• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Dobry film...

Started by mrkvy, 10.11.2007, 00:43:35

« predchdzajce - alie »

cheMicka

Quote from: Johny.rulles on  25.10.2008, 04:11:58
pozri si kopacky, je to riadne prasteny film  :hammer:

ak je to nejaka z tych trapnych romantickych komedii z vysokoskolskeho prostredia tak nemam zaujem

Havran

You dont mess with Zohan :) :thumbs-up:
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

Evica

udatne kuriatkoooooooo  bq

cheMicka

The Prestiga - dokonaly trik... super film :) pekne spracovany, pekne natoceny.. odporucam :)

Sephiroth

Suhlasim vazne kvalitny film s dobrym obsadenim :)

Heh v tejto teme sa udomacnim :-D

stanulik

odporucam film DISTURBIA...

Sephiroth

Jop tiez dobry ale kusa teen ladeny.

stricky

odporucam 7 samurajov... c

stanulik

zahulime, uvidime 2  :evica:

ApokalypS

take daco je?
jednotka bola vyborna.. tak to hadam nepokazili..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Sephiroth

Videl som jednotku a stacilo mi ...... ak ideme podla standardu pokracovani tak 2 musi byt strasny bulshit. Jednotka mala aj svetle miesta ale len malo.

stanulik

#386
Quote from: ApokalypS on  01.11.2008, 02:03:19
take daco je?
jednotka bola vyborna.. tak to hadam nepokazili..

jj, je, je to pozeratelne :) sranda :) ...alebo starsie, ale stale skvele filmy ako KURIER 1,2 ... potom dobre je aj Bourneov mytus, bourneovo ultimatum a tusim k tym dvom resp. zarovne 1.cast je Agent bez minulosti s Matt Damonom

mozem odporucit este film ODSTRELOVAC-SHOOTER

Sephiroth

No Bourne je spicka zanru uroven stupa kzdym pokracovanim ale kurier bol relativne pozeratelny len 1ka, 2ka je uz akutna kravina,ktoru som pozeral len z recesie. Nechcem vediet co daju do 3ky. Shootera som nevidel ale bude to odhadom nejaky ten priemer.

cheMicka

dnes som sa nudila, tak som pozerala co za filmy mam na disku. okrem ineho tam bol film - PERNIKOVA VEZ-- zase som si to pozrela.. uz asi 6. krat :D a musim povedat ze veeelmi dobry film.. odporucam kazdemu...

JCube

poradte co si mam pozriet dnes vecer...nieco fajne :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

TradeMark

Quote from: Sephiroth on  01.11.2008, 03:17:23
No Bourne je spicka zanru uroven stupa kzdym pokracovanim ale kurier bol relativne pozeratelny len 1ka, 2ka je uz akutna kravina,ktoru som pozeral len z recesie. Nechcem vediet co daju do 3ky. Shootera som nevidel ale bude to odhadom nejaky ten priemer.

Omyl, Shooter je nad-priemer, vynikajuci film.

JCube: Skus Felon  :thumbs-up:
Pičoch jest veľo, ale nalivačoch malo!

nighthunter

jo a NEPOZERAJ max payne
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Aniy

to som počul že bolo zlé :)


JCube

Quote from: nighthunter on  16.11.2008, 01:42:22
jo a NEPOZERAJ max payne
to si chcem pozriet aj keby sa tam buzeranti jebali (bez urazky) :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

puq

Quote from: nighthunter on  16.11.2008, 01:42:22
jo a NEPOZERAJ max payne

hra max payne je moja srdcovka....film max payne bol podla mna nadpriemer, dobre natoceny, zaujimavy, pekne efekty...no jednoducho nenudil som sa pri nom a ma to bavilo.....aleeeeeee nehladajte suvis medzi filmom a hrou...okrem par mien postav a nametu to nema skoro nic spolocne...film bez citoveho naviazania na hru je velmi dobry ;)

LM

Ja sa tesim na to ze zhladnem High School Musical 3.
urcite to bude stat zato.
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown

LM

a max payne je film podla mojho hodnotenia tak na 40%>
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown

nighthunter

co mam opvedat na film natoceny podla AKCNEJ HRY, ked sa v nom strielalo v 23. minuta a potom az do polky uz nic? (dalej som to nevydrzal kukat)
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

TradeMark

Quote from: nighthunter on  16.11.2008, 06:40:27
co mam opvedat na film natoceny podla AKCNEJ HRY, ked sa v nom strielalo v 23. minuta a potom az do polky uz nic? (dalej som to nevydrzal kukat)


V Maxovi Payne-ovi (myslim hru) neslo tak ani o tu akciu ako o pribeh.
Pičoch jest veľo, ale nalivačoch malo!

nighthunter

no ja  som tamstrielal dost :)
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)