• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

Jaka haluz?

Started by mrkvy, 14.09.2007, 18:55:30

« predchádzajúce - ïal¹ie »

mrkvy

Mno ako nefim, ale moze byt... Budem Ti slepo verit... ;) Tych par co poznam z videnia od nas z RV (siice ti su taky pomensi), su, ako to povedat, aby ma hned nevyrucili za hrubost.. :) Chapeme sa, ne?? ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

to kamos v bare chytil paru z vina... potom skocil do takeho typka co bol jak hora- vyhadzovac... ten sa ho snazil vyhodit z pubu, kamos sa mu vysmykol a tresol mu vchodovymi mrezami do xichtu, potom si pamatal ako slape domov asi 6km od RV z vybitym zubom.... :hammer:

mrkvy

Kec nezna pic, ta co ci povim? Mam rad takych, co ked piju ta su husti... :D a najma tie kolonie 15 rocnych deti, co sa tvaria husto po uliciach... Uz len koli tomuto by som zacal makat na sebe, aby som im tu ich sprostost vybil z tych zdegenerovanych hlav... Juj ci som sa nasr*l! :)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

husti su jak acidko.... :emot-dance:

mrkvy

Ich raz zacnem riedit, a potom to len bude bordel... Pamataj na moje slova...
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

ja budem chodit za tebou a dorazat ty co to skusia rozdychat...

mrkvy

Inak to zase bude poznamok, ze sme sa rozpisali.. :P 3 topiky, hmmm.. :) Hold, ked musis, tak musis. Ked ho milujes, tak nie je co riesit, SPAM! :emot-LMAO:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Pusta

jooj jake silne slova chlapci moji  :pimp:


mrkvy

Silne slabe to je jedno, hlavne aby si na nich pamatala... :) Raz vecer nas uvidis v putach a v spravach... ;) Teda mna istotne, lebo ja nie som normalny..  Ma treba rychlo zavriet... ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

mrkvy je ostry a ja maksi.... aj to len pre to aby mrkvy posobil este ostrejsie ----  am

mrkvy

nevyjadrujem sa.. ;) :D teraz rozmyslam, preco som to vlastne napisal.. :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

lebo si nemal co povedat, len si sa chcel pripomenut???? :hammer:

mrkvy

hmm, seba nie, ale to ze som to uz cital a beriem na vedomie Tvoj prispevok a nevyjadrujem sa k nemu.. :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

to o com bol tvoj predosly post? sak nemal pointu.... :pimp:

kOsTi

chode do skoly ludia... radsej jak tu spamovat :)
:trestac:

stricky

kOsti dnes mam free den..... tak hadaj co budem robit... :D

kOsTi

grrr... a ja som musel stavat o pol piatej a bezat na OS... tak ale hadam teraz nevychlastas vsetko co tam mas ;)
:trestac:

mrkvy

Quote from: stricky on  01.10.2007, 15:15:25
kOsti dnes mam free den..... tak hadaj co budem robit... :D
Jou, aj Ty mas free den?? :D Hmmm, to zase budu na nas nadavat.. ;) :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

milanko

pripajam sa ku komunite free day :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

JCube

hovada...ja som teraz prisiel a o pol piatej idem znova... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

mrkvy

he he hee.. :) ale zase v piatok mam 7 (slovom: SEDEM) hodin matiky po sebe.. :( Od rana od 7mej do 14:00 CET.. :`(
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

stricky

to ja opat free..... :D

mrkvy

Aj moj bude, ale pssst, mi musia pouznavat najprv.. ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D