• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

hlasovanie

Started by Johny Bravo, 06.02.2007, 01:01:27

« predchádzajúce - ïal¹ie »

mrkvy

Quote from: Johny Bravo on  06.02.2007, 18:12:12
nemtom ma pravdu .. je hlasovanie pre kazdy rocnik typu kto pomahal najviac a potom je este jedno ale to uz pre vsetky rocniky spolu typu kto je najvacsi flipos
no tak uz viem, na ktoru anketu si budem brusit zuby... ;)
2 Pusta: Jasne ze budem chodit, len nebudem nadavat na predmety... ;) Uvidime este, nadej zomiera posledna.. ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Raleon

Quote from: mrkvy on  06.02.2007, 18:16:41
Quote from: Johny Bravo on  06.02.2007, 18:12:12
nemtom ma pravdu .. je hlasovanie pre kazdy rocnik typu kto pomahal najviac a potom je este jedno ale to uz pre vsetky rocniky spolu typu kto je najvacsi flipos
no tak uz viem, na ktoru anketu si budem brusit zuby... ;)
2 Pusta: Jasne ze budem chodit, len nebudem nadavat na predmety... ;) Uvidime este, nadej zomiera posledna.. ;)

Mrkvy, nenechaj nas v FEI  ;)  NIKDY TO NEVZDAJ...

http://www.myfilehut.com/public/pview/26265/Firka2.jpg


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

Johny Bravo

Quote from: Raleon on  06.02.2007, 19:26:18
Quote from: mrkvy on  06.02.2007, 18:16:41
Quote from: Johny Bravo on  06.02.2007, 18:12:12
nemtom ma pravdu .. je hlasovanie pre kazdy rocnik typu kto pomahal najviac a potom je este jedno ale to uz pre vsetky rocniky spolu typu kto je najvacsi flipos
no tak uz viem, na ktoru anketu si budem brusit zuby... ;)
2 Pusta: Jasne ze budem chodit, len nebudem nadavat na predmety... ;) Uvidime este, nadej zomiera posledna.. ;)

Mrkvy, nenechaj nas v FEI  ;)  NIKDY TO NEVZDAJ...

http://www.myfilehut.com/public/pview/26265/Firka2.jpg

uploadujte na www.zberna.sk - podporuje aj thumblainy :)

mrkvy

Tha ja to nevzdavaj, len oni sa proti mne spriahli... Eh, uvidime ze co z toho bude...  :nervous:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Johny Bravo

bump pre zoznam  :lb:

pUf

Quote from: Pusta on  06.02.2007, 15:29:11
1. to akoze nemas vidiet ten zoznam... :j_cool:
2. uz som ho tam pridala  :j_cheesy:

tak ja mam asi nejaky Xray zrak.. majte sa predomnou napozore caje  :laugh: :laugh:

Quote from: Pusta on  06.02.2007, 18:03:59
citim tu vladu jednej strany (old school) ... aj my novi xceme byt nominovani  :emot-rolleyes:  :emot-rolleyes:  :emot-rolleyes:

aj mna by nominacia potesila :)  :laugh: ale neocakavam vysoke umiestnenia  :police:

Quote from: Johny Bravo on  10.02.2007, 07:12:36
bump pre zoznam  :lb:

kolko?  :j_undecided:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Mamtrmixm

ludiaaaaa aj ja chem
(\__/)
(O.o )
(> < ) aj bunny hra airsoft!

Mamtrmixm

(\__/)
(O.o )
(> < ) aj bunny hra airsoft!

Mamtrmixm

spammer  :whacko:

edit: lol 50-ty post a spam.... sry...
(\__/)
(O.o )
(> < ) aj bunny hra airsoft!

Pusta



connar

co je to spam? salalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalala :D
aka taste / ambient nujazz / vukow syndycate

Ferdo

treba tym spammerom spravit dajaku ohradku kde sa mozu vyblaznit... lebo aj zaujimavy topic sa v momente obrati na pokec o nicom...

woody

Quote from: Ferdo on  13.02.2007, 21:08:57
treba tym spammerom spravit dajaku ohradku kde sa mozu vyblaznit... lebo aj zaujimavy topic sa v momente obrati na pokec o nicom...
no a? :D sak o tom je zivot :D

Mamtrmixm

Quote from: Ferdo on  13.02.2007, 21:08:57
treba tym spammerom spravit dajaku ohradku kde sa mozu vyblaznit... lebo aj zaujimavy topic sa v momente obrati na pokec o nicom...
... a nevola sa nahodou tato sekcia "o nicom?"  (mohli by ste du dat smajlika ktory by reprezentoval "nic" bo som tu nemohol nic dat  :thumbsup:)
(\__/)
(O.o )
(> < ) aj bunny hra airsoft!

mrkvy

Quote from: connar on  13.02.2007, 19:48:41
co je to spam? salalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalala :D

Netusim, ale uz som to niekde pocul...  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

joker


mrkvy

 :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: (:D opat plnohodnotny post... :) )
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Pusta

Quote from: Ferdo on  13.02.2007, 21:08:57
treba tym spammerom spravit dajaku ohradku kde sa mozu vyblaznit... lebo aj zaujimavy topic sa v momente obrati na pokec o nicom...
vidite?! toto je hlas ludu a aj napriek tomu nam xce Johny Bravo Locknut nas topick 1000 post..  :'(  :h_cry:  :j_undecided:  :h_undecided:



mrkvy

Quote from: Pusta on  14.02.2007, 14:16:19
vidite?! toto je hlas ludu a aj napriek tomu nam xce Johny Bravo Locknut nas topick 1000 post..  :'(  :h_cry:  :j_undecided:  :h_undecided:
Nebud smutna.. Si zrobime new topic... ;) Inak maju aj pravdu v niecom... See: http://tu-ke.com/forum/index.php?topic=670.0 A ked mam pravdu povedat, aj sa tesim na tu (kvazi) "ohradku" pre spamerov... ;)  :emot-dance:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Pusta

aj ja sa tesim na "ohradku".... ale proste musi byt inac to neide  :ringsmiley:


mrkvy

Sa tesim na to, ze uz nebudem mat vycitky, ked poslem stupidny post... :emot-LMAO: Siice... Ktovie, ci tu mozem postovat, aj ked uz nie som student??  :emot-rolleyes: Dufam, ze sa nikto nenahneva.. ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

Quote from: mrkvy on  18.02.2007, 20:04:55
Sa tesim na to, ze uz nebudem mat vycitky, ked poslem stupidny post... :emot-LMAO: Siice... Ktovie, ci tu mozem postovat, aj ked uz nie som student??  :emot-rolleyes: Dufam, ze sa nikto nenahneva.. ;)

a to potom by museli poslat prec aj mna.... ale mna ma kazdy rad..... a vobec nie som namysleny.... a ani dokonaly, mam len jednu chybu....a to ze ziadnu nemam  :guitar:

Ing. nemtom

Quote from: stricky on  02.03.2007, 23:36:44
Quote from: mrkvy on  18.02.2007, 20:04:55
Sa tesim na to, ze uz nebudem mat vycitky, ked poslem stupidny post... :emot-LMAO: Siice... Ktovie, ci tu mozem postovat, aj ked uz nie som student??  :emot-rolleyes: Dufam, ze sa nikto nenahneva.. ;)

a to potom by museli poslat prec aj mna.... ale mna ma kazdy rad..... a vobec nie som namysleny.... a ani dokonaly, mam len jednu chybu....a to ze ziadnu nemam  :guitar:

ppc paradox, by sa hodil na maticku logiku
brix will be shat

stricky

Quote from: nemtom on  03.03.2007, 00:16:59
Quote from: stricky on  02.03.2007, 23:36:44
Quote from: mrkvy on  18.02.2007, 20:04:55
Sa tesim na to, ze uz nebudem mat vycitky, ked poslem stupidny post... :emot-LMAO: Siice... Ktovie, ci tu mozem postovat, aj ked uz nie som student??  :emot-rolleyes: Dufam, ze sa nikto nenahneva.. ;)

a to potom by museli poslat prec aj mna.... ale mna ma kazdy rad..... a vobec nie som namysleny.... a ani dokonaly, mam len jednu chybu....a to ze ziadnu nemam  :guitar:

ppc paradox, by sa hodil na maticku logiku

a si predstav ze aj ta by bola s Hudakom  :whacko: