• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Jaka haluz?

Started by mrkvy, 14.09.2007, 18:55:30

« predchdzajce - alie »

Pusta

ale noo dnes si est v klude mozes banan strcit kam budes xciet  :thumbsup:


kOsTi

mam to brat ako neslusnu ponuku? :emot-LMAO:
:trestac:

Pusta

ber to tak ako si si to vysvetlil  :emot-LMAO:


kOsTi

no fajn... skoda ze to plati len na dnes...  niekedy clovek az lutuje ze sa v nedelu do skoly nechodi :D
:trestac:

stricky

co bude tym casom neskoror v noci??? take temy tu rozoberate.... by sa mohol spravit nejaky topic... a tam by sa pisalo len po desiatej vecer.... tam by ste si mohli vy dvaja pisat kolko cete.... :h_azn:

JCube

uz tu taky navrh raz bol... :D tusim nepresiel...a pisalo sa veselo kade tade...a aj tak tu chodia len plnolety tak je to jedno... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

stricky

dnesna dospelacka mladez je strasna...

JCube

nejak som si nevsimol... :D je to vec pohladu... :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

stricky

ta hej, ale tazke to je takto docitavat v kazdom topicu posledne dve tri strany co to pusta s kostim popisali... nie ze by si isli radsej kludne lahnut, ako zvysni normalni spameri.....

kOsTi

co sa vam zas nepaci... vasa chyba ze ste tu neboli, my sme sa len normalne troska porozpravali :)
:trestac:

milanko

normalne trosku porozpravali .. :D no cital som to :)
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

mishelka

no a je to tu.. zasa som tu pol dňa nebola a aha čo sa zasa popísalo... :D
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

JCube

tak to vsetko cez noc sa stihlo... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

mishelka

no cez noc ja som nebola domaa :angel:
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

JCube

ja som spal... :D zase som daco prespal... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pusta

tak vam treba  :emot-LMAO: ale nebojte sa odteraz budem chodit sat uz o 21:00 aby som bola schopna rano vstat  :ohmigod:


mishelka

ja som prišla domov o štvrtej a ráno ma naši zas zobudili :ohmigod:
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

JCube

klasika to ja mne robia...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

milanko

no ved to je strasne... ked clovek chce sledovat toto forum to je pomaly ako TPP

ako potom mozem v klude ist niekam na party alebo na pivo ? cely cas len sedim a premyslam ze kolko stran asi tak pribudlo...
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

mishelka

  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

stricky

Quote from: milanko on  23.09.2007, 18:36:04
no ved to je strasne... ked clovek chce sledovat toto forum to je pomaly ako TPP

ako potom mozem v klude ist niekam na party alebo na pivo ? cely cas len sedim a premyslam ze kolko stran asi tak pribudlo...

milanko rulz...

mrkvy

Mno a mne to hovorte, co som tu nebol asi tyzden... :( Inak ak uz budem mat net na izbe, co je otazka niekolkych par dni, tak sem supnem tu foto.. :) Aj tak ma drviva vacsina z vas uz asi neuvidi.. ;) Keby nahodou, tak mi mozete kludne kupit pifko, alebo kofolku, ak budem autom, ja sa napohnevam... :)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

kolkokrat som ta volal tak tolkokrat si nesiel... lebo Adka....  :hug:

mrkvy

Akoze radsej sa pozeram na fesnu holku ako na strickeho.. Hlavne ked sa ku mne tuli, takze..... ;) Nie je o com... :P Inak Ty si uz jaky spamer, vad ani nie za mesiac si sa vytiahol o 600 postov, sa ukludni uz... :) Akoze aj ja som bol rychly, ale az tak?? ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Pusta

ano aj ty si bol AZ tak ryxly  :emot-LMAO: