• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

hm nejak malo aktivity

Started by Johny Bravo, 20.03.2007, 00:32:52

« predchdzajce - alie »

Ing. nemtom

aspon neni robota, vyckaj hned idu zapocty, a jak skusky dojdu tak tu bude zas jak v pekle  :thumbsup:
brix will be shat

stricky

a niektory k tomu aj pracuju.......................  :bananadance: :nervous:

DeeL

#3
work in the hell :D :D :D

ale inac som celkovo osobne aj trocha rad, lebo nemam az tolko casu tu stale chodit aktualne... inac taky offtopic ludia, ale ked ma chyti S.T.A.L.K.E.R. tak toho casu bude este menej, lebo to pekne vyzera aj pekne chodi celkom, az prilis pripomina Fallout v 3D a tak... uff...

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

JCube

mne to nevadi aspon nezabijem tolko casu na fore a mozem sa doma prospesne vzdelavat... :whacko: :naughty1: :bananawrite:
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

altlavista

no urcite. uz len na vzdelavanie mam cas :D

Johny Bravo

Quote from: DeeL on  20.03.2007, 01:18:08
work in the hell :D :D :D

ale inac som celkovo osobne aj trocha rad, lebo nemam az tolko casu tu stale chodit aktualne... inac taky offtopic ludia, ale ked ma chyti S.T.A.L.K.E.R. tak toho casu bude este menej, lebo to pekne vyzera aj pekne chodi celkom, az prilis pripomina Fallout v 3D a tak... uff...
je tam aj single alebo len multiplayer?

nighthunter

je tam aj single aj multi
prave som to doinstaloval
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

kOsTi

hral som MP betu a nic moc... neviem nechytilo ma :)
:trestac:

Pusta

taze  back to topick : no ono skola je humus  :emot-shakehead: to strasne zabera cas  :huh2: daco s tym treba robit  :j_cheesy:


nighthunter

treba zas spravit forumovicu :)
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Johny Bravo

Quote from: Pusta on  20.03.2007, 13:41:15
taze  back to topick : no ono skola je humus  :emot-shakehead: to strasne zabera cas  :huh2: daco s tym treba robit  :j_cheesy:

netreba chodit :)

kOsTi

forumovica moze byt :D som za ... a inac skole sice je... aj je co robit do nej ale aj tak nic nerobim :D taky paradox
:trestac:

stricky

jednu forumovicu som uz zmeskal tak nerobte druhu, bo zmeskam aj tu, a to uz nezvladnem.... :h_cry:

altlavista

ale nezmeskas... preco by si mal. bude pecka. zarezervujeme celu nebru :P :buttrock: :metal:

milanko

hmm... podla aktivnosti tu na fore bude asi stacit jeden mensi stol a nie cela nebra... :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

kOsTi

no mozno bude stacit sa posadit k baru :) ;)
:trestac:

JCube

to beriem z barovej stolicky sa da stylovo odpadnut... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

altlavista

no tak tiez pozeram ze na forum chodi asi tak 5 ludi, obcas 6... kazdy len ocumuje ale neprispieva do mlyna... mhmmm to je nedobre,.... zamyslite sa ludia nad sebou a nieco spravte pre tuto komunitu

bujaka! (ali g in da house)

JCube

IMHO ludia pre komunitu nespravia ani prd..kazdy sa bude pytat a preco prave ja...ale vsetci sa zhodnu ze nieco spravit treba.. :P
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

altlavista

no napr si vezmi mna... spamujem jak saleny a sa mozem aj potrhat, ale inych to nijak neoslovi... no nezabijes ich :P :D

DeeL

tha vies... nepozeraju asi na to co pises ale ako sa ti macko hybe :D

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

JCube

:) no vidis to...skus ponuknut nieco originalne... vypracuj si marketingovu strategiu a ides... :) musis to dobre vediet predat... :D mozno tak prispejes k rozvoju fora.. :D ludia sa nakoniec chytia... :P
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

altlavista

no na mackovych pohyboch sa da vybudovat dost silna strategia

.. let me think :)

DeeL

hej zmizol macko-ozembuch

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)