• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Deel a Emka po USA

Started by Pusta, 31.05.2007, 00:21:53

« predchdzajce - alie »

stricky


milanko

mas k tym putam aj latexovy kostym a bic? po mna by si mohol takto prist :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

stricky

ja budem ten nenapadny cernveny strom s fotakom :D

Pusta

Quote from: JCube on  17.09.2007, 05:38:44
moje puta neviem naco vyberate na verejnost... :D to je moje sukromie!!! :D a pusta ked neprides na forumovicu si pridem po teba na tahanovce a si ta priputam a ta donesiem... :D

Drahy JCube......normalne si ma teraz urazil  :sneaky2: ...jake tahanovce?!?!!  :ringsmiley:


JCube

ty si neni odtial? :D si mi take daco spominala ne? ci to uz neplati? :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

nighthunter

Quote from: Pusta on  17.09.2007, 17:24:31
Quote from: JCube on  17.09.2007, 05:38:44
moje puta neviem naco vyberate na verejnost... :D to je moje sukromie!!! :D a pusta ked neprides na forumovicu si pridem po teba na tahanovce a si ta priputam a ta donesiem... :D

Drahy JCube......normalne si ma teraz urazil  :sneaky2: ...jake tahanovce?!?!!  :ringsmiley:
draha Pusta normalne si teraz urazila mna :nervous: :nervous: :nervous: :nervous:
kedze byvam na Tahanovciach
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

stricky

 :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: ja sa z  vas zosikam... tak napiste kto je z kade nech vieme vsetci... ja a mrkvy sme z rv :D  :baaa:

JCube

ja som stare mesto... :D the corner of post street and kuzmanyho avenue... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

krtek

ja som terasa... the corner of Bernolakova street and SNP avenue  :emot-LMAO:

nighthunter

boodapeshtyanska
tahanofce
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

milanko

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Pusta

#511
Quote from: JCube on  17.09.2007, 17:35:46
ty si neni odtial? :D si mi take daco spominala ne? ci to uz neplati? :D
drahy Jakub ....mam ten silny dojem ze som ti spominala ze to mam do skoly 15 minut pesi(keby som bezala thak to mam blizsie ..ze k0sTi?) taze asi tazko mozem byt z THC  :trestac:


JCube

Quote from: Pusta on  17.09.2007, 20:57:10
Quote from: JCube on  17.09.2007, 17:35:46
ty si neni odtial? :D si mi take daco spominala ne? ci to uz neplati? :D
drahy Jakub ....mam ten silny dojem ze som ti spominala ze to mam do skoly 15 minut pesi(keby som bezala thak to mam blizsie ..ze k0sTi?) taze asi tasko mozem byt z THC  :trestac:

mea culpa hlboko sa ospravedlnujem za taketo fatalne zlyhanie (prepaaaaac  :nervous: :nervous:  :hug: :hug: ) a som rad ze si uviedla informacie na spravnu mieru....  :emot-shakehead:
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

milanko

ved inak vsetko je relativne... co ste nedavali pozor na fyzike? dilatacia casu a podobne?
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

JCube

pochybujem ze sa pusta pohybuje rychlostou blizkou rychlosti svetla aj ked inac to bude isto takmer dokonala zena... :P
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pusta

ja jaaaaaaaaaj zas netreba si veci idealizovat z daleka nie som dokonala  :ahaha:


JCube

preto je tam to takmer... :P
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

DeeL

a ja aktualne byvam od skoly minimalne tak 10 hodin letu... cize chlapci nabuduce si davajte pozor ked vyletite zo skusky, lebo to nemusi byt taky lahky navrat ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

DeeL

jake sofistikovane? sak to je standartny slovnik podla mna ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

DeeL

aleee co je vyhoda aktualne tuna... ze som dnes videl novu cast Prison Break v priamom prenose :))) ziadne cakanie na to kedy to bude na nete (aktualne uz to je - som videl, preto som si spomenul) ... ale tak brutal pocit, ze to vidim tak priamo... aleeee musim povedat, ze reklamy do toho asi 5x dost drbu, no ale co uz :D

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

stricky

este ze tu mam teba... uz aj si to idem stiahnut.... do kedy si to tam? :D to mozes vzdy dat vediet ked nieco zacne..... A co sa Pusticky tyka.... tak nie je nejake slovo- skoro ako takmer ale nieco viac??? takmer dokonala....

DeeL

ja uz tu dlho nebudem .. este nejake 2 tyzdne ... a co sa tyka toho dat vediet daco, tak velmi tu telku nepozeram, ale PB som si nechcel nechat ujst aj vzhladom k tomu, ze FOX mame, lebo je to volny kanal, kedze nemame kablovku tu len antenu... cize aj keby som daco dakedy chcel pozerat tak vacsinou nemam ten kanal

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

stricky

mne ide hlavne o Smallville, stargate, lost, co to este..heroes... a to je asi vsetko..

mishelka

nie si vôbec náročný :D
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

stricky

ta ja mam vo vsetkom jasno, zatial .... :D