• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Lamavica

Started by ywetka, 15.01.2008, 14:58:48

« predchdzajce - alie »

kOsTi

v dnesnej dobe sa secko zmensuje... sak si kukni plavky zpred 20rokov :) takze mame narok aj na polamanu lamavicu :P
:trestac:

Havran

Quote from: ywetka on  10.03.2008, 02:59:57
Quote from: Havran on  10.03.2008, 02:47:16
preco sa to vola Lamavica ? to je ocividne odvodene od slova lama => chodia tam lamaci, to neni bars dobra reklama ;)

preto, lebo prave prelomujes polovicu studia - z 5 rokov mas 2,5, co je polka akurat za sebou...  bp len teraz nezacnite pls s tym, ze ste bakalari a tym padom ste uz lamavicu mali mat pred rokom, bo len 3 roky studujete... toto sa tu uz rozoberalo a uz to neni ani funny, ani k veci  :j_rolleyes: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:

ta to este asi nejaky sudruh vymyslal ten nazov ;)
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

nighthunter

Quote from: kOsTi on  10.03.2008, 03:07:28
v dnesnej dobe sa secko zmensuje... sak si kukni plavky zpred 20rokov :) takze mame narok aj na polamanu lamavicu :P
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

kamelot


while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

stricky

a co ja ? som tu treti rok? tak za chvilku "akoze koncim" - sak tri roky za mnou, ale som este stale prvak tak po tretom semestri este tu lamavicu stiham...

nighthunter

ty stihnem aj 2-3
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

milanko

jou jou... lamavica je po 2,5 z 5 rokov studia :) a poviem ti je to jedna nezabudnutelna akcia :D mali sme cely bar rezervovany... Tcko.. len pre nas odbor.. dali sme si vyrobit tricka :D a vsetci sme sa potom v nich fotili .. na druhy den som zaspal este aj na cviko co bolo tusim okolo 14 alebo 15 :D :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Ing.Veduci

TAKZE KTO XCE IST Z TRETIAKOV  INFORMATIKOV NA LAMAVICU???
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

pUf

pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

stricky

ta vidis... biedna ucast bude

kOsTi

staci tam pustit mna a dojde vela ludi :P
:trestac:

stricky

s tebou tam pridem aj ja...a potom milanko s fajkou... a hned tam tolko ludi pride

nighthunter

a lamavica sa premenuje na forumovicu
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

milanko

Quote from: stricky on  10.03.2008, 17:54:40
s tebou tam pridem aj ja...a potom milanko s fajkou... a hned tam tolko ludi pride

kedy kde mam byt ? :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

ywetka

na nasej lamavici sa kopa ludi zblizilo, mam taky dojem, ze po nej uz boli vsetky baby v pare (aspon teda tie, ktore predtym neboli)  :emot-LMAO: ale bol to neskutocny masaker, hoci na bradavicu (to je velka slava na konci celeho studia, hoci este pred statnicami  :nervous:) to nemalo... to sa kazdy ukazal, co bol za zver  :emot-LMAO: lamavica bola pre mnohych vo velkej miere najma pchanie sa "niekde" profakom, ktori na lamavicu vzdy zvyknu prist, kedze sa kona povacsine v ten isty vecer ako piatacka cechovacia... no sak kto by si nevypil s takym prof. hudakom alebo tak ;)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Pribina

Och ak mam pravdu povedat neviem si predstavit p. profesora Hudaka ako pije chlast  :alc: :beer1: :lol9:
plllllp prepinan kapitan Spok

ywetka

Quote from: Pribina on  11.03.2008, 19:06:46
Och ak mam pravdu povedat neviem si predstavit p. profesora Hudaka ako pije chlast  :alc: :beer1: :lol9:

tak to sa mylis, vazeny! pan profesor studoval v rusku a asi viac povedat netreba...  ap
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

JCube

myslim ze tam aj deti piju z cumlikovanej flasky vodku... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

DeeL

no tak videl som ako isli s kociarom a v mieste pre nadobu pre decko bola polozena flasa piva :D

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Pribina

Quote from: ywetka on  11.03.2008, 19:11:49
tak to sa mylis, vazeny! pan profesor studoval v rusku a asi viac povedat netreba...  ap

No pre mna to bolo len neprirodzene si to predstavit no :) ale ked je tak jak hovoris tak sa nehadam 
plllllp prepinan kapitan Spok

stricky

stakan vodky a ides??? kto by si to bol pomyslel.... u nas v skupine mam problem dohodnut skupinovicu... a to s holkami je najmensi problem

Ing.Veduci

hrua tak mame prveho clena :)

uz to len zorganizovat... ywetka, ako ste to vy organizovali??? Predpokladam, ze vam to neorganozovala KPI pod vedenim Kollara :puf:, ste urobili nejaky prieskum kolko ludi chce ist a nasli priestory??
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

psicho

a budu dajake stripterky ???? bo inac neidem :D
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

kOsTi

hej stricky sa vyzlecie :)
:trestac:

psicho

ked som napisal ze stripterky tak som mal na mysli stripterky :P a ne dajake teple navrhy :P
read my blog> www.codemazing.com <read my blog