• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Koho z fora som dnes videl??!!

Started by kOsTi, 25.01.2008, 19:04:10

« predchdzajce - alie »

Safyia


mucko


domino3d

#2702
vidim Mucka :D

EDIT: ale neviem ci je to on :D
vivat academicus

ApokalypS

80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/


ApokalypS

nie tvoj som sa pytal
ako dlho ste to na seba pozerali? ;D
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

ApokalypS

80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

mucko

inac ja som fesak ... mna musite spoznat  :emot-shakehead:

domino3d

vivat academicus

kOsTi

:trestac:

JCube

Quote from: mucko on  20.05.2010, 19:52:02
inac ja som fesak ... mna musite spoznat  :emot-shakehead:
podla tej samochvaly aj citit
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

domino3d

Quote from: JCube on  20.05.2010, 20:22:36
Quote from: mucko on  20.05.2010, 19:52:02
inac ja som fesak ... mna musite spoznat  :emot-shakehead:
podla tej samochvaly aj citit
fasa foto JCube :)
vivat academicus

mucko

chcel som napisat do zatvoriek,ze sa nechvalim :D  nuz aspon vidno,ze neviete vycitit srandu... to asi aj preto,lebo sranda nesmrdí :P

excellent

F5 can be so refreshing :thumbs-up:

Pusta




Pusta

on je ten na pravo alebo lavo ?  ap


excellent

F5 can be so refreshing :thumbs-up:

mucko

#2718
Quote
Nakladanie s osobnými údajmi je obsiahnuté v trestnom zákone v § 374 a v § 247. Predmetom ustanovení § 374 sú sankcie za neoprávnené nakladanie s osobnými údajmi (neoprávnené poskytnutie, sprístupnenie alebo zverejnenie osobných údajov je kvalifikované ako trestný čin).

§374 Neoprávnené nakladanie s osobnými údajmi

(1) Kto neoprávnene poskytne, sprístupní alebo zverejní

a) osobné údaje o inom zhromaždené v súvislosti s výkonom verejnej moci alebo uplatňovaním ústavných práv osoby, alebo

b) osobné údaje o inom získané v súvislosti s výkonom svojho povolania, zamestnania alebo funkcie a tým poruší všeobecne záväzným právnym predpisom ustanovenú povinnosť, potrestá sa odňatím slobody až na jeden rok.

(2) Odňatím slobody až na dva roky sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1

a) a spôsobí ním vážnu ujmu na právach dotknutej osoby,

b) verejne, alebo

c) závažnejším spôsobom konania.

Predmetom ustanovení §247a sú sankcie za neoprávnený prístup k nosiču informácií, jeho poškodenie a zneužitie zaznamenaných informácií:
a ze ja som trapny a kokot... mali by ste sa uvedomit ;) no ale co mozem ocakavat od vystudovanych ludi? ...nič .... lebo aj vystudovany clovek sa moze spravat jak nejaky cigan

excellent

Quote from: mucko on  20.05.2010, 22:03:26
Quote...
Neoprávnené nakladanie s osobnými údajmi
...
Toto je oprávnené nakladanie, pretože táto komunita si zaslúži a má právo vedieť ako vyzerá taký mucko  :)
F5 can be so refreshing :thumbs-up:

JCube

neviem..kde su tie osobne udaje?
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

TurboKokot

Mas pravdu mucko ty nie si kokot, ty si MEGAKOKOTHYPOHYPERDEBILBLBEC. Ved tu fotku mas ako profilovku na facebooku preboha. Myslis si ze tam ju nikto nevidi ci co? Boze v tvojej hlave by mozgozrut umrel hladom namojdusu.


cheMicka

#2723
Quote from: mucko on  20.05.2010, 22:03:26
Quote
Nakladanie s osobnými údajmi je obsiahnuté v trestnom zákone v § 374 a v § 247. Predmetom ustanovení § 374 sú sankcie za neoprávnené nakladanie s osobnými údajmi (neoprávnené poskytnutie, sprístupnenie alebo zverejnenie osobných údajov je kvalifikované ako trestný čin).

§374 Neoprávnené nakladanie s osobnými údajmi

(1) Kto neoprávnene poskytne, sprístupní alebo zverejní

a) osobné údaje o inom zhromaždené v súvislosti s výkonom verejnej moci alebo uplatňovaním ústavných práv osoby, alebo

b) osobné údaje o inom získané v súvislosti s výkonom svojho povolania, zamestnania alebo funkcie a tým poruší všeobecne záväzným právnym predpisom ustanovenú povinnosť, potrestá sa odňatím slobody až na jeden rok.

(2) Odňatím slobody až na dva roky sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1

a) a spôsobí ním vážnu ujmu na právach dotknutej osoby,

b) verejne, alebo

c) závažnejším spôsobom konania.

Predmetom ustanovení §247a sú sankcie za neoprávnený prístup k nosiču informácií, jeho poškodenie a zneužitie zaznamenaných informácií:
a ze ja som trapny a kokot... mali by ste sa uvedomit ;) no ale co mozem ocakavat od vystudovanych ludi? ...nič .... lebo aj vystudovany clovek sa moze spravat jak nejaky cigan

ty sa uz uvedom co pises alebo sa zmaz z fora prosimta, lebo takym studovanym ludom (co snad ty dufam nikdy nebudes)  vies urobit fakt nervy svojimi primitivnostami. vycapis si fotku na fb a tu places ze to je tvoje SUKROMIE a nechapes ako sa to mohlo niekde dostat..?? este k tomu studujes informatiku, teda sa tak tvaris. nechapem ako mozes mat take zmyslanie  

cheMicka

#2724
Quote from: nighthunter on  20.05.2010, 22:19:14
mam zmazat foto ? ci co ?

ne. preco by si mal?