• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Koho z fora som dnes videl??!!

Started by kOsTi, 25.01.2008, 19:04:10

« predchdzajce - alie »

stricky


kOsTi

...kym chces len jej nudne dni a nie ine  ap
:trestac:

kOsTi

ja som cez 6000 asi 3 krat siel... sa DeeL asi nudil :) ale uz moc nepisem... nechcem dojebat MySQL databazu :D
:trestac:

kOsTi

no cele O nicom je na dve veci... ale tak presne to tom je O nicom :)
:trestac:

fanfo

tak tak poriadky nech sa udrzuju inde nie v O nicom

nech zije SPAM :puf:


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

stricky

Quote from: eminkaa on  13.04.2008, 03:40:23
kokos, sak ty uz na 7000 tahas..... a to najvacsi spamer ma len nieco cez 4000.... strickey mouse, nemazal si si nieco aj ty nahodou? :emot-drunk:

tusim Pusta raz mala svoj den, a zmazala svoje topici ... tak tam mi padlo asi 300 postov

stricky

jasne, a potom ich hromadne pomazes

Pusta

Quote from: stricky on  13.04.2008, 14:48:52
Quote from: eminkaa on  13.04.2008, 03:40:23
kokos, sak ty uz na 7000 tahas..... a to najvacsi spamer ma len nieco cez 4000.... strickey mouse, nemazal si si nieco aj ty nahodou? :emot-drunk:

tusim Pusta raz mala svoj den, a zmazala svoje topici ... tak tam mi padlo asi 300 postov
heh to som zamazala aj jeden topik kde sme za vecer k0sTi, JCube a ja zapisali 13 stran....to hned kazdemu ubudlo po 200 postov :D


radix

altlavista v PC9 .. a potom kostiho ako kracal kamsi do neznama...

kOsTi

:trestac:

pUf

kOsTiho som minule videl aj s JCubeom. asi na oop kedze aj ywetka sa tam premavala a robila sa dolezita s dajakym notesom  :puf: ;) ale je vidno, ze cvici poctivo kedze si nas vsimla asi po 10 minutach co sme tam stali za tym oknom :D  :puf:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

kOsTi

uz mam aj sny kde ta vidim v oknach moe :)
:trestac:

pUf

pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

ywetka

Quote from: pUf on  15.04.2008, 16:38:28
kOsTiho som minule videl aj s JCubeom. asi na oop kedze aj ywetka sa tam premavala a robila sa dolezita s dajakym notesom  :puf: ;) ale je vidno, ze cvici poctivo kedze si nas vsimla asi po 10 minutach co sme tam stali za tym oknom :D  :puf:

hej, ale ako pekne som vam s radostou zamavala, to nespomenies, co?  ;) len notes a dolezitost  am  :emot-LMAO:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

nighthunter

KONECNE som aj ja dakoho videl - Altlavistu a Isildura
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Pusta

ja velmi casto stretavam toho typka co ma dlhe cierne vlasy a briadku...co aj bol na forumovici...to kto je on?  :h_huh:

(nemyslim ani kOsTiho ani JCuba)


ApokalypS

80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

ApokalypS

ozaj ja som vas vsetkych dneska videl v p27 a potom hromadny presun do p26 pisat JMko..
neze by som chcel podje****t.. ..ale ano chcel :D
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

ApokalypS

Quote from: Pusta on  16.04.2008, 02:47:11
ja velmi casto stretavam toho typka co ma dlhe cierne vlasy a briadku...co aj bol na forumovici...to kto je on?  :h_huh:

(nemyslim ani kOsTiho ani JCuba)
ako vies, kto bol na forumovici.. ked si tam nebola..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

kOsTi

:trestac:

Pusta



radix

ako keby si sem nevedela hodit tu fotku :P

kOsTi

:trestac:


JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"