• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Dobry film...

Started by mrkvy, 10.11.2007, 00:43:35

« predchdzajce - alie »

cheMicka

dnes som pozrela BRAIN STORM cesky film.. taky klasicky..  nema ziadny zlozity ani napinavy dej.. je to skor taky film na "odlahcenie" ale zato fajn na zamyslenie.. ma v sebe peknu myslienku.. smutny a zaroven vtipny.. proste fajn cesky film  :)

mishelka

akurat dnes som pozrela novy xmen :) celkom supis filmik :) az na to ze som to pozerala s nedorobenymi vizualnymi efektami - ludia na snurkach, nedorobene animacie, napisy ze "tu maju byt rastuce drapy".. a tak... :D :D
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

ApokalypS

len opravim cheMicku, ze ten nazov ma byt spolu, teda Brainstorm.. :)
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

kOsTi

Quote from: mishelka on  03.05.2009, 04:28:17
akurat dnes som pozrela novy xmen :) celkom supis filmik :) az na to ze som to pozerala s nedorobenymi vizualnymi efektami - ludia na snurkach, nedorobene animacie, napisy ze "tu maju byt rastuce drapy".. a tak... :D :D

a keby si to mala hodnotit ako film v ktorom nehral Hugh Jackman? :)
:trestac:

mishelka

#554
Quote from: kOsTi on  03.05.2009, 04:42:07
Quote from: mishelka on  03.05.2009, 04:28:17
akurat dnes som pozrela novy xmen :) celkom supis filmik :) az na to ze som to pozerala s nedorobenymi vizualnymi efektami - ludia na snurkach, nedorobene animacie, napisy ze "tu maju byt rastuce drapy".. a tak... :D :D

a keby si to mala hodnotit ako film v ktorom nehral Hugh Jackman? :)
Ved to aj tak hodnotim (i ked nevravim ze som to nepozerala aj koli tomu :D :angel:).. Nebyt tych nedokonalych efektov (ktore sa v istych chvilach nedali pozerat bk), bol to super film.. :thumbs-up: Ale zasa na druhej strane ja mam rada scifi filmy a tiez filmy robene z komixov. Kto tomu zanru neholduje, nemusia sa mu pobiehajuci zaboklaci a lietajuci ludia a ludia strielajuci ocami lasery v super kozenych oblieckoch a pod.. Ak mam pravdu povedat, prvy XMen som pozrela koli tomu, ze som v reklame v telke videla ako Magneto ide cez kovove platne lietajuce vo vzduchu ako cez chodnik a dalsie prilietali tesne pred nim, co mi na tu dobu pripadalo velmi futuristicke. Je dobre sa niekedy odputat od reality a predstavit si, ze veci, ktore su nemozne, zrazu existuju.
Tiez mam rada filmy, ktore maju myslienku, nad ktorou sa zamyslaju az do krajnych medzi a myslim si, ze z doterajsich 4 XMenov kazdy mal nieco v sebe. Myslienku, ktoru sa snazia postihnut od nepamati, a to diskriminacia a odmietanie tych, ktori su ini (okrem inych myslienok, ktore su tam skryte) a zamyslenie sa, co by sa stalo, keby takito ludia fakt existovali medzi nami.. Prijali by sme ich ako seberovnych, alebo by sme sa ich bali? Myslim ze vacsina ludi by patrila do tej druhej skupiny. A strach plodi nenavist a nenavist plodi nasilie. Co je podla mna v dnesnom vyspelom svete smutne.. :emot-rolleyes:
Co sa tyka samotnej postavy Wolverina, mam taky pocit, ze on v celej serii 4 filmov niecim trpi (strata pamate, strata dvoch zien, strata otca, zrada brata, ktovieco este), pricom v tejto casti toho bolo najviac a pritom je to neskutocne obetava povaha, i ked sa tak nezda, s cim su spojene velmi pekne sceny (opat, nie preto, ze to hra Jackman :D). Ukazuje sa, ze rovnako ako v realnom svete, obetavi ludia vzdy doplatia na svoju hlupost, naivitu a doveru..
V priprave su dalsie dve casti, mal by vyjst XMen 4 a taktiez XMen Origins - Magneto http://www.imdb.com/title/tt0499519/ Planujem pozriet :)
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

nighthunter

x men rulez ale si to porovnajte s komixami ako to dokafrali
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

ApokalypS

film stale odboci od temy komiksov.. si si este nevsimol??
podla mna nemozu ist presne podla kresleneho scenara..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

mishelka

nesmu, lebo by to bolo kopirovanie. stale musia dat do toho nieco svoje, takisto ako my do svojich prac ked ich robime :) (poniektori :D )
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

puq

Quote from: ApokalypS on  07.05.2009, 06:00:42
film stale odboci od temy komiksov.. si si este nevsimol??
podla mna nemozu ist presne podla kresleneho scenara..

no take sin city bolo velmi pekna adaptacia komiksu...hlavne po visualnej stranke

cheMicka

amores perros - laska je kurva .videl niekto?

Smokie

Ja ano, asi pred siestimi rokmi :) Velmi dobry film
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

stricky

fanusikovia LOTR- co poviete na toto (ak to uz bolo tak sry)
od fanusikov pre fanusikov - 40 min. film
THE HUNT FOR GOLLUM trailer 2
rozpočet neprevýšil 3.000 Libier

Luk1

prison break skoncil , final break dalsi tyzden..... je to smutne   :'(  ak:

Za slovensky narod bije mi srdce v hrudi.

Smokie

Ja som vcera pozrel posledny diel Housea a taky brutalny zaver som teda necakal... ???
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

kOsTi

konecne tie serialy koncia... hlavne prison break a podobne kktiny... ved to uz po prvej serii nema zmysel sa cudujem ze to pozerate :/
:trestac:

buhehe

Memento je good film

cheMicka

#566
Quote from: buhehe on  17.05.2009, 18:07:20
Memento je good film
:thumbs-up:

nedavno som videla film amores perros . tiez dobry film. dost kruty.. pekne prepracovany.. bola spom spokojna :) len na moj vkus tam bolo vela mrtvych psov...
dalsi film, ktory som v poslednej dobe videla bol mechanik. ked som sio precitala nazov filmu, ani trocha ma nezaujal, no na odporucanie nejakeho cudzieho cloveka, co ten film zdielal som si precitala obsah na nete a stiahla film.. a nelutujem. veeelmi dobry film.. psycho triler.. pre bezneho divaka asi nudny ..ale mne sa velmi pacil.. prepracovane detaily do detailov :D pre zaujimavost, hlavna postava Christian Bale schudol kvoli tomtu filmu 28 kg .... schudol, lebo tvorcovia filmu to tak chceli a aby sa to hodilo do filmu. ako mechanika - trevora reznika v tomto filme hral vyborne

kOsTi

:trestac:

t0Mi

Quote from: cheMicka on  17.05.2009, 18:13:40
...hlavna postava Christian Bale schudol kvoli tomtu filmu 28 kg .... schudol, lebo tvorcovia filmu to tak chceli a aby sa to hodilo do filmu. ako mechanika - trevora reznika v tomto filme hral vyborne

Este dopln ze hned potom zacal chodit do posilky a zrat vysokokaloricku stravu, kedze uz mal podpisany kontrakt na baťmaňa, a mame z toho hotovu recenziu.. Tiez som si ten film chcel pozriet, diky za pripomenutie...

cheMicka


Luk1


Za slovensky narod bije mi srdce v hrudi.

JCube

ten film je dost masaker...monica toci obcas divne projekty
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kOsTi

jj to som chcel kuknut ale nenasiel som to nejak nikde :/ pohladam asi viac :D
:trestac:

cheMicka

ja akurat stahujem :P

JCube

Quote from: cheMicka on  17.05.2009, 21:33:07
ja akurat stahujem :P
enjoy...na premiere ludia odpadavali
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"