• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

Deel a Emka po USA

Started by Pusta, 31.05.2007, 00:21:53

« predchádzajúce - ïal¹ie »

Pusta

Quote from: milanko on  17.09.2007, 01:55:51
fuha... forumovica.. tak v tejto zalezitosit som este panic :D
ech mno aj ja som forumovicova panna....a asi to thak aj ostane najblizsi cas  :emot-rolleyes:


kOsTi

:trestac:

Pusta

lebo Pusta je velmi plachy tvor ktory si chrani svoju slobodu a sukromie  :lookaround:


kOsTi

slobodu? sak JCube necha doma puta neboj... aaa sukromie... no sak rodinne fotky tiez nosit nemusis ;)
:trestac:

Pusta

jeeeeej aj tebe povedal JCube o svojich putach  :naughty1:

hmm ale inac asi sa nechapeme... :emot-rolleyes:


milanko

:) hej.. aj Milanko je taky tvor.. preto nebol na forumovici :D konecne viem ze preco ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Pusta



kOsTi

aaale no... ved este nikomu sa na forumovici nic nestalo (altlavistu v zachodovej mise neratam)
:trestac:

milanko

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

kOsTi

nj... vevericky su plache :(
:trestac:

Pusta

ja som jedinecna neopakovatelna osoba a moze sa x tisic ludom nic nestat a mne prave sa daco moze  :ahaha: preto sa neorientujem podla ostatnyx


kOsTi

no ale raz pride den D (nie den deti) .... (ani den drog) ... a ty sa na forumovicu dostavis!!!! (sam sa o to postaram!!)
:trestac:

Pusta

mno ved ja nepopieram ze v buducnosti mozes nastat taky den :emot-prettywink:


milanko

heh :D aj o mna sa postaras kosti? vi vevericky nespadaju do oblasti tvojho zaujmu ? :(
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

kOsTi

aaah... no dobre ked uz su tie Vianoce... ale nezvykaj si!
:trestac:

milanko

pche... no pozrime sa nanho ako sa musi premahat aby si vsimol nejaku tu vevericku...ts ts ts
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

kOsTi

bud ticho! mas orech... viac takej vevericke ani netreba!
:trestac:

milanko

sa pozri lepsie .. mam zalud :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

kOsTi

nesi sam ;) ale ja si to aspon nedavam hned na obrazok ;)
:trestac:

milanko

no nie kazdy sa ma cim chvalit :D :P
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

kOsTi

neprovokuj bo si to dam do obrazku! :)
:trestac:

milanko

dost sa smejeme uz teraz... tak si radsej nemen obrazky :) :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

milanko

no dost bolo humoru ... ved aj tak sa mame tuna vsetci radi  :hug: tak je  :smirk:
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

JCube

moje puta neviem naco vyberate na verejnost... :D to je moje sukromie!!! :D a pusta ked neprides na forumovicu si pridem po teba na tahanovce a si ta priputam a ta donesiem... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

nighthunter

pusta je z tahanoviec ?
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)