• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

dobry antivir s antispyware/malware?

Started by Johny Bravo, 07.05.2009, 21:32:16

« predchdzajce - alie »

Johny Bravo

ahojte
mam nod ale aj tak som dostal nejaky spyware alebo nieco podobne (laptop)..
diky

Ing. nemtom

nemusis dakovat, nemas od nas. a dakujeme za info

------------------------------------
no ale vsimol som si ze otazka je topic, ja pouzivam spybot
brix will be shat

puq

ja pouziv kaspersky internet security...neviem ci je to aj na daco ine ako virusy ale virus a spyware som nemal ani nepamatam...jedine problem pri kasperskom je v neustalom hladani licencii...lebo furt ich blacklistnu :D

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Aniy

laptop: avira a spybot a som spokojný zatiaľ
desktop: spybot a "sivy" NOD keďže aspoň ako tak kontroluje maily


mishelka

mne u spybota robil casom problem ten TeaTimer, co bezi ako proces v pozadi a kontroluje cosi.. takze to odporucam vypinat...
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

Ing. nemtom

brix will be shat

radix

ja nemam ziadny antivir ani spyware ani antispywar a vir

t0Mi


dEVIANT

ja mam len xp sp2 s NOD32 a virus som nemal ani napametam...sem tam mozno daco divneho sa naskytne ale HijackThis a ComboFix rulez:D...
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

!Cica!


kOsTi

:trestac:

Smokie

jj, Linux je najlepsi antivir ;) Ak to nie je ovsem Windows Linux...
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

!Cica!

kOsTi zjavne nema rad Linux......
.........to som zvedavy preco...: .....?

puq


!Cica!



mishelka

no ja suhlasim ciastocne.. pre mna je linux blbost, lebo s tym neviem robit a clovek ma robit v tom, co ovlada najlepsie a v com mu vsetko pojde od ruky :) cize zatial preferujem win :) (hlavne po tom ako sa mi po nahodeni unixu totalne zrutil cely notbuk, ze musel ist do opravy XD)
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

!Cica!

Quote from: puq on  13.05.2009, 05:26:41
jak nie :D http://cs.wiktionary.org/wiki/p%C3%AD%C4%8Dovina
:emot-LMAO:

....to asi zalezi uz fakt len na zvyku....ked si raz zvyknes napr na Lin...tak Windows uz nebudes chciet vidiet.....
pretoze aj tam ti uz pojde vsetko odruky a robit sa v tom naucis lahko..... bk

Ing. nemtom

Quote from: mishelka on  13.05.2009, 05:32:43
pre mna je linux blbost, lebo s tym neviem robit

smutne je to ze toto plati pre 97% populacie, a potom svoj nazor siria dalej, vacsina si to ani neprizna
brix will be shat

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

!Cica!

krasne vystihnute....ale je to pravda!.....je to presne o tom....ako a kde je to rozsirene....ak by "nas" bolo viac, nebola by to pre ostatnich az taka neznama  ???

kOsTi

niekomu sa robi dobre s winom niekomu s lunixom... je to jedno... ja som nikdy na wine virus ani nic nemal a to nepouzivam ani firewall a spybota spustim raz za rok a najde len nejake tracking cookies... taze asi tak... vsetko je na pouzivatelovi
:trestac:

puq


ppt

Kto tu este nemal virus? Staci sa pod winom pozriet na oficialnu stranku radixovej dediny. :D (ak to uz nahodou neopravili)