• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

Jaka haluz?

Started by mrkvy, 14.09.2007, 18:55:30

« predchádzajúce - ïal¹ie »

stricky

a jak to vyzera s uznanim skusok z inej skoly???

Pusta

Quote from: mrkvy on  01.10.2007, 18:32:03
he he hee.. :) ale zase v piatok mam 7 (slovom: SEDEM) hodin matiky po sebe.. :( Od rana od 7mej do 14:00 CET.. :`(

thak ja mam nieco podobne zajtra mam 6 (slovom: SEST) hodin teorii hutnickych procesov (co je nieco ako matika a fyzikalna chemia v jednom) od poobedia 13:30 do neskoreho vecera 18:20  bu  bu  bu  bu


stricky

 :462: ....  a minule si to uz zvladla... tak aj teraz to bude v poho,... ci ee???

Pusta

ani nie lebo to mame kazdy druhy tyzden...a tento bude pre mna prvym  :ahaha:


stricky

tak to mas este freeee a na tyzden? potom  :nervous:

Pusta

no hej ale teraz mam z toho nic lebo zajtra tam tak si tam ty 6 hodin budem   :ohmigod:


stricky

Quote from: Pusta on  01.10.2007, 22:14:39
no hej ale teraz mam z toho nic lebo zajtra tam tak si tam ty 6 hodin budem   :ohmigod:

waaw, gramaticky perfekt. veta :D :h_azn:

Pusta

#182
coooo? to co som napisala?  :emot-LMAO: aspon vidis aka som unavena  :emot-LMAO:

Vsak toto ani veta nebola lebo veta je gramaticky spravna vyznamovo ucelena jednotka textu  :ohmigod:


mrkvy

Quote from: stricky on  01.10.2007, 21:58:31
a jak to vyzera s uznanim skusok z inej skoly???
Thaq musis mat papir zo skoly, ze ake skusky uz mas porobene a este anotacie z tych predmetov a musis vediet, za ake predmety si ich chces dat uznat.. Len ja nemam papir zo skoly tak som im posielal pisomnu ziadost, ze ho potrebujem, tak teraz cakam na papir... :ohmygod:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

mam ti ho radsej vypytat osobne???

milanko

myslim ze to mas jedno ci to ziadas osobne alebo neosobne..pokial nezasustia eura vo vacku rychlejsie sa nepracuje :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

mrkvy

eura uz maju na ucte... konkretne 200Sk.. a myslim, ze Tebe by ten papir aj tak nedali.. :D Teda aspon myslim.. Ved to su osobne udaje.. ;) A okrem toho, som zistil, ze mam cas, podat si ziadost do kedy chcem.. (lol ten slovosled :laugh: )
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

ale ten tvoj slovosled mal aspon smrnc...

mrkvy

Ale ste ma pochopili, ci to mam este raz a po ludsky napisat?? :)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

ja to chapem... a to je hlavne....

milanko

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

stricky

sak FEIkarcina je nieco ako esperanto.. len to sa nepouziva taj rozsiahlo... :D

milanko

este to by tak chybalo aby sme si FEIkari nerozumeli medzi sebou...no ne?
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

stricky

sak to, ked uz mi nie, tak kto

mrkvy

Sak ano, ale tha ne len my tu chodime.. My ide o to, aby aj tito ludia co nie su z FEI-ky nam rozumeli a pomohli ostatnym porozumiet nam.. :) Lebo dost vela ludi nas nechape, ako napriklad ked niekomu povies, ze ma blby driver na oci, ked nosi okuliare.. Ono je to fun, ale ked nechapu tak sme my ti blbi.. :) Chapete co ja chapem?? :)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

nighthunter

loooooooooooooool
dobry vtip :D :D D:
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

stricky

takze kazdy clovek by mal aspon jedne rok stravit na FEIke, kde by bol samotny predmet FEIkarcina...

mrkvy

Nee nemusia, len by nam mali dat sancu pomoct im pochopit nas... Lebo vela ludi nas nechape preto, ze nas nepocuvaju.. Ja rad vysvetlim moje "stupidne" vtipy.. :)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

 :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: takze si sprav stranku, nakoduj tam vsetko vyrazi a sprav forum pre nechapajucich... a my im to dodatocne vytmavime... ok?

milanko

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!