzera  :trestac:

sry, ale vidno, ze nie si z FEI.... ;) Na chate sa mysli chat [čet] (ako napriklad www.pokec.sk) a nie chata.. :) Inak tiez som nad tym rozmyslal, ale reku taku otazku nepostnem.... :) Inak sranda jak ste sa dali nalapat... :P :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

Quote from: JCube on  04.03.2007, 16:37:58
Quote from: nemtom on  04.03.2007, 16:33:50
Quote from: Pusta on  04.03.2007, 05:50:54
otazka znie : Preco si Pista pytal jej fotku a nie telefonne cislo ? ved vie ako vyzera  :trestac:

pista si chce lestit bambus a zuzka ho asi vzrusuje

jasne...zeny su pre srabov co si to nevedia urobit poriadne... :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :whacko: :ohmigod:

no coment................ a ty mas potom nenormalne vymakane ruky....... :thumbsup:

Ing. nemtom

Quote from: mrkvy on  04.03.2007, 17:39:49
Quote from: Pusta on  04.03.2007, 05:50:54
otazka znie : Preco si Pista pytal jej fotku a nie telefonne cislo ? ved vie ako vyzera  :trestac:

sry, ale vidno, ze nie si z FEI.... ;) Na chate sa mysli chat [čet] (ako napriklad www.pokec.sk) a nie chata.. :) Inak tiez som nad tym rozmyslal, ale reku taku otazku nepostnem.... :) Inak sranda jak ste sa dali nalapat... :P :D

ooooooooommmmmmmmmmggggggggg, aj ja som myslel chatu :DD:D:D OOOOMGGGGGGG D:D:D:D::D:D:D
brix will be shat

JCube

Quote from: stricky on  04.03.2007, 17:40:10
Quote from: JCube on  04.03.2007, 16:37:58
Quote from: nemtom on  04.03.2007, 16:33:50
Quote from: Pusta on  04.03.2007, 05:50:54
otazka znie : Preco si Pista pytal jej fotku a nie telefonne cislo ? ved vie ako vyzera  :trestac:

pista si chce lestit bambus a zuzka ho asi vzrusuje

jasne...zeny su pre srabov co si to nevedia urobit poriadne... :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :whacko: :ohmigod:

no coment................ a ty mas potom nenormalne vymakane ruky....... :thumbsup:

:D no comment radsej...uz aj tak som si zavaril... :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-shakehead:
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pusta

som proste Llama ale ozaj som si myslela ze ako v realnom svete ze "chata"  :hah:  :hah:  :hah:


mrkvy

nic si z toho nerob.. :) Aj ja som si najprv myslel, ze to chata, ale potom mi dopalilo.. 8) (aj ked po hodnej chvili... ;) )
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Pusta

no ja som ani v kutiku duse netusila ....  :h_huh:


kOsTi

mna ani v najhorsom sne nenapadla chata... :D nejak by mi tam nepasovalo posielanie obrazka a tak ;) ale co uz s vami...
:trestac:

JCube

jj presne...asi vela casu travim vykecavanim sa na forach a chate... :D preto mi to hned napadlo... :P
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"