• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

IDEAL HoLKY

Started by stricky, 14.10.2007, 21:27:41

« predchdzajce - alie »

Candy

ne uz ked sa na to dlhsie pozeram tak sa pretoci :-)

doc.returner

Quote from: Pusta on  16.10.2007, 01:29:16
nieco viac k deelovmu obrazku :
pre tyx ktorym sa toci viac do prava , vyuzivaju pravu hemisferu viac ako lavu ...nadani na umenie a jazyky taze si tipnem ze hunterovi sa toci do prava
pre tyx ktorym sa toci viac do lava, vyuzivaju lavu hemisferu mozgu viac ako pravu ... logicke a matematicke uvazovanie (tipnem si ze DeeL)
pre tyx stastlivcov ktorym sa to kazdu chivlku strieda (to znamena ze JA bp ) ti vyuzivaju obe polovice mozgu ..teda aj nadanie na umenie a jazyky aj matematika a logicke myslenie

Prominte ze sa vraciam k off-topicu, ale potrebujem sa nieco opytat ohladom tej obojtocivej moznosti - Vies aj svojvolne kontrolovat? Dal som to niekomu kto to tiez vnima striedavo ale nevie si slobodne zmenit smer tocenia..

doc.returner

Este maly poddotaz ohladom tocenia do prava a do lava... Preto je lepsie pouzivat "v/proti smere/u hodinovych ruciciek", lebo ked tak pozriete na spodnu stranu klasickych hodiniek, tak sa toci rucicka dolava... A ked sa pozriete na cislo 12, tak sa toci doprava...  :)

DeeL

nie uplne kedy chces, ale priblizne tak pri sustredeni sa to za par sekund da...

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

kOsTi

mne to ide vkuse doprava...
:trestac:

milanko

nj.. tak ako vravi deel.. ak sa na to sustredis tak o niekolko sekund sa to da...
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

kOsTi

mne sa nechce... nemam tolko casu :D
:trestac:

JCube

mne to ide najma v smere hodinovych ruciciek ale aj proti ked sa na to zapozeram... :) v podstate mi je to jedno... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

doc.returner

Quote from: DeeL on  16.10.2007, 03:46:26
nie uplne kedy chces, ale priblizne tak pri sustredeni sa to za par sekund da...

Praveze uplne kedy chcem. Jedine co musis urobit je sustredit sa na nejaku prominentnu cast tela ako napriklad ta dlhsia ruka alebo noha... Tvoj mozog interpretuje chybajucu tretiu dimenziu (obrazok, v nasom pripade tien, je len 2D). Podla toho ci tu koncatinu vnimas v danom case dalej od seba alebo blizsie k sebe sa bude slecna aj krutit.  :)

Skus to v mysli reprezentovat naopak... Cize ked v danom momente vnimas koncatinu blizsie, po dalsej otocke si vsugeruj ze je dalej... A voila, zmeni svoj smer otacania.

DeeL

najlahsie sa mi to zda ked zacnes vnimat len pohyb noh a nic ine z obrazku nevnimas, lebo vrch ta pletie najviac a dotvara mozgu 3d obraz tociacej sa zeny... ono ked sledujem len nohy tak mozem vidiet aj len akoby prekladala nohu z jednej strany na druhu ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

JCube

ja si to dokazem prepinat na zaklade tiena dolu... :) podla neho mi to ide v pohode... :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

milanko

darmo docent to vysvetlil podrobne!
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

milanko

kua tento prispevok som poslal az na 4ty krat... a ano ten tien dole pomaha aj mne... podla neho to viem rychlo prepnut
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

doc.returner

Este k tretej moznosti ktoru vnima Pusta - aby ste to tiez tak videli si musite vsugerovat ze ruka/noha (lepsie funguje noha, ako spomenul Deel) sa pred nu vobec nedostava... Pripadne ze sa nikdy nedostane za nu. Mali by ste ju potom vidiet otacat sa v takom polkruhu, ci "robit osmicky"

Pusta

#64
ale blboooost ...ja to vidim akoby som bola nadrogovana ze najprv to vidim do lava ..potom zacnem rozpravat s nejakym clenom rodiny a zrazu kuknem a uz sa toci naopak....a potom sa to svojvolne streida ako keby som bola na prsyxiatrii  bu ..... mne to uz vcera vecer mama ukazala a som ozaj myslela ze asi nie je nieco so mnou v poriadku ked ona tvrdila ze jej sa to toci LEN do lava

EDIT: ked sa kuknem na tien spicky thak sa mi zda akoby robila osmicky to hej


doc.returner

Quote from: Pusta on  16.10.2007, 04:12:52
ale blboooost ...ja to vidim akoby som bola nadrogovana ze najprv to vidim do lava ..potom zacnem rozpravat s nejakym clenom rodiny a zrazu kuknem a uz sa toci naopak....a potom sa to svojvolne streida ako keby som bola na prsyxiatrii  bu ..... mne to uz vcera vecer mama ukazala a som ozaj myslela ze asi nie je nieco so mnou v poriadku ked ona tvrdila ze jej sa to toci LEN do lava

EDIT: ked sa kuknem na tien spicky thak sa mi zda akoby robila osmicky to hej

Ano, osoba ktorej som to dal to vnima uplne rovnako ako Ty. Dobre predpokladam ze vies pisat oboma rukami?

milanko

:D a chodit oboma nohami ? :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Pusta

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL thak toto je uz vela na mnaaa ja umreeeeeeeeeeem
PUSTA JE PSYXO!!!!

pred mesiacom som sa zacala ucit pisat AJ lavou rukou  bu


kOsTi

ja to vidim tocit doparva... aj holka... a ona je lavacka... (Ja pravak) takze to o nicom nevypoveda
:trestac:

Pusta

a ako vam ide matika?  bv


kOsTi

#70
ide nam... aj jazyky viem... plynule nemecky a anglicky aj som umelecky zalozeny... ete nieco?   ap
:trestac:

Pusta

hej vyzdvihol si hlavne tu umelecku a jazykovu stranku....a nie matiku  ap


kOsTi

Quote from: Pusta on  16.10.2007, 04:30:16
hej vyzdvihol si hlavne tu umelecku a jazykovu stranku....a nie matiku  ap


tha sak aj matiku viem plynule :) (vacsinou)
:trestac:

Pusta



kOsTi

:trestac: