• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Koho z fora som dnes videl??!!

Started by kOsTi, 25.01.2008, 19:04:10

« predchdzajce - alie »

kOsTi

neviem... ale cudujem sa preco som tam nebol pisany ako prvy! :)
:trestac:

stricky

aby to nebolo take napadne... :zuzka: :zuzka: :zuzka:

fanfo

tak tak na forumovici boli vsetci ALL-STARS z fora, okrem pusty, ktora sa moze za svoj vcerajsi cin velice hanbit a este tu pise, ze nas pwn


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

Pusta



kOsTi

:trestac:

fanfo

Quote from: eminkaa on  22.02.2008, 17:52:38
prave teraz si nepriamo vyhlasil pustu za all-star nasho fora

och to bol daky omyl, keby sa mi viac chcelo hybat prstami tak dam edit ale ani za nic, idem radsej na obed


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

stricky


stricky


fanfo

ranajky preskocime a dame rovno obed, to mi pride take kralovske :emot-LMAO:


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

hrmill

kralovsky ti z toho bude zle  :puf:
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

hrmill

Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

kOsTi

ja chcem tiez nieco zjest... ale nemam co :(
:trestac:

kOsTi

ono ide o to ze ja by som aj siel do obchodu cosi kupit... resp stacilo by pecivo... ale sa mi nechce :)
:trestac:

kOsTi

:trestac:

kOsTi

taaak ja si pockam... vydrzal som aj horsie veci :D
:trestac:

hrmill

ta ja som sa radsej zasoboval uz vcera bo dneska nevytiahnem ani prst z bytu ked nebude treba
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

kOsTi

no ja musim ist tak ci tak domov len este tu mam nejake povinnosti
:trestac:

nighthunter

ja som videl vsetkych na FORUMOVICI + par hardcore clenov co ostali az dokonca, co uz bolo prakticky dnes

+ uja na zastavke :D
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

fanfo

to bolo ukazkove zaobchadzanie s opitym clovekom, ktory nevie co chce a tvrdi, ze je sprosty  :emot-LMAO: :emot-LMAO:

btw: de je to video??


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

kOsTi

nic tam neni... len jak mu cosi hovoris ku koncu ale ani to neni cut... zbytocne uploadovat :)
:trestac:

altlavista


fanfo

kto zazil nezabudne 8), ale ja si to len tak matnejsie pamatam :(


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

petrushka

dnes budem tak cca od piatej spolu so shadowom v sherifovi - kto si chce prist pospominat na forumovicu alebo len tak moze kludne prist  :puf: :puf: :puf:

PS: chcem dnes niekoho vidiet okrem seba
Mommy says I'm a special person no matter what the other kids say...

ywetka

Quote from: petrushka on  24.02.2008, 21:00:37
dnes budem tak cca od piatej spolu so shadowom v sherifovi - kto si chce prist pospominat na forumovicu alebo len tak moze kludne prist  :puf: :puf: :puf:

PS: chcem dnes niekoho vidiet okrem seba

mna si dnes videla, hnusoba jedna  :baaa: a ja som chcela pri obede spominat na forumovicu, ale tak dajak si nemala zaujem  bk
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

fanfo

toto neplati bo rodina ani spolubyvajuci sa nerataju :P


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole