• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

hlasovanie

Started by Johny Bravo, 06.02.2007, 01:01:27

« predchdzajce - alie »

Johny Bravo

no chcem spravit hlasovanie ako sme mali aj minuly rok (napr.) len potreboval by som nejaky zoznam (nominacie eh)... uz tu pise privela ludi...

dik

Ing. nemtom

treba vyhadzovat neaktivnych a spamerov  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: (spameri len sranda)
brix will be shat

DeeL

tak pri spameroch by sme isli asi my dvaja nemtom :D :D :D ... ale nie...

ja sa nominujem, ked nikto nechce :D :)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Ing. nemtom

jj, aj ja sa nominujem, a mozme aj uzavriet hlasovanie, s deelom sa bratsky podelime o tron  :j_wink:
brix will be shat

pUf

pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Ing. nemtom

lol spameri prepadli aj tento topic, este mrkvy tu chyba :D ale jeho dajak v poslednej dobre nevidno
brix will be shat

pUf

ta neviem.. zda sa ze sa uci alebo co.. a mozno skuma planetku.. kazdopadne aby som pisal k teme.. si myslim ze mala ho prekyprit  :laugh: :laugh: podla mna je tazke nominovat ludi
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

joshi

Quote from: pUf on  06.02.2007, 01:35:14
ta neviem.. zda sa ze sa uci alebo co.. a mozno skuma planetku.. kazdopadne aby som pisal k teme.. si myslim ze mala ho prekyprit  :laugh: :laugh: podla mna je tazke nominovat ludi

puf: do ya like horkyze - alibaba??? mala ho prekyprit.....hh sranda song...

pUf

jj flip ale necem tu o tom pisat lebo to sem nepatri
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

DEMON

nominujem sa, aj so svojimi 100 prispevkami :D
http://anime.quickbb.net/index.htm - nove forum o anime
http://www.gabrielknight4campaign.com/gb/guestbook.php - lebo nie len Willyho treba zachranit

Pusta

noo ja som uz davnejsie uvazovala nad tym nech sa spravi hlasovanie o naj spammera  :dancing: a potom hlasovanie o tom aku "odmenu" dostane  :emot-LMAO:  :emot-LMAO:  :emot-LMAO:


DeeL

ja som az treti v poradi s najviac prispevkami... ja to nebudem ... a okrem ineho sa zacinam od zajtra tvrdo ucit...

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Pusta

#12
ale thak to by zalezalo od nazoru "ludu" nie od poctu prispevkov...lebo dakto ako JB moze mat 1000 prispevkov ale k veci a dakto /hidden/ Puf,Mrkviq,nemtom../hidden/ mozu mat % viac odveci ..
noo a ktomu uceniu..to dost skoro zacinas  :thumbsup:


pUf

a nemtoma si kde nechala?  :laugh: :bananawrite:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Pusta

1. to akoze nemas vidiet ten zoznam... :j_cool:
2. uz som ho tam pridala  :j_cheesy:


DeeL

a ja dakujem za poctu, ktoru si mi preukazala neuvedenim mojho mena :)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

mrkvy

Quote from: Pusta on  06.02.2007, 05:52:56
noo ja som uz davnejsie uvazovala nad tym nech sa spravi hlasovanie o naj spammera  :dancing: a potom hlasovanie o tom aku "odmenu" dostane  :emot-LMAO:  :emot-LMAO:  :emot-LMAO:

BAN :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:

Quote from: nemtom on  06.02.2007, 01:31:23
lol spameri prepadli aj tento topic, este mrkvy tu chyba :D ale jeho dajak v poslednej dobre nevidno

Ma nevidno, bo mi prihara za ritulou a vyzera to tak, ze uz asi nebudem studentom od februara...  :'( A ano mali ste pravdu... Ucil som sa a opaloval planetku.. ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Pusta

Quote from: DeeL on  06.02.2007, 15:36:23
a ja dakujem za poctu, ktoru si mi preukazala neuvedenim mojho mena :)
pre teba cokolvek  :pimp:
Quote from: mrkvy on  06.02.2007, 16:27:34
....ze uz asi nebudem studentom od februara... :'(
ale to neznamena ze na nas zabudnes a uz nebudes chodit na forum  :h_cry:  :h_cry:  :h_cry: ze nie?


Johny Bravo

hm no pomoze niekto s tym zoznam?.. alebo vas vsetkych banujem a budem tu sam muhehehe  :emot-LMAO:

Ing. nemtom

ta podla mna takych tam treba dat co semtam prispeju aj nieco k veci nelen offtopic... mozno tych istych co minuly rok  :emot-LMAO:
brix will be shat

Pusta

citim tu vladu jednej strany (old school) ... aj my novi xceme byt nominovani  :emot-rolleyes:  :emot-rolleyes:  :emot-rolleyes:


Ing. nemtom

no ale tato nominacia neni sranda, tu ide o to kto najviac pomahal ostatnym
brix will be shat

Pusta

poviem k tomu len jedno....smiech lieci...a nie je nic podstatnejsie nez nase zdravie  :ahaha:  :ahaha:  :ahaha:


Johny Bravo

nemtom ma pravdu .. je hlasovanie pre kazdy rocnik typu kto pomahal najviac a potom je este jedno ale to uz pre vsetky rocniky spolu typu kto je najvacsi flipos

Pusta

no dobre no...vsak ty si sef  :h_undecided: