• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

Dobry film...

Started by mrkvy, 10.11.2007, 00:43:35

« predchádzajúce - ïal¹ie »

puq

Quote from: nighthunter on  16.11.2008, 06:40:27
co mam opvedat na film natoceny podla AKCNEJ HRY, ked sa v nom strielalo v 23. minuta a potom az do polky uz nic? (dalej som to nevydrzal kukat)


nighthunter: tak si si mal radsej pustit poslednych 30 minut :) tam sa uz iba strielalo ;)

TradeMark: a pribeh to tiez velmi nemalo nic spolocne s maxom paynem...vymyslena postava B.B...napr chybal tam vladimir lem...ten akoze suboj s lupinom v RAGNAROKu traperina...:) aj napr ked zabil lupino moninu sestru...tiez dalsi vymysel...ako hovorim z hrou to nema skoro nic spolocne...mohli zrobit viac realnejsi pribeh ku hre a hlavne minimum bullet-time to bola najvacsia chyba...lebo na tom je vlastne postavena cela hra +  vynikajuci pribeh

nighthunter

ok idem dokukat drhu polku
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Sephiroth

Max Payne je druhotriedna kriminalka zabalena do pekneho satu. Nezaujima ma co to ma spolocne s hrou a ci je hra dobra alebo nie ale film je slabota.

radix

prave som to stiahol mam to kukat?

nighthunter

kukni druhu polku a povies mi o com to je
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Smokie

Quote from: Sephiroth on  16.11.2008, 21:29:43
Max Payne je druhotriedna kriminalka zabalena do pekneho satu. Nezaujima ma co to ma spolocne s hrou a ci je hra dobra alebo nie ale film je slabota.
Ty nepoznas Maxa Payna? :O OMG... Si zil pod skalou? :P
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

nighthunter

O.M.F.G. !!!!!!!

to ti magori nikdy tu hru nehrali ? !!!!!!!

JEDNA jedina JEDNA pasaz je tam kde sa striela !!!!

aj to ich odkafre brokovnicou a pritom "hlavna" maxova zbran su 2 berety

a RAZ pouziju spomaleny bullet time co tu hru preslavil ?

navyse koniec, to co za koniec je ?

z cool hry urobili totalny srackovy film

sak my z fora dame sa dokopy a natocime lepsi

LNC de si aj so SAD ?
stredu tam idem, kaslite na divadalne hry, ideme tocit maxa payna

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

puq

tak tak...film nema s hrou okrem nametu nic spolocne

Sephiroth

Quote from: Smokie on  17.11.2008, 00:11:21
Ty nepoznas Maxa Payna? :O OMG... Si zil pod skalou? :P
Poznam ale hral som to len asi len 30min takze velmi posudzovat nemozem. Preto posudzjem len film a je mi mile ukradnute kolko to ma spolocne z hrou. Aj keby som tu hru zboznoval tak by mi to bolo jedno. Aj keby bol presne podla hry tak by to z neho zarucene nerobilo dobry film. Hra a film su 2 diametralne odlisne veci.

stanulik

film Max Payne je otrasny.

puq

#410
Quote from: stanulik on  17.11.2008, 03:14:08
film Max Payne je otrasny.

skus konkretizovat rad si vypocujem aj dovod preco ;)

nighthunter

vid prispevky moje
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

puq

#412
ja chapem ale i tak mi to neda...podla mna bol ten film dost dobry ked som sa odosobnil od toho ze dej je niekde uplne mimo...a Mark Wahlberg ho zahral velmi dobre :) a ono sa to uz dopredu vedelo ze to bude kktina co sa tyka relevantnosti k filmu ked to schytal ako reziser John Moore lebo ten este nic poriadne nenatocil

JCube

neda mi ale pri takom filme sa nemozem odosobnit...keby reziser chcel natocit film pri ktorom by som sa odosobnil mal ho nazvat co ja viem harald amundsen...nie max payne...ked ho nazval max payne tak sa tam ma strielat a ma to mat atmosferu...toto nemalo ani jedno...moje hodnotenie tak 5 percent
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

JCube

uz len cakam kedy natocia film podla adventury a clovek zaspi pri rieseni logickych puzzle
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

JCube

a tych 5% len preto lebo tam bola olga kurylenko
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Sephiroth

Co tak Tomb Raider , sice pri tom nezaspis ale kkcina je to riadna.

Jedine relativne slusne filmy podla hier su resident evil 1 a Silent Hill ....... osobne som zvedavy na Prince of Persia a Warcraft(pokial z toho nieco bude)

BTW JCube ....co tak pouzivat edit

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Sephiroth

Modify ...... nebud perfekcionista  bu

radix

loool tak taky warcraft to by bol film :) potom by uz mohol byt aj pacman

nighthunter

sak pacman bola rozpravka :D
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Havran

Quote from: radix on  17.11.2008, 15:14:05
loool tak taky warcraft to by bol film :) potom by uz mohol byt aj pacman

neviem presne jak si to myslel ale tak warcraft ma urcite lepsi dej ako Max Payne, i ked to uz je trochu iny zaner
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

puq

Quote from: Havran on  17.11.2008, 16:57:01
Quote from: radix on  17.11.2008, 15:14:05
loool tak taky warcraft to by bol film :) potom by uz mohol byt aj pacman

neviem presne jak si to myslel ale tak warcraft ma urcite lepsi dej ako Max Payne, i ked to uz je trochu iny zaner

to si odkial nabral ze warcraft ma lepsi dej ako max payne? si pozri napr na IMDB hodnotenie oboch dielov hry max payne a hodnotenia warcraftu...cize pochybujem ze warcraft ma lepsi dej a presiel som Warcraft III celu

radix

Quote from: Havran on  17.11.2008, 16:57:01
Quote from: radix on  17.11.2008, 15:14:05
loool tak taky warcraft to by bol film :) potom by uz mohol byt aj pacman

neviem presne jak si to myslel ale tak warcraft ma urcite lepsi dej ako Max Payne, i ked to uz je trochu iny zaner
ja som to myslel tak ze ked uz robia filmy o max paynovi, tak mozu aj o warcrafte spravit ;)

Ing. nemtom

by mohli aj o lemmingsoch
brix will be shat