• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Dobry film...

Started by mrkvy, 10.11.2007, 00:43:35

« predchdzajce - alie »

piton

Quote from: puq on  17.11.2008, 17:04:58
cize pochybujem ze warcraft ma lepsi dej a presiel som Warcraft III celu
sry, ale z toho jednoducho nemozem... :emot-LMAO: Vies, ze warcraft ma aj prve 2 diely, PLUS asi 10 kvalitnych knih vo svete warcraftu? To sa s maxom velmi neda porovnavat...
// btw, o warcrafte sa myslim film uz robi...
"Iba život, ktorý žijeme pre ostatných, stojí za to." - Albert Einstein

Sephiroth

No sak o tom ropsravam ze sa robi ....... ale som cital ze su s tym nejake pletky cize este nie je uplne jasne ci  toho nieco bude.

puq

Quote from: piton on  17.11.2008, 18:20:54
Quote from: puq on  17.11.2008, 17:04:58
cize pochybujem ze warcraft ma lepsi dej a presiel som Warcraft III celu
sry, ale z toho jednoducho nemozem... :emot-LMAO: Vies, ze warcraft ma aj prve 2 diely, PLUS asi 10 kvalitnych knih vo svete warcraftu? To sa s maxom velmi neda porovnavat...
// btw, o warcrafte sa myslim film uz robi...

omg ale tu piseme o filme podla hry a nie podla kniziek...na to som narazal

Sephiroth

No ale tie knihy su k hernemu pribehu cize ....

piton

Presne, to od seba nemozes oddelit, lebo hry su s knihami veelmi uzko spojene :)
"Iba život, ktorý žijeme pre ostatných, stojí za to." - Albert Einstein

Aniy

Quote from: radix on  17.11.2008, 15:14:05
loool tak taky warcraft to by bol film :) potom by uz mohol byt aj pacman
už nejaký ten rok :) http://www.youtube.com/watch?v=fWL6j0SvqV0


Smokie

"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

Havran

Quote from: puq on  17.11.2008, 17:04:58
Quote from: Havran on  17.11.2008, 16:57:01
Quote from: radix on  17.11.2008, 15:14:05
loool tak taky warcraft to by bol film :) potom by uz mohol byt aj pacman

neviem presne jak si to myslel ale tak warcraft ma urcite lepsi dej ako Max Payne, i ked to uz je trochu iny zaner

to si odkial nabral ze warcraft ma lepsi dej ako max payne? si pozri napr na IMDB hodnotenie oboch dielov hry max payne a hodnotenia warcraftu...cize pochybujem ze warcraft ma lepsi dej a presiel som Warcraft III celu

sorry, ale hodnotit hry podla hodnotenia na IMDB je trosku divne 
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

Sephiroth

Ten Minesweeper je dobry :-D

puq

Quote from: Havran on  17.11.2008, 23:11:19
Quote from: puq on  17.11.2008, 17:04:58
Quote from: Havran on  17.11.2008, 16:57:01
Quote from: radix on  17.11.2008, 15:14:05
loool tak taky warcraft to by bol film :) potom by uz mohol byt aj pacman

neviem presne jak si to myslel ale tak warcraft ma urcite lepsi dej ako Max Payne, i ked to uz je trochu iny zaner

to si odkial nabral ze warcraft ma lepsi dej ako max payne? si pozri napr na IMDB hodnotenie oboch dielov hry max payne a hodnotenia warcraftu...cize pochybujem ze warcraft ma lepsi dej a presiel som Warcraft III celu

sorry, ale hodnotit hry podla hodnotenia na IMDB je trosku divne 

divne a to uz preco? 2.700 ludi je podla mna dobra vzorka na anketu :)

Havran

Quote from: puq on  18.11.2008, 02:59:57
Quote from: Havran on  17.11.2008, 23:11:19
Quote from: puq on  17.11.2008, 17:04:58
Quote from: Havran on  17.11.2008, 16:57:01
Quote from: radix on  17.11.2008, 15:14:05
loool tak taky warcraft to by bol film :) potom by uz mohol byt aj pacman

neviem presne jak si to myslel ale tak warcraft ma urcite lepsi dej ako Max Payne, i ked to uz je trochu iny zaner

to si odkial nabral ze warcraft ma lepsi dej ako max payne? si pozri napr na IMDB hodnotenie oboch dielov hry max payne a hodnotenia warcraftu...cize pochybujem ze warcraft ma lepsi dej a presiel som Warcraft III celu

sorry, ale hodnotit hry podla hodnotenia na IMDB je trosku divne 

divne a to uz preco? 2.700 ludi je podla mna dobra vzorka na anketu :)

IMDB je stranka o filmoch, pochybujem ze vela gamerov tam chodi hlasovat o hrach, takze tych 2700 ludi je sice dost ale kvalita ide na ukor kvantity
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

Aniy

tak tak, film môže byť dobrý pre človeka čo nemá šajnu čo to malo byť. ale keď je to podľa predlohy ktorej sa nedrží tak niet o čom :)


Sephiroth

#437
ale to si teraz protirecis. Film ak je dobry tak by mal byt dobry ci uz pre toho co pozna predlohu alebo pre toho co ju nepozna. Ak sa ti film nepaci preto ze nie je presne podla predlohy ( a ten film je fakt dobry) tak nehodnotis samotny film ale relevantnost k predlohe (samozrejme nemyslim Maxa to je kravina  ap).

Aniy

no ale keď sa to hlási k predlohe tak sa jej má držať. Teraz ma nenapadne príklad :) ale Resident Evil 2+ boli tiež shit. JA som Maxa nevidel a ani sa nechystám teda :)


t0Mi

Kedy zacnu robit filmy podla takych hier ako boli a stale su Pacman, Supaplex, Bulanci, Arkanoid... ??

ApokalypS

Quote from: t0Mi on  18.11.2008, 18:59:49
Kedy zacnu robit filmy podla takych hier ako boli a stale su Pacman, Supaplex, Bulanci, Arkanoid... ??
:emot-LMAO:
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Sephiroth

Quote from: t0Mi on  18.11.2008, 18:59:49
Kedy zacnu robit filmy podla takych hier ako boli a stale su Pacman, Supaplex, Bulanci, Arkanoid... ??

SAk vyssie mas linky na PacMana,Minesweepera a tetris .....myslism ze nic dlhsie co by sa dalo realne pozerat z toho nevyprodukujes :-D

Aniy

šak si vezmi o čom bolo 300 :) minesweeper by sa kľudne mohol natiahnuť na 90 minút XD


puq

Quote from: Aniy on  20.11.2008, 01:18:39
šak si vezmi o čom bolo 300 :) minesweeper by sa kľudne mohol natiahnuť na 90 minút XD

mas nieco proti 300?

Aniy

prečo? 300 OWNZ!!!


plexisklo

ved 300 bol dobry film,akurat niektori "kritici" nevedia pochopit fakt ze to bolo robene podla komixu a nie dejin :p
I´ma kick open the door of the oval office an I´ma chop that motherfuckin desk in half - Byaaah!!
pwn

plexisklo

Big Fish,carovny film  :hug:
I´ma kick open the door of the oval office an I´ma chop that motherfuckin desk in half - Byaaah!!
pwn

cheMicka

ja som vcera videla faunov labyrint.. veeeelmi pekny film :) teda su tam hnusne sceny, ale mne sa vlemi pacil ten film

cheMicka

vcera - teda uz aj dnes som do tretej rana pozerala film - the shining je sice strasne dlhy - 2,5 hod. ale stoji za pozretie :) tento film ma este viac presvedcil o tom, ze kubrick (reziser aj mech. pomaranca) nebol uplne bezny clovek :) pri filme som skoro prisla o nervy a tep som mala ako pri namahavom sporte :D :D velmi zvlastny film.. odporucam pozriet ludom, ktory maju radi take filmy :) lebo mylsim ze beznemu divakovi, ktory moc take filmy nepozera by sa tento film nemusel velmi pacit ..