• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

Jaka haluz?

Started by mrkvy, 14.09.2007, 18:55:30

« predchádzajúce - ïal¹ie »

milanko

kolko z vas ozaj kliklo na ten link ? :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

stricky


Pusta

ja ano, ale az po precitani tvojej otazky ze kolko z nas tam kliklo  :emot-LMAO: .... (ved co ak predsa.. :lookaround:)


stricky


mrkvy

Quote from: stricky on  05.10.2007, 19:55:21
:emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: takze si sprav stranku, nakoduj tam vsetko vyrazi a sprav forum pre nechapajucich... a my im to dodatocne vytmavime... ok?

done... ;)

Quote from: milanko on  05.10.2007, 20:15:34
kolko z vas ozaj kliklo na ten link ? :D

lool, aj ja.. :) Reku si sa posnazil a si nieco objemnejsie vytvoril.. ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky


mrkvy

com mejes? Sak pravda ne? :laugh: :laugh: :laugh:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

na tej stranke je vsetko co mrkvy ku zivotu potrebuje...

milanko

hehe :)  opsravedlnujem sa vsetkym co som nachytal a podviedol...prepacte mi to .. bol to len nevinny zartik :)
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

stricky

 ak: ze by sme ta nezazalovali.... za odzub

mrkvy

Ale neee, sak milanko patri do rodiny, ne?? :)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

no jo, a to je jeho jedine stastie.. :-P

mrkvy

Klud chlape klud, trhat budes doma mokry papier.. :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

uz zvladnem aj suchy....minule som napr. normalne roztrhol zlate stranky na pol

mrkvy

Kolko? Dve ci tri?? ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky


kOsTi

:trestac:

mrkvy

Quote from: stricky on  07.10.2007, 23:22:07
co dve ci tri


Stránky keľo ši potarhal.. :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

mrkvy

Tak pan moderator, myslim, ze tento Vas post patri do topiku vtipy a flipy... ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

milanko

jooou este ze som z rodiny... lebo inak by som neviem ako dopadol po svojom vystrelku :D :D

You can become pants man too :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

stricky


nighthunter

Quote from: mrkvy on  08.10.2007, 04:31:27
Tak pan moderator, myslim, ze tento Vas post patri do topiku vtipy a flipy... ;)
:)
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

stricky