• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Koho z fora som dnes videl??!!

Started by kOsTi, 25.01.2008, 19:04:10

« predchdzajce - alie »

neprihlaseny pouzivatel

dig sajfa :D tu s kadejakym muckom sa bavis? kedy ideme na pivo ? gusto potrebuje vitamin B
life can be cruel... like peeing on babies

dEVIANT

#2576
Quote from: neprihlaseny pouzivatel on  31.03.2010, 00:48:23
dig sajfa :D tu s kadejakym muckom sa bavis? kedy ideme na pivo ? gusto potrebuje vitamin B

Sme si mysleli, či nebudeš dneska na dňoch oných pri T-Systems stánku :/ :D

Btw. mucko keď ti poviem ešte aj tvoje "texxxxxx" číslo, prestaneš spamovať?:D

te071111 :-P
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

Safyia

Quote from: neprihlaseny pouzivatel on  31.03.2010, 00:48:23
dig sajfa :D tu s kadejakym muckom sa bavis? kedy ideme na pivo ? gusto potrebuje vitamin B
:D :D Co tak po velkej noci? Stvrtok, piatok? A ked si ty naposledy volal, netvrdil si, ze ma uz nikdy na pivo nepozvete, ak nepojdem hned? :P ;D

mucko

no davaj! :) a neprestanem spamovat... ved sa chcem stat Hero Member...

neprihlaseny pouzivatel

Quote from: Safyia on  31.03.2010, 02:18:15
Quote from: neprihlaseny pouzivatel on  31.03.2010, 00:48:23
dig sajfa :D tu s kadejakym muckom sa bavis? kedy ideme na pivo ? gusto potrebuje vitamin B
:D :D Co tak po velkej noci? Stvrtok, piatok? A ked si ty naposledy volal, netvrdil si, ze ma uz nikdy na pivo nepozvete, ak nepojdem hned? :P ;D

mas jedine stastie ze som sa opil a zabudol na to :P este ze si to nepametam.. tak neze mi to nahodou pripomenies :P
life can be cruel... like peeing on babies

Havran

Quote from: mucko on  30.03.2010, 23:05:54
a ty skade vieš ako ja vyzerám?  :o nuž takého fešáka asi každý pozná :D :D

ta ked si das ICQ cislo do profilu...
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

mucko

uplne som zabudol,ze tam mam foto! no budem musiet dat prec ICQ

cheMicka

Quote from: mucko on  31.03.2010, 03:41:43
uplne som zabudol,ze tam mam foto! no budem musiet dat prec ICQ

odstran radsej seba z fora

mucko

#2583
chemicka co ti na mojej pritomnosti na tomto fore vadi?


vidim,ze malo sexujete,nervozni ste... radsej si zasexujte ako tu pisat... odburava to negat.pocity a vyvolava pocity stastia :P

Ing. nemtom

ty to urcite vies lebo s tebou zivot jebe denne
brix will be shat

altlablabla

Quote from: mucko on  31.03.2010, 05:20:01

vidim,ze malo sexujete,nervozni ste... radsej si zasexujte ako tu pisat... odburava to negat.pocity a vyvolava pocity stastia :P

budem to brat ako navrh fesacik  :angel:
Jozko... budes navzdy v mojom  :zuzka:

mucko

vidím závisť?! .......podľa mňa hej :) :D 

cheMicka

Quote from: mucko on  31.03.2010, 05:32:13
vidím závisť?! .......podľa mňa hej :) :D 

kde ako? a jaku zavist mas namylsli?

mucko

Bc. nemton zavidi,ze mam kazdy den sex :D ... no idem spat... dobru noc chemicka :) a ty uchyl radsej pis do sexzoznamky... najdes tam podobnych tebe

puq

fucking shit...mucko tvoja ubohost by sa dala krajat...ale viem o jednej veci...ten kto ma sex sa s tym nepotrebuje chvastat...vacsinou sa chvastaju len ti co na to pouzivaju ruky...

Ing. nemtom

mucko a neboli ta ta rit ked ti do nej kazdy den vrtaju?
brix will be shat

mucko

že úbohosť? ono toto by som teraz nazval pokus o strápnenie aby som sem už nepísal ;) a k tomu chvastaniu sa... nuž asi nechápeš iróniu... Bc. pisal,že ma sexuje život každý deň :P a ja som zaironikušoval,že závisť :P a jasne,že honím každý deň (znova irónia pre tých slabomyseľných) ap .... ináč ja som už zvyknutý na také o čo sa tu práve(bezvýsledne)snažíte :P

kokos! neviem zaspať! :o

ApokalypS

80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

kOsTi

:trestac:

cheMicka


ApokalypS

njn, nejak casto na seba narazame :)
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

citro

safyiu asi ;D (hlboko sa ti ospravedlnujem za to stupnutie na nohu - ak si to bola ty  :D )

Safyia

Quote from: citro on  19.04.2010, 16:12:13
safyiu asi ;D (hlboko sa ti ospravedlnujem za to stupnutie na nohu - ak si to bola ty  :D )
Ked sme sli na prezencku z ele? :D hej dakto kus stupil,a ale ani som si nevsimla, ze kto. Neva, to je v pohdoe, bol si lahky :D Ako vies, ze som to bola ja? ;D

Havran

Quote from: Safyia on  19.04.2010, 16:19:04
Quote from: citro on  19.04.2010, 16:12:13
safyiu asi ;D (hlboko sa ti ospravedlnujem za to stupnutie na nohu - ak si to bola ty  :D )
Ked sme sli na prezencku z ele? :D hej dakto kus stupil,a ale ani som si nevsimla, ze kto. Neva, to je v pohdoe, bol si lahky :D Ako vies, ze som to bola ja? ;D

lol, pri tych poctoch dievcat na Inf to asi nebude az taky problem...
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

Safyia

#2599
Quote from: Havran on  19.04.2010, 16:45:36
Quote from: Safyia on  19.04.2010, 16:19:04
Quote from: citro on  19.04.2010, 16:12:13
safyiu asi ;D (hlboko sa ti ospravedlnujem za to stupnutie na nohu - ak si to bola ty  :D )
Ked sme sli na prezencku z ele? :D hej dakto kus stupil,a ale ani som si nevsimla, ze kto. Neva, to je v pohdoe, bol si lahky :D Ako vies, ze som to bola ja? ;D

lol, pri tych poctoch dievcat na Inf to asi nebude az taky problem...
No naahodou, dnes boli na prednaske az tri! :D Mohla to byt ktorakolvek :D