• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Elektrina v byte ANEB sice to studujem ale som z toho .....

Started by t0Mi, 11.12.2008, 04:09:58

« predchdzajce - alie »

hrmill

pocuj to chces ele. sporak - ele. ruru alebo planovy sporak - ele. ruru ?? bo sa mi zda ze v druhom pripade nepotrebujes 3F (neviem kolko by mal odber W)
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

t0Mi

Plynovy sporak, elektricku ruru... Raz v zivote som na elektrickom sporaku varil, aj to len spagety, a proste chcel som stisit vodu / neslo.. Lebo proste to sa tej platnicky dotyka a to mi nevyhovuje... :j_grin: No ale chapes ked sa neda zapnut ani varic a mikrovlnka sucasne... Proste ked varim napr. ze obed tak potrebujem aj ine spotrebice  :h_smiley: Tym chcem povedat ze v sucasnom stave tam uz sporak nepripojis, proste chce to generalku cele...

Pusta

ale vsak jaky problem ? :D prsote vzdy budes pouzivat jedno z toho ked budes mat zapnutu ruru thak nezapnes mikrovlnku  a taak :D ...ale ten istic by bolo fakt dobre vymenit mno  bk


t0Mi

No hey istic treba vymenit, to je jasne. Okrem toho vsetky prvky v byte, lebo vsetko je 3x zhorene... Stale sa to len nejak pripojilo nanovo, ale no ako tu uz bolo spominane, hlinik tecie, zly kontakt, iskrenie, dym, smrad... Asi tak. A tym myslim aj tie cokoladky, zasuvky, aj vypinace...

puq

Quote from: t0Mi on  12.12.2008, 18:44:11
No hey istic treba vymenit, to je jasne. Okrem toho vsetky prvky v byte, lebo vsetko je 3x zhorene... Stale sa to len nejak pripojilo nanovo, ale no ako tu uz bolo spominane, hlinik tecie, zly kontakt, iskrenie, dym, smrad... Asi tak. A tym myslim aj tie cokoladky, zasuvky, aj vypinace...

a kolko si myslis ze to bude stat cela ta instalacia? :)

Pusta

ale ta vymenit vnutro zasuvky neeeeni problem...boha vsak to by som uz aj ja zvladla (jak som odkukavala od priatela jak to opravoval  :D ).... hned budes mat prec 50% neprijemnosti


hrmill

no nieje to problem len ak mas kratke kable tak na to budes pekne nadavat (slavtna skusenost)

pusta: radsej nie faza na kolik je blba vec   ;D

btw: uz sa niekto ponuknite kto mu to pojde spravit  :P
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

t0Mi

Jop, ved zasuvku aj ja vymenim, cokoladku mozno. Problem je ze tie konce kablov su uz v koncoch... Proste asi to treba nejako napojit chapes... Ze sa 10 cm vyreze kabel zo steny, nejak sa predlzi nejakou fintou... Ja sa v tychto veciach nevyznam, ale tak nejako si to predstavujem...

Edit: Alebo mi len dajte navod ako to predlzit, potom jedine co budem potrebovat je aby niekto vymenil istic, ked budem mat tie kable normalne, zasuvky pomenim vphode aj sam...

ApokalypS

Quote from: hrmill on  12.12.2008, 18:56:31
btw: uz sa niekto ponuknite kto mu to pojde spravit  :P
hrmill, ved ty s tym mas skusenosti a prax.. tak mu mozes helpnut..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

hrmill

lenze za v utorok balik kufre a idem dom a nemam tu ziaden potrebny material
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

Pusta

Quote from: hrmill on  12.12.2008, 18:56:31
pusta: radsej nie faza na kolik je blba vec   ;D
lenze na to je taky meraci pristroj ktory ti zapipa a povie ti ze mas zle zapojene vies ? :P


nighthunter

Quote from: Pusta on  12.12.2008, 21:24:25
Quote from: hrmill on  12.12.2008, 18:56:31
pusta: radsej nie faza na kolik je blba vec   ;D
lenze na to je taky meraci pristroj ktory ti zapipa a povie ti ze mas zle zapojene vies ? :P
podla mna pusta o kolikoch vie svoje
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

hrmill

Quote from: Pusta on  12.12.2008, 21:24:25
Quote from: hrmill on  12.12.2008, 18:56:31
pusta: radsej nie faza na kolik je blba vec   ;D
lenze na to je taky meraci pristroj ktory ti zapipa a povie ti ze mas zle zapojene vies ? :P

viem len naco budem kupovat blbost za par stovak ked to nepotrebujem viem to aj bez toho odskusat mne staci fazovka a vadaska  :p:
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

Pusta



hrmill

len dotaz fazovka je na zistenie kde sa nachadza faza a ci vobec tam nejaka je a vadaska je na meranie napatia (len nepipa) :P
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

Pusta

 :pusta: pipanie je efektnejsie...to je aj pre nevidiacich


hrmill

no hej akurat ma napadla jedna blbost co stale vravieval jeden chlap na praxi: " oko nie je slepe, oko nie je pic....a"
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.