• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Intrakovska chladnicka

Started by Palike, 28.05.2010, 15:22:59

« predchdzajce - alie »

Palike

Chcem sa spytat, pred par dnami sa kamos odubytuvaval z intraku a ked prisla upratovacka skontrolovat izbu povedala nam, ze za to ze je poskrabana chladnicka jej musime dat 21€. Pricom tie skrabance su z vonkajsej strany na vrchu teda nieje nijak poskodena. Par skrabancov na vrchnej strane predsa neovplivni chod chladnicky a nie to este aby tam bola skoda za 21€. Chladnicku ani neotvorila teda keby vo vnutri bola neviem ako donicena neviem co vsetko by tam chybalo alebo keby ani nesla tak je to ok.. ale hore su skrabance a za to chcu 21€?.. chcem sa spytat co si o tom myslite.. Neda sa na to nejak stazovat alebo tak nejak?...

stricky

chod dole na ubytovacie, a povedz ze ta chladnicka bola taka od zaciatku, a nikto ti to nedokaze, a ci uz aj ti pred vami za nu platili, ale vsetko zalezi od toho ako je poskrabana... a na zaklade coho vycislila ciastku - od oka? :D

Palike

no tak to ze bola uz pred tym neuspejem lebo chladnicku sme mali na zaciatku ZS novu.... a ako je poskrabana?... no je tam par ryh od noza.. nic strasne

ApokalypS

to by ma zaujimalo ako sa to stalo? :D
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Palike

Quote from: ApokalypS on  28.05.2010, 16:46:43
to by ma zaujimalo ako sa to stalo? :D

no nejaky sikovnik z nasej izby si nieco z tej chladnicky vytiahol a bolo mu tazke si to odnies na stol a na nejaku podlozku a odrezal si z toho na chladnicke...

ApokalypS

nice, tak si bude musiet taketo krajanie asi preplatit.. :D byt lenivy sa nevyplaca
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

excellent

Predstav si, že kamošovi požičiaš auto a on ti ho vráti doškriabané a argumentuje tým, že "veď funguje dobre, motor ide ako má, všetko je ok"  :)
A tá suma je dosť prehnaná no, asi toľko stojí vrchná časť krytu chladničky, ale ako píše ApokalypS "byt lenivy sa nevyplaca"
F5 can be so refreshing :thumbs-up:

Killian

To mozno netreba brat ako skutocnu skodu, ale skor ako pokutu, za poskodenie... Keby to bolo 3 Euro za poskrabanie nozom, tak by kazdy krajal na chladnicke ;D. Treba si vazit, ze tam vobec tu chladnicku dali.

Palike

Quote from: excellent on  30.05.2010, 01:14:48
Predstav si, že kamošovi požičiaš auto a on ti ho vráti doškriabané a argumentuje tým, že "veď funguje dobre, motor ide ako má, všetko je ok"  :)
A tá suma je dosť prehnaná no, asi toľko stojí vrchná časť krytu chladničky, ale ako píše ApokalypS "byt lenivy sa nevyplaca"

lol co tu pleties auto.. to je chladnicka.. neda sa to porovnavat auto nestoji 200€ a pri aute narozdiel od chladnicky zalezi na vonkajsom vzhlade a keby mi auto kamos pozical urcite by som mu neplatil za jeho pouzivanie.

Palike

ako pokutu?.. ved na zaciatku sa mi zda ze sa platil nejaky poplatok ze ked sa nieco poskodi alebo tak.. podla mna to nieje pokuta chcu len od nas vydrankat peniaze.. ved kolko na to dali penazi oni? .. taka chladnicka stoji 200€ ked ich brali vo velkom urcite na nich dostali zlavy a urcite maju nejakych sponzorov alebo nejake fondy.. a teraz sa snazia aby sme im tie chladnicky este preplatili len za to ze su troska poskrabane. Stavim sa, ze ked tam bude niekto buduci rok tak automaticky bude platit aj on tu "pokutu" len o rok to uz bude asi viac

ApokalypS

excellent, skvely priklad na porovnanie :) konecne to niekto pochopil..
a Palike, pochop to konecne, zaplatte a poucte sa, ze na chladnicke sa nekraja
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Palike

Quote from: ApokalypS on  30.05.2010, 18:27:58
excellent, skvely priklad na porovnanie :) konecne to niekto pochopil..
a Palike, pochop to konecne, zaplatte a poucte sa, ze na chladnicke sa nekraja

zaplatili sme uz davno, a chapem a urcite nepodporujem to aby sa krajalo na chladnicke.. ale nechcem ani podporovat zdieranie studentov...

libra2

Takze podla teba je zdieranim studentov, ze im dali nove chladnicky a ocakavaju, ze budu koncom roka v rovnakom stave, ako zaciatkom? (iba ti pripomeniem, ze pred par rokmi sme mali este stare chladnicky, ktore bolo treba odmrazuvavat cely den - samozrejme, pri tom sme vytopili izbu :( )
Sposobili ste skodu? Ano? Tak potom co riesis?

ApokalypS

uzavrite to tu konecne.. zacvakali, hadam sa aj poucili, nieje co rozoberat
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Pusta

OMG idem do baumaxu kupim Latexvu farbu za par centy a im premalujem pred ocami tote skrabance a mozu sa ist vypchat  :buttrock: