• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Maju v bufete na jedlikovej tvaroh Rajo ?

Started by DeNaTuReMaN, 26.09.2008, 19:46:05

« predchdzajce - alie »

DeNaTuReMaN

Maju v bufete na jedlikovej tvaroh Rajo ? resp. ake tvarohy tam maju ?
V nedelu na obed budu krky

mishelka

ty vole, ja zasnem koli jakym blbostiam sa tu zakladaju topicy.. sak pridem, pozriem, kupim, odidem :ohmigod:
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

DeNaTuReMaN

#2
A ked nemam nikdy cestu na jedlikovu, nechce sa mi trepat 10km navyse, a chcem sa oboznamit ci tam taky tvaroh je :)  Preto som to dal do temy onicom, lebo to beriem ako primitivny prispevok z lenivosti.
edit: Chcem zrat 3 tvarohy rajo denne, keby ho tam mali tak to mam za 1/3 ceny (ISIC) , potom by sa mi tam oplatilo pre nho chodit, preto sa pytam ci nahodou niekto ho tam nezazrel. Ale mozte tu aj dalej davat bezpredmetne (nie o tvarohu) prispevky vsak je to kategoria onicom. :)
V nedelu na obed budu krky

cheMicka

Quote from: DeNaTuReMaN on  26.09.2008, 20:11:17
A ked nemam nikdy cestu na jedlikovu, nechce sa mi trepat 10km navyse, a chcem sa oboznamit ci tam taky tvaroh je :)

no tak si najblizsie dones z domu a chod sa tam pozriet a budes vediet

BCAA

Quote from: DeNaTuReMaN on  26.09.2008, 20:11:17
A ked nemam nikdy cestu na jedlikovu, nechce sa mi trepat 10km navyse, a chcem sa oboznamit ci tam taky tvaroh je :)  Preto som to dal do temy onicom, lebo to beriem ako primitivny prispevok z lenivosti.
edit: Chcem zrat 3 tvarohy rajo denne, keby ho tam mali tak to mam za 1/3 ceny (ISIC) , potom by sa mi tam oplatilo pre nho chodit, preto sa pytam ci nahodou niekto ho tam nezazrel. Ale mozte tu aj dalej davat bezpredmetne (nie o tvarohu) prispevky vsak je to kategoria onicom. :)

denne chces jest tvaroh ? :)  azda si zacal cvicit :)

vird

#5
tolko tvarohu na den je imho vela. ked chces tak na vecer. tvaroh obsahuje tzv pomaly stravene bielkoviny-takze idealne na vecer. v jednom 150g myslim ze je 40g.
radsej jedz zivocisne bielkoviny, kde 40g budes mat v cca 200g suroveho masa ked uz chces. to si urobis na milion sposobov takze ta to neomrzi jest stale to iste dookola
"Every one of us is unique, just like everyone else" - nejaky inteligent
"Cas ubieha rozne, podla toho s kym!!!" - Shakespeare

stricky

par veci sa v tom bufete pomenilo... uz nedaju vsetko na kartu... som chcel sladkosti a teta zabila ze mi to neda na kartu... len pecivo, salam, salat a nejaku vodu este...

radix


Evica

si nekupuj sladkosti - je to nezdrave  :lol9:

kOsTi

:trestac:

Evica

mrkvove uz vysli z mody. petrzlenove treba


ApokalypS

80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Evica


radix


kOsTi

:trestac:

radix

hm ani srnky netusia tak na informe v ZA sa mi vidi ak aj z tade neletel

Evica


DeeL


Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)