• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Dobry film...

Started by mrkvy, 10.11.2007, 00:43:35

« predchdzajce - alie »

mrkvy

Ja som na tom bol v kine aj s cajou, takze zvuk som mal kvalitny.. :) Odporucam.. ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky


JCube

babenka buchta mrachta? :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

stricky

mrachta? :D LOL .... holcina... cajocka...

nighthunter

priatelka dievca ......

k serialom
pozeravam SG, heroes, smallville bionic woman galacticu a lost
a nemam pocit zeby som presedel pri tom dni
niekedy mesiac nia a niekedy skuknem za par hodin vsetko co mi odislo

a furt ma stve to uctovnictvo
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

mrkvy

Quote from: eminkaa on  17.12.2007, 15:40:26
joj, nemam rada to slovo... caja

Som prisiel raz s juchou do baru a som pytal dva caje, tak na mna kukala barmanka, ze prosim?! Som sa rehotal este hodinu po tom... :D :D :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky


mrkvy

yop, jucha, to neznas? :) jucha, nevesta, grula, manzelka.... ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

SirMephisto

Quote from: mrkvy on  17.12.2007, 23:24:55
yop, jucha, to neznas? :) jucha, nevesta, grula, manzelka.... ;)
:D Grula od narecia, grule=zemiaky?? :D

stricky

u nas jucha=kapustnica... ta len pre to
inac lahky film na odreagovanie sa- American Pie 6

DeeL

inac som som si ja stiahol Shrek 3 v HDDVD kvalite ze rozlisenie 1280x720 co mi presne padne na monitor kazdy pixel a je to radost na take daco pozera... vivat HD ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

stricky

take uz mame cisto na Dvd :D

kOsTi

no na DVD v HD asi tazko...
:trestac:

stricky

nemal som na mysli v HD

mrkvy

Quote from: SirMephisto on  18.12.2007, 01:20:01
Quote from: mrkvy on  17.12.2007, 23:24:55
yop, jucha, to neznas? :) jucha, nevesta, grula, manzelka.... ;)
:D Grula od narecia, grule=zemiaky?? :D

yop, da sa povedat.. ;)

Quote from: stricky on  18.12.2007, 02:06:25
u nas jucha=kapustnica... ta len pre to
inac lahky film na odreagovanie sa- American Pie 6

Aj u nas je jucha kapustnica, ale toto prirovnanie som pochytil este za starych dobrych cias vo Vlachove.. :P
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

kOsTi

:trestac:

cheMicka

prispievam zas do "aktualnej" temy... alebo by som mala predsalen zalozit novu temu? to mi pride zbytocne  :emot-rolleyes: no tak neviem .. :D ale faajn film _the dark city.. kto ma rad futuristicke scifi s nejako hlbsou myslienkou, mal by si pozriet  :) docitala som sa ze matrix bol s najvacsou pravdepodobnostou inspirovany tymto filmom..... Equlibrium mi pirpominal tento film (dark city), ale dark city je o dooost lepsi.. aspon pre mna...
inac v preklade tento film je pod nazvom smrtihlav  :D

Havran

Quote from: cheMicka on  14.09.2008, 03:32:35
prispievam zas do "aktualnej" temy... alebo by som mala predsalen zalozit novu temu? to mi pride zbytocne  :emot-rolleyes: no tak neviem .. :D ale faajn film _the dark city.. kto ma rad futuristicke scifi s nejako hlbsou myslienkou, mal by si pozriet  :) docitala som sa ze matrix bol s najvacsou pravdepodobnostou inspirovany tymto filmom..... Equlibrium mi pirpominal tento film (dark city), ale dark city je o dooost lepsi.. aspon pre mna...
inac v preklade tento film je pod nazvom smrtihlav  :D

smrtihlava som videl ale bars sa mi nezda zeby to malo vela spolocne s Equilibriom
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

cheMicka

Quote from: Havran on  14.09.2008, 03:52:40
Quote from: cheMicka on  14.09.2008, 03:32:35
prispievam zas do "aktualnej" temy... alebo by som mala predsalen zalozit novu temu? to mi pride zbytocne  :emot-rolleyes: no tak neviem .. :D ale faajn film _the dark city.. kto ma rad futuristicke scifi s nejako hlbsou myslienkou, mal by si pozriet  :) docitala som sa ze matrix bol s najvacsou pravdepodobnostou inspirovany tymto filmom..... Equlibrium mi pirpominal tento film (dark city), ale dark city je o dooost lepsi.. aspon pre mna...
inac v preklade tento film je pod nazvom smrtihlav  :D

smrtihlava som videl ale bars sa mi nezda zeby to malo vela spolocne s Equilibriom

:emot-rolleyes: nepisem ze to malo vela spolocne, iba ze mi to pripominalo tento film...  :emot-drunk:

cheMicka

a este dobra komedia na smianie sa pocas celeho filmu - FANTOZZI  :emot-LMAO: :emot-LMAO: su v nej aj skryte problemy realnych rodin aj ked trocha prehnane zobrazene..ale inac fakt super  :thumbs-up:  ...alebo este primitivna komedia na odlahcenie filmoveho zazitku RRRrrrr!  :emot-LMAO:

TradeMark

Quote...alebo este primitivna komedia na odlahcenie filmoveho zazitku RRRrrrr!  :emot-LMAO:

Mamuti, konomuti, slepicomuti, zizalomuti  :buttrock:
Pičoch jest veľo, ale nalivačoch malo!

cheMicka

Quote from: TradeMark on  14.09.2008, 04:29:56
Quote...alebo este primitivna komedia na odlahcenie filmoveho zazitku RRRrrrr!  :emot-LMAO:

Mamuti, konomuti, slepicomuti, zizalomuti  :buttrock:
jorkmut  :emot-LMAO:

Ing. nemtom

brix will be shat

stricky

hlupost maximalneho razenia.... mne sa v poslednom case pacilo Whos your caddy

Ing. nemtom

ja mam rad hlupe filmy :D
brix will be shat