• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Koho z fora som dnes videl??!!

Started by kOsTi, 25.01.2008, 19:04:10

« predchdzajce - alie »

kOsTi

sak hej... len vravim ze preco zabudol :)
:trestac:

Pusta

Quote from: ApokalypS on  06.10.2009, 04:26:49
Pustu..
OMG kedy som bola zas videna ? ja by som mala asi zacat vnimat realitu alebo chodit aspon s otvorenymi ocami :D


ApokalypS

na schodisku v hlavnej budove okolo tretej.. len si vazne nie som isty
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

TradeMark

#2403
Hladneho Klypsa na TT

a Tanka ma po prednaske prekladacov vezie na intrak - mame este 2 volne fleky, hlaste sa u nej.
Pičoch jest veľo, ale nalivačoch malo!

ApokalypS

80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

kOsTi

Quote from: TradeMark on  06.10.2009, 19:14:04
Hladneho Klypsa na TT

a Tanka ma po prednaske prekladacov vezie na intrak - mame este 2 volne fleky, hlaste sa u nej.

mam jedneho zaujemcu :P
:trestac:

stricky

dnes som stretol "ved vy viete koho"

ApokalypS

Quote from: stricky on  07.10.2009, 00:46:53
dnes som stretol "ved vy viete koho"
nemenujes? ;D

ja som videl hrmilla ako bije nevinnu holku.. :) (som zvedavy, co napises na svoju obhajobu)
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

kOsTi

:trestac:

hrmill

Quote from: ApokalypS on  07.10.2009, 01:23:55
Quote from: stricky on  07.10.2009, 00:46:53
dnes som stretol "ved vy viete koho"
nemenujes? ;D

ja som videl hrmilla ako bije nevinnu holku.. :) (som zvedavy, co napises na svoju obhajobu)

ver mi ze by si s nou nechcel stravit hodinu, a co zasluzila si :D
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

stricky


hrmill

Quote from: stricky on  07.10.2009, 15:12:55
ty si bil holku hrmil???

ale nie len to tak vyzeralo som v zivote ziadnu babu neudrel a ani neudrem
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

radix


t0Mi

tak aspon take cvicne.. a ked ti donesie veceru do obyvacky na stol tak treba skratit retaz z kuchyne..

Ing.Veduci

pod dlhom case Pustu  ap
a hunta, aby sa neurazil, ze som ho nespomenul
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

nighthunter

ja s aneurazim ja mam vrtulniiiiiiiiiiiiiiiiiiiik
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

dEVIANT

slečnu nebezpečnú Safyiočnú na zastávočke... ;D myslím, že už vie ktorý to som ja...:D
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

kOsTi

:trestac:

stricky


Safyia

Quote from: dEVIANT on  16.10.2009, 05:08:21
slečnu nebezpečnú Safyiočnú na zastávočke... ;D myslím, že už vie ktorý to som ja...:D
Vcera na luniku? Mno co ti mam povedat...Ani si taka ista nie som, ale mam tusaka  ;D

Pusta



Havran

podla mna vy sa normalne vyhladavate vsetci, sk ja ledva v skole dakoho stretnem, aj to len tych co s nimi mam cviko vecsinou a vy take ze "na zastavke", "v autobuse" a tak, jak vy to robite nechapem
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

cheMicka

ja tiez nikoho nestretavam...

kOsTi

:trestac:

dEVIANT

Quote from: Havran on  16.10.2009, 17:48:04
podla mna vy sa normalne vyhladavate vsetci, sk ja ledva v skole dakoho stretnem, aj to len tych co s nimi mam cviko vecsinou a vy take ze "na zastavke", "v autobuse" a tak, jak vy to robite nechapem

šak ale ja stretnem za týždeň jednu osobu...tento týždeň to bola Safyia...matt-a samozrejme nerátam s ním mám pár cvik...
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.