• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Dobry film...

Started by mrkvy, 10.11.2007, 00:43:35

« predchdzajce - alie »

puq

star wars? to co je? dobre to je?

mishelka

  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

ApokalypS

aktualne by bolo dobre si pozriet startrek, nie? co tam po star wars..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Smokie

star wars? to je toto ako celebrity match ci ako sa to vola?
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

mishelka

Quote from: ApokalypS on  18.05.2009, 17:56:28
aktualne by bolo dobre si pozriet startrek, nie? co tam po star wars..
a co si myslis, ze som pozerala doteraz namiesto filmov ako 12 opic?? :D
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

cheMicka

.... dnes som nahodou natrafila na film pláž .. videla som ho uz viackrat, tak ma napadlo ze sem nieco napisem pre tych co ho este nevideli....
The Beach z roku 2000, hlavna postava - dicaprio  (ziadna vyhra) ale hodi sa do tohto filmu a hra tam clekom dobre
pribeh je zaujimavy, no film celkovo nieje nejako velmi dramaticky, putavy s mnohymi zvratmi v deji... ale je to taky oddychovy film trocha na zamyslenie odohravajuci sa v peknom prostredi.. celkovo ma zaujimavu myslienkou..

JCube

prva polka sa da...potom je to o nicom :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

buhehe

prave sa mi podarilo dokukat insomniu...tolkokrat som ju zacal pozerat ale nikdhy nevydalo dopozerat

t0Mi

Quote from: cheMicka on  19.05.2009, 04:44:23
.... dnes som nahodou natrafila na film pláž .. videla som ho uz viackrat, tak ma napadlo ze sem nieco napisem pre tych co ho este nevideli....
The Beach z roku 2000, hlavna postava - dicaprio  (ziadna vyhra) ale hodi sa do tohto filmu a hra tam clekom dobre
pribeh je zaujimavy, no film celkovo nieje nejako velmi dramaticky, putavy s mnohymi zvratmi v deji... ale je to taky oddychovy film trocha na zamyslenie odohravajuci sa v peknom prostredi.. celkovo ma zaujimavu myslienkou..

Tomu hovorim nahoda, akurat vcera som o tom filme rozpraval kamelotovi...

ApokalypS

Quote from: buhehe on  19.05.2009, 06:19:42
prave sa mi podarilo dokukat insomniu...tolkokrat som ju zacal pozerat ale nikdhy nevydalo dopozerat
si pri tom v kuse zaspal, co? xD
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Havran

Roll Bounce celkom funny film, ale ked neste velmi na roller disco ta potom asi nic no...

http://www.imdb.com/title/tt0403455/
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

buhehe

Quote from: ApokalypS on  19.05.2009, 19:49:38
Quote from: buhehe on  19.05.2009, 06:19:42
prave sa mi podarilo dokukat insomniu...tolkokrat som ju zacal pozerat ale nikdhy nevydalo dopozerat
si pri tom v kuse zaspal, co? xD
jj :D

stricky

ja som 12 opic nevidel...

mishelka

  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

t0Mi

Quote from: stricky on  21.05.2009, 14:30:10
ja som 12 opic nevidel...
nepozeraj... KOKOTINA!!! a to bolo este nezne povedane...

kOsTi

:trestac:

ApokalypS

keca ten chlapec.. neverte mu.. ;D asi mu slniecko dneska vela pripekalo na hlavicku
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

mishelka

neni to blbost, bol to nahodou dobry film, s nejakym zmyslom a nejakou myslienkou v sebe.. po jeho dopozerani som sa citila absolutne bezradna - naco nam v buducnosti bude cestovanie v case, ak nevieme ovplyvnit co sa uz stalo? nikto nevie zmenit osud, co sa ma stat, sa stane...
i ked musim pravdu povedat, zaciatok ma skoro od pozerania toho filmu odradil, je to dost narocne..
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

ApokalypS

ako vidno, nieje to film pre kazdeho..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

kOsTi

co ja viem, podla mna este jeden z tych "nenarocnejsich" filmov :)
:trestac:

Havran

mna na tom najviac na tom stvalo, ze Bruce Willis tam roprava jak kar, taze dakedy rozumiet mu bolo ne najlahsie, i ked no som mal taku verziu s dakus divnym zvukom
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

t0Mi

Quote from: ApokalypS on  21.05.2009, 19:41:02
ako vidno, nieje to film pre kazdeho..
Ano, aby som to mohol pozerat musel by som byt aspon natolko inteligentny ako klypso... :emot-drunk:

Screw u guys, I'm going home...

buhehe

vcera saom kukal na markize Bestia so Stevom Seagalom...matrix je oproti tomu chudobny bracek...po<>...davam 9,5/10...lepsi film je uz len Aljaska v plamenoch...

cheMicka


kOsTi

lucka to ani nekukaj :D stacilo mi ked som dosiel po "Stevom Seagalom" :D :D
:trestac: