• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Jazyk fora

Started by Johny Bravo, 10.02.2009, 18:31:44

« predchdzajce - alie »

Johny Bravo

Kazdy si to moze zmenit: 'Editácia profilu' > 'Nastavenie účtu' > 'Preferovaný jazyk'

Dal som default na Slovak, lebo asi niektori pouzivaju board po prvy krat a nevedia ze co je to post topic atd. :)

kOsTi

sorry za OT ale nemozem z toho avataru :D :emot-LMAO:
:trestac:

puq

looooool :D to co je za tvora? :D

ApokalypS

tak ja som si zvykol na anglicky jazyk.. ja uz nemenim.. :D
a dobry avatar.. :emot-LMAO:
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Ing. nemtom

brix will be shat

pUf

Quote from: puq on  10.02.2009, 19:22:13
looooool :D to co je za tvora? :D

purple and brown :D ooooooo. oOOOOooo :D
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

JCube

Quote from: Johny Bravo on  10.02.2009, 18:31:44
Kazdy si to moze zmenit: 'Editácia profilu' > 'Nastavenie účtu' > 'Preferovaný jazyk'

Dal som default na Slovak, lebo asi niektori pouzivaju board po prvy krat a nevedia ze co je to post topic atd. :)
jedina vec co mi vadi na slovencine je ze ked tam recent unread topics teda Zobraziť neprečítané príspevky od poslednej návštevy. tak mi nezobrazi vedla nazvu temy obrazok New ale text Nove...nejde to dako zmenit?
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Johny Bravo

Quote from: JCube on  10.02.2009, 19:38:33
Quote from: Johny Bravo on  10.02.2009, 18:31:44
Kazdy si to moze zmenit: 'Editácia profilu' > 'Nastavenie účtu' > 'Preferovaný jazyk'

Dal som default na Slovak, lebo asi niektori pouzivaju board po prvy krat a nevedia ze co je to post topic atd. :)
jedina vec co mi vadi na slovencine je ze ked tam recent unread topics teda Zobraziť neprečítané príspevky od poslednej návštevy. tak mi nezobrazi vedla nazvu temy obrazok New ale text Nove...nejde to dako zmenit?
vsak mi to tam zobrazi NEW.. alebo si myslel tak ze mas SVK a sa zobrazi new? ked chces NOVE tak treba vyrobit novy obrazok, teraz je to tam: http://www.tu-ke.com/forum/Themes/default/images/slovak-utf8/new.gif

Johny Bravo

Quote from: pUf on  10.02.2009, 19:27:06
Quote from: puq on  10.02.2009, 19:22:13
looooool :D to co je za tvora? :D

purple and brown :D ooooooo. oOOOOooo :D
presne tak, tu su videa http://www.purpleandbrown.eu/
pozrite vsetky, velmi rulez :)

Mao

Ked si dam zobrazit profil tak tam je Naposledy aktívni, dost to bije do oci :)

Johny Bravo

#10
Quote from: Mao on  10.02.2009, 19:48:25
Ked si dam zobrazit profil tak tam je Naposledy aktívni, dost to bije do oci :)
fuh mate ale problemy hehe.. ked to najdem tak opravim (ne ja som robil preklad)

edit: DONE

JCube

Quote from: Johny Bravo on  10.02.2009, 19:45:42
Quote from: JCube on  10.02.2009, 19:38:33
Quote from: Johny Bravo on  10.02.2009, 18:31:44
Kazdy si to moze zmenit: 'Editácia profilu' > 'Nastavenie účtu' > 'Preferovaný jazyk'

Dal som default na Slovak, lebo asi niektori pouzivaju board po prvy krat a nevedia ze co je to post topic atd. :)
jedina vec co mi vadi na slovencine je ze ked tam recent unread topics teda Zobraziť neprečítané príspevky od poslednej návštevy. tak mi nezobrazi vedla nazvu temy obrazok New ale text Nove...nejde to dako zmenit?
vsak mi to tam zobrazi NEW.. alebo si myslel tak ze mas SVK a sa zobrazi new? ked chces NOVE tak treba vyrobit novy obrazok, teraz je to tam: http://www.tu-ke.com/forum/Themes/default/images/slovak-utf8/new.gif
nj nj ty mas defaultnu temu :D to bude tym :P
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

nighthunter

swahilsky jazyk nebude ?
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Dragoon17

Quote from: eminkaa on  10.02.2009, 23:24:51
viem dve slova po swahilsky ap a ked chces, mozem ti zohnat sukromneho lektora. vraj sa to celkom lahko uci....
hakuna matata  :guitar:

Smokie

Ja mam anglicky jazyk nastaveny a radsej to nemenim, bo uz sa mi neraz stalo, ze som nieco dlhsie pouzival s anglickym prostredim a ked sa nainstalovala lokalizacia, tak som sa zrazu nedokazal zorientovat :) english rulez
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

mrkvy

jj, same here.. :) Tiez mam radsej po anglicky vsetko, lebo stale najdem options ako options.. Pripadne preferences.. :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Johny Bravo

asi kazdy IT geek ma radsej ENG ale pre n00b0v je SVK lepsi :)

tomash

SVK forerver... mne uz z tej angliny preskakuje... este aj v robote ju treba pouzivat, aj ked spokojne by sa nemusela  :ohmigod:

Ing. nemtom

brix will be shat

ApokalypS

Quote from: tomash on  11.02.2009, 22:44:49
SVK forerver... mne uz z tej angliny preskakuje... este aj v robote ju treba pouzivat, aj ked spokojne by sa nemusela  :ohmigod:
by ma zaujimalo, kde pracujes?
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Ing. nemtom

mna by zaujimalo ako si sa tam dostal
brix will be shat

mrkvy

mna by zaujimalo kolko Ti za to platia
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Aniy

ono SVK je fajn len proste tie preklady fór sú strašné :) stále mám nočné mory z "Avatar" - "Obrázok postavičky"


Johny Bravo

Quote from: Aniy on  12.02.2009, 00:07:08
ono SVK je fajn len proste tie preklady fór sú strašné :) stále mám nočné mory z "Avatar" - "Obrázok postavičky"
Prišpendliť tému haha

nighthunter

dzony s tym avatarom si zabil

btw som dnes videl po dlhej dobe bartoka
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)