• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Koho z fora som dnes videl??!!

Started by kOsTi, 25.01.2008, 19:04:10

« predchdzajce - alie »

Pusta



puq

ta si pozri, mozno sa aj podobas na toma cruisa ktovie ked ta nikto nikdy nevidel

Pusta

myslis toho maleho skaredeho s krivym nosom ?  :puf:


puq

co si pozrela do zrkadla ???:P :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: nene no :D jj ten ten

Pusta

ked sa pozriem do zrkadla tak to vizera asi takto =  :ahaha:


puq

nice :) este ze nemam skolu vecer, bal by som sa ta stretnut :P :P

Pusta

ty xces akoze provokovat ze "nemas skolu vecer"  bu


puq

eeee xcel som provokovat s tym druhym :) ale aj to prve beriem :P ale ja mam zas rano a sa nemozem vyspat ale tie 2 dni prezijem no co uz :P

Pusta

zasa provokujes?! ty si myslis ze ja nechodim na 7:30 do skoly?!  bu


puq

neeee ja neprovokuje, asi tak niesom na tom zle v pondelok na 7:30 v utorok na 9:10 a vsetko len do tretej :P :P a 5 dnovy vikend potom :P FEI ruleeezzzzzzz

kOsTi

:trestac:

Havran

Quote from: puq on  13.03.2008, 04:36:54
neeee ja neprovokuje, asi tak niesom na tom zle v pondelok na 7:30 v utorok na 9:10 a vsetko len do tretej :P :P a 5 dnovy vikend potom :P FEI ruleeezzzzzzz

rici, ja to mam rozhodene na dvoj a trojdnovy vikend, kurna
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

fanfo

dnes som videl ako striky vypil uzasne mnozstvo piv (udajne 4piva) a potom utekal na izbu, neviem preco? :)


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Ing.Veduci

Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

fanfo

nerozumieme ti, ale ked si myslel strickeho vnutorne plyny, tak mas pravdu :puf:


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

fanfo

CoD2 :D
stricky postrielal vsetkych nemcov, ale piva dako nesli, bo najprv bol frajer, ze ma naskok predomnou, ale potom si ho sam definitivne zmazal a isiel spat na izbu

btw: this post is no offense to stricky, any reply will be apcept like offense on my person (i'll kill U :D)


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

nighthunter

Quote from: fanfo on  13.03.2008, 07:35:54
CoD2 :D
stricky postrielal vsetkych nemcov, ale piva dako nesli, bo najprv bol frajer, ze ma naskok predomnou, ale potom si ho sam definitivne zmazal a isiel spat na izbu

btw: this post is no offense to stricky, any reply will be apcept like offense on my person (i'll kill U :D)
no stricky nas pwnne a pojde na oktoberfest kde su nemci (a nemky) a aj pivo
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

stricky

jou, ibaze kym fanfo a veduci je death v postielke (no offense, tak ja vstavam na 7.30 do skoly... som zvedavy kedy vstanete vy... Rozmyslam ci sa mi vobec chce ist na prednasku tak skoro... :462:

Ing.Veduci

Quote from: stricky on  13.03.2008, 12:41:01
jou, ibaze kym fanfo a veduci je death v postielke (no offense, tak ja vstavam na 7.30 do skoly... som zvedavy kedy vstanete vy... Rozmyslam ci sa mi vobec chce ist na prednasku tak skoro... :462:
no offense ... preo by aj... ked mne konci skola stredu rano :P
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

fanfo

nakoniec si stricky lahol nas5 a vstal som skorej :), congrat 2 stricky, ze vydrzal tak dlho v posteli  :thumbs-up:


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

stricky

Quote from: Veduci on  13.03.2008, 14:57:11
Quote from: stricky on  13.03.2008, 12:41:01
jou, ibaze kym fanfo a veduci je death v postielke (no offense, tak ja vstavam na 7.30 do skoly... som zvedavy kedy vstanete vy... Rozmyslam ci sa mi vobec chce ist na prednasku tak skoro... :462:
no offense ... preo by aj... ked mne konci skola stredu rano :P

ja ti tlieskam ze si kvoli postu vstal z postele a doteraz z nej nevysiel

pUf

stala sa vec hodna zapisania do dennicka: ywetka si ma normalne vsimla a nie len to! dokonca sa pozdrawila :D vidis? hned je to lepsie bez tych okuliarov  :j_grin:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Pribina

Dneska to bol len JCube ale aspon ze boli flipy ne Kubo ?:D
plllllp prepinan kapitan Spok