• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

Jaka haluz?

Started by mrkvy, 14.09.2007, 18:55:30

« predchádzajúce - ïal¹ie »

stricky

to mrkvy: ta to som bol este doma a velmo sa kecalo... tak som neotalal... teraz som pre zmenu nemal net asi tri dni, tak som tu bol len tak rekreacne... takze teraz musim docitavat a dopisovat.... ah:

mrkvy

To pusta: Nemozne, neverim... ;) :shy:
Apropo, uz sem hadzem fotku, to mate ako darcek odomna na moje narodeniny.. :laugh: :laugh: :laugh:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

kOsTi

jeeej uz vidime :) a sme ohromeni ;)
:trestac:

mrkvy

Ja viem, ja viem, ale tie okuliare patria mojej holke.. :) By som aj pozical, ale to by som dostal zo dve na oko, ako nahradu.. :) (BTW: moj post nr 1300... ;) )
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

sak si tam mal dat farebnu..... takto ta vidno... :D

mrkvy

Tebe sa stale nieco nepaci... Sak neloaduj obrazky a mas pokoj... Aj tak viem, ze mas nad postelou zavesenu moju fotku... :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

Quote from: mrkvy on  28.09.2007, 00:42:58
Tebe sa stale nieco nepaci... Sak neloaduj obrazky a mas pokoj... Aj tak viem, ze mas nad postelou zavesenu moju fotku... :D

aby som nemal az take pokojne sny :ropebanana:

mrkvy

Ta trapi, ze aj taky hnusny clovek ako ja, moze byt krajsi ako Ty?? :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Pusta

nooo mrkvy som ocarena  :emot-prettywink:  :emot-LMAO:


milanko

Quote from: mrkvy on  28.09.2007, 00:34:54
Ja viem, ja viem, ale tie okuliare patria mojej holke.. :) By som aj pozical, ale to by som dostal zo dve na oko, ako nahradu.. :) (BTW: moj post nr 1300... ;) )

holku by si pozical ci okuliare ? :D :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

stricky

aby dal mrkvy niekomu svoju Adku....??? nehrozi, ked ju necel dat mne.... tak pochybujem... radsej nech bije mrkvyho ako vas :D

mrkvy

Co Ty o tom vies.. :P A Tebe dat holku? A este moju? Velmi, ale naozaj velmi rychlo na to zabudni.. :laugh: :laugh: :laugh:
To pusta: a kto Ti pocaroval?? :)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky


mrkvy

Moje hypnotizacne modre oci su za super duper uber stitom, takze asi velmi ne, ale ved aj tak by boli hnede.. :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Pusta

ja som imunna proti modrym hypnotizacnym ociam lebo aj aj mam take  :emot-dance: ap


mrkvy

ta to potom prada... Vitaj v klube modrookych hypnotizujucich ludi.. :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Pusta

ostatni sa mozu sochvat   :pimp:  :emot-prettywink:


stricky

ostatni mozu mat nieco ine hypnotizujuce...

mrkvy

Mno teoreticky, ale ked stretnes holku (chalana) tak prve kam sa jej pozeras (ak si uz s nou/nim ides pokecat) tak su oci... :) A ked mas take hypnotizujuce oki, tak to je plus... ;) Vsaq pusta... :)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

oki oki verim vam

Pusta

no jo obcas aj hej  :ahaha:


mrkvy

Akoze ked na neho kukas ako ten smajlo, tak sa velmo nedivim... ;) Sa musis pekne potajomky jednym kutikom usmievat, akoze mas nieco tajomne za Lubom... :)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Pusta



mrkvy

Potom to musi fungovat... A ked vravim, ze musi, tak musi... ;) Jedine, ze by si mala pri sebe fesaka, ktory je ako vchodove dvere do Domu Svatej Alzbety, v tedy to moze haprovat, hoci aj taki odvazlivci sa najdu.... ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Pusta

heh taki co su jak vchod.dvere d.sv.alzbety thak ti su najcitlivejsi  ap