• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Koho z fora som dnes videl??!!

Started by kOsTi, 25.01.2008, 19:04:10

« predchdzajce - alie »

excellent

F5 can be so refreshing :thumbs-up:


tommy-sv

#2727
Quote from: excellent on  20.05.2010, 22:35:25
Quote from: cheMicka on  20.05.2010, 22:32:40
Quote from: nighthunter on  20.05.2010, 22:19:14
mam zmazat foto ? ci co ?

mam ukazat ja ciciny?
:emot-dance:

+1  :thumbs-up: konecne spravny napad

EDIT: budeme s nimi nakladat zasadne iba opravnene :D
"Čím skôr zomrieš, tým dlhšie budeš mŕtvy."
"Radšej viac vypiť, ako menej zjesť."

Ing. nemtom

brix will be shat

cheMicka

ten post s cicinami som nepisala ja! mi ho dakto prepisal

tommy-sv

Quote from: cheMicka on  20.05.2010, 22:46:44
ten post s cicinami som nepisala ja! mi ho dakto prepisal

jaj, tak prepac :) na tvojom mieste by som to nenechal tak, ved je to zjavne trestny cin podvodu!  :p:
"Čím skôr zomrieš, tým dlhšie budeš mŕtvy."
"Radšej viac vypiť, ako menej zjesť."

Ing. nemtom

jj, ciciny su tvoja a moja sukromna zalezitost
brix will be shat

excellent

Quote from: cheMicka on  20.05.2010, 22:46:44
ten post s cicinami som nepisala ja! mi ho dakto prepisal
A kto teda? Po postnutí citácie, už tam tie ciciny neboli  bv
F5 can be so refreshing :thumbs-up:

cheMicka

Quote from: excellent on  20.05.2010, 22:51:53
Quote from: cheMicka on  20.05.2010, 22:46:44
ten post s cicinami som nepisala ja! mi ho dakto prepisal
A kto teda? Po postnutí citácie, už tam tie ciciny neboli  bv

no sak som to opravila s5 na moj povodny post :P a ten kto to prepisal, by sa mal priznat sam :D

kOsTi

:trestac:

mucko

turbokokot zajtra budem v škole ... keď si frajer ukáž sa mi ... možno neskončí pre teba zajtrajší deň dobre :)

radix


LNC

Quote from: mucko on  20.05.2010, 22:03:26
Quote
Nakladanie s osobnými údajmi je obsiahnuté v trestnom zákone v § 374 a v § 247. Predmetom ustanovení § 374 sú sankcie za neoprávnené nakladanie s osobnými údajmi (neoprávnené poskytnutie, sprístupnenie alebo zverejnenie osobných údajov je kvalifikované ako trestný čin).

§374 Neoprávnené nakladanie s osobnými údajmi

(1) Kto neoprávnene poskytne, sprístupní alebo zverejní

a) osobné údaje o inom zhromaždené v súvislosti s výkonom verejnej moci alebo uplatňovaním ústavných práv osoby, alebo

b) osobné údaje o inom získané v súvislosti s výkonom svojho povolania, zamestnania alebo funkcie a tým poruší všeobecne záväzným právnym predpisom ustanovenú povinnosť, potrestá sa odňatím slobody až na jeden rok.

(2) Odňatím slobody až na dva roky sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1

a) a spôsobí ním vážnu ujmu na právach dotknutej osoby,

b) verejne, alebo

c) závažnejším spôsobom konania.

Predmetom ustanovení §247a sú sankcie za neoprávnený prístup k nosiču informácií, jeho poškodenie a zneužitie zaznamenaných informácií:
a ze ja som trapny a kokot... mali by ste sa uvedomit ;) no ale co mozem ocakavat od vystudovanych ludi? ...nič .... lebo aj vystudovany clovek sa moze spravat jak nejaky cigan

citim tu rasisticke prejavy???
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

Ing. nemtom

Quote from: mucko on  20.05.2010, 23:22:39
turbokokot zajtra budem v škole ... keď si frajer ukáž sa mi ... možno neskončí pre teba zajtrajší deň dobre :)

ja tu citim aj vyhrazanie
brix will be shat

cheMicka

Quote from: mucko on  20.05.2010, 23:22:39
turbokokot zajtra budem v škole ... keď si frajer ukáž sa mi ... možno neskončí pre teba zajtrajší deň dobre :)

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D  :evica:

altlablabla

Quote from: mucko on  20.05.2010, 23:22:39
turbokokot zajtra budem v škole ... keď si frajer ukáž sa mi ... možno neskončí pre teba zajtrajší deň dobre :)

ja sa ti ukazem kolko len chces  :naughty1:
Jozko... budes navzdy v mojom  :zuzka:

JCube

Quote from: mucko on  20.05.2010, 23:22:39
turbokokot zajtra budem v škole ... keď si frajer ukáž sa mi ... možno neskončí pre teba zajtrajší deň dobre :)
vyhrazanie? neskor napadnutie? :) neviem pipiky sme si porovnavali na zakladnej skole tak v prvej triede :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

radix


cheMicka

Quote from: mucko on  20.05.2010, 23:22:39
turbokokot zajtra budem v škole ... keď si frajer ukáž sa mi ... možno neskončí pre teba zajtrajší deň dobre :)

ho chces zbit?

ApokalypS

80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

mucko

:) veď neštudovaný človek si môže dovoliť také napísať :) a dnes nám došli noviny od SNS a tam jedna radosť písali o Cigánoch takže neviem prečo by to malo zaváňať rasizmom

excellent

Quote from: mucko on  20.05.2010, 23:22:39
turbokokot zajtra budem v škole ... keď si frajer ukáž sa mi ... možno neskončí pre teba zajtrajší deň dobre :)
Na fotke vyzeráš min. o 8 rokov staršie ako sa javíš
F5 can be so refreshing :thumbs-up:

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

mucko

taže sa chovam na 13 :D joj vtedy to bola ale doba :) som sa bozkal s jednou 18 ročnou :D moj prvy francuzak :D :D

cheMicka