• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Dobry film...

Started by mrkvy, 10.11.2007, 00:43:35

« predchdzajce - alie »

buhehe

tak to potom budes milovat take perly ako Marabunta a pod... :D

TradeMark

Quote from: buhehe on  14.09.2008, 17:42:29
tak to potom budes milovat take perly ako Marabunta a pod... :D

Marabunta to je este v pohode, 10 000 000 bc to je poriadny film... odporucam pozriet!
Pičoch jest veľo, ale nalivačoch malo!

Ing. nemtom

mam pocit ze si si pomylil nazov filmu, par nul tam je naviac :P
brix will be shat

radix

mozno len zabudol desatinu ciarku ;)

Evica

najlepsie su aj tak rozpravky   :sigh:

cheMicka

Quote from: Evica on  14.09.2008, 19:53:49
najlepsie su aj tak rozpravky   :sigh:

jj suhlasim   :emot-dance:

TradeMark

Quote from: Bc. nemtom on  14.09.2008, 19:35:54
mam pocit ze si si pomylil nazov filmu, par nul tam je naviac :P

Pozor!!!!!!!!

1. 10 000 bc - mlademu praclovekovi uniesli praclovecicu a on ju zachrani... cmuk cmuk tadaaaa

ale...

2. 10 000 000 bc - nizkorozpoctovy (asi nemecky) film o tom ako skupina vedcov ide do minulosti a omylom so sebou privedu naspat tyranosaura a potom ho likviduju zvysok filmu. Mozne stahovat na intraku!

Cize vazena kinematograficka spolocnost, rozsirte si obzory o nove a nepoznane s filmom DESAŤ MILIÓNOV BÍ SÍ



Pičoch jest veľo, ale nalivačoch malo!

Ing. nemtom

aha :D ta potom sa ospravedlnujem :)
brix will be shat

Pusta

ja by som vam odporucila jednu rozpravku ale uz asi viete aku  :lookaround:


Evica

Quote from: Pusta on  15.09.2008, 04:35:09
ja by som vam odporucila jednu rozpravku ale uz asi viete aku  :lookaround:

nejdu mi na tom titulky... a ked mi idu titulky, tak nejde obraz..  ak:

Pusta

je to na intraku na sieti  ap
a aa mozno nemas rovnaky nazov titulkov a filmu  bn


Evica

Quote from: Pusta on  15.09.2008, 04:47:42
je to na intraku na sieti  ap
a aa mozno nemas rovnaky nazov titulkov a filmu  bn
tha ja to mam od strickeho a bohzna z kade to ma on  bn ale uz som obabrala system :D v jednom playeri ficia titulky a v druhom film :D

Pusta

tak to jak za vsetky drobne  :D .... ale vela sa tam ani nerozprava taze sa to da kuknut aj po anglicky...aj ked vyslovnost tyx robotov je minimalne dost zvlastna


Evica

Quote from: Pusta on  15.09.2008, 04:52:23
tak to jak za vsetky drobne  :D .... ale vela sa tam ani nerozprava taze sa to da kuknut aj po anglicky...aj ked vyslovnost tyx robotov je minimalne dost zvlastna
po anglicky som nespeakovala od statnic/matur... cize  :emot-shakehead:

TradeMark

Wall-E rulezzz ... neskutocny film (na to ze vacsina filmov z tejto kategorie su len infantilne zvasty).. 10/10... tusim ze aj podla IMDB je to nejaky 25-ty najlepsi film historie.
Pičoch jest veľo, ale nalivačoch malo!

stricky

mne sa tiez velmo pacil.... co sa tych filmov odo mna tyka: tak evica nema kodeky a asi ani poriadny prehravac.... :-(
ale uz ked budes na nete tak stiahni potom toto aaaa toto tu este toto tu

Evica

evica ma  kodeky aj prehravac (zhodou okolnosti henten) aj jej s tym maturoval spoluziak, ale neslo to  ak: tak som musela takto obabrat system

nighthunter

osikat bsplayer, stahni si MV2

mne ide vsetko a vzdy

aj ked neviem ako verzie to pozerate omg...


10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Evica

keby si mi hodil link, tak si to stiahnem. som moc leniva.. aaa aby to slo na viste  :lol9:

nighthunter

utfg

MV2 player

ked si leniva, kukaj si v 1 prehravaci film a v 2, titulky
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Evica


nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Ing. nemtom

brix will be shat

matt

Quote from: Evica on  15.09.2008, 18:13:14
keby si mi hodil link, tak si to stiahnem. som moc leniva.. aaa aby to slo na viste  :lol9:

codec pack all in one, blbne na viste, nema na nu normalnu podporu... ako tak ide K-lite Codec Pack (alebo ako sa to pise :P) a pri nom mas aj Media Player Classic, ktory sice nevyzera nejak extra, ale u mna prehrava vsetko :) teda aspon co som zatial skusal ;)

btw, link na k-lite: http://www.free-codecs.com/download_soft.php?d=4666&s=95
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." (Barney Stinson)
"Where is your suit? Just once, when I say "suit up," I'd like you to put on a suit!" (Barney Stinson)

Evica