• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

Farba Na Textil

Started by psicho, 16.09.2008, 18:37:10

« predchádzajúce - ïal¹ie »

psicho

Nevie nekto ako sa vola a kde sa da kupit farba na textil (konkretne na jeansy) ale ne v takej forme ze sa to ma nasipat do vody a v tej vode uvarit textil ale v takej forme s ktorou sa da normalne malovat , alebo popripade iny druh farby ktora sa po vyprati nevypere, nerozmije atd.... thanx in advance
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

kane77

Quote from: psicho on  16.09.2008, 18:37:10
Nevie nekto ako sa vola a kde sa da kupit farba na textil (konkretne na jeansy) ale ne v takej forme ze sa to ma nasipat do vody a v tej vode uvarit textil ale v takej forme s ktorou sa da normalne malovat , alebo popripade iny druh farby ktora sa po vyprati nevypere, nerozmije atd.... thanx in advance
existuje, spytam sa sestry ona daco take pouzivala na tricka..
A: Because it messes up the order in which people normally read text.
Q: Why is top-posting such a bad thing?
A: Top-posting.
Q: What is the most annoying thing in e-mail?

Ing. nemtom

brix will be shat

Evica

ja take farby mam..a kupila som to vo farbach lakoch mam taky pocit... alebo obchody s vytvranymi potrebami... tam by som to sla hladat ja

psicho

to take ze vodou rozriedis namalujes a potom das do pece na fixaciju a potom v pohode mozes prat ? a vydrzi to ? nerozmije sato ? skusala si na jeansy ?
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

Evica

no daju sa riedit aj vodou, ja som malovala neriedenymi...
fixujes to zehlickou
mne triko, co som malovala, drzi uz nieco vyse roka
a skusala som to aj na jeansovinu (more, jake dzive slovo) a bolo to celkom ok. hovorim celkom. cize asi zalezi od kvality alebo coho.

Ing. nemtom

od toho ci peries v pracke abo v potoku
brix will be shat

Evica

Quote from: Bc. nemtom on  16.09.2008, 22:35:11
od toho ci peries v pracke abo v potoku
zase spamujes? toto je tema o farbe.. a nie o prani.. ak tuzis zalozit taku temu, tak staci stlacit tlacitko New Topic alebo tak nejak  ;D

Ing. nemtom

to je k teme, tyka sa to vydrze farby
brix will be shat

Havran

ako podla mna si kup dajaky Hammerite  a nevyperes to ani za boha
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

psicho

tak uz som si objednal z netu take speci aj normal farbu aj v spreji, dufame bude to drzat :D
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

JiLLiAn

take veci mas v umeleckom raji na hlavnej

Havran

hej potom povedz jaky bol vysledok, teda jak tie farby drzia
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

mishelka

v sefte maju fixky na textil, kamos kreslil na jedno tricko, vyzera to brutal.. problem je vsak ze len malo farieb maju :) ale vyzera to super :)
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

psicho

Quote from: Havran on  01.10.2008, 03:31:28
hej potom povedz jaky bol vysledok, teda jak tie farby drzia

z netu co som objednal este stale nedoslo, cosom kupil v ke tak spreje su uplne shit, som vystriekal celi bieli sprej na nohavice a oni boli este viacej tmavsie ako pred vystriekanim toho spreju :D taze sprej je asi tak kvalitny, tie normalne farby co som kupil tak tie su v poho
read my blog> www.codemazing.com <read my blog